"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Replike najlovnijih varalica

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 25 Tra 2019 23:28 #121 od Ceco
Replied by Ceco on topic Replike najlovnijih varalica
Jbg moja posiljka jos na carini :/

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 26 Tra 2019 20:58 #122 od BlackMarlin

Igor napisao: Evo stigli jigovi u slim varijanti. Fenomenalna završna obrada, jedino mi je žao što nisu obostrani. Nemaju oko s druge strane i glow nije glow s druge strane.
Poklon split ringovi.

Ovo bi trebali biti klonovi kojeg jiga? Kakvu akciju imaju?
Misliš da bi radio ok s jednom assist udicom 2/0 i suknicom lignje preko nje?

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 26 Tra 2019 22:55 #123 od Igor
Replied by Igor on topic Replike najlovnijih varalica

BlackMarlin napisao:

Igor napisao: Evo stigli jigovi u slim varijanti. Fenomenalna završna obrada, jedino mi je žao što nisu obostrani. Nemaju oko s druge strane i glow nije glow s druge strane.
Poklon split ringovi.

Ovo bi trebali biti klonovi kojeg jiga? Kakvu akciju imaju?
Misliš da bi radio ok s jednom assist udicom 2/0 i suknicom lignje preko nje?

Ja sam stavio 2 udice gore.
Nemam pojma hoće li raditi nadam se da hoće. Neću znati još barem mjesec dana.
Trebala bi biti kopija ovoga: www.palms.co.jp/lure/product/?name=slow-blatt-cast-long
Hvala: Duje195o

Molimo prijavite se

Više...
frane_mkd's Avatar 27 Tra 2019 08:54 - 27 Tra 2019 08:55 #124 od frane_mkd
Evo stigle su dva jiggova narucene iz tvrtke Fjorda preko Aliexpressa.
Kvalitetno izgledaju, finalni rad je super, udice su takodze pouzdane. Stigle su za dva tjedna od prilike.
Preporucio bi ih.
Jedna napomena, naplacuju shipping za Hrvatsku.
Prvi jig je sa dva lica kako mozete vidjeti.
Privitak datoteke:

Evo i drugi jig koji nije sa dva razlicitih lica.
Privitak datoteke:

p.s. Cekam jos 5 jigga sa drugih dva ducana aliexpressa.

No pain, no gain
Zadnja izmjena: 27 Tra 2019 08:55 od frane_mkd.
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 30 Tra 2019 10:49 #125 od Ceco
Evo meni danas stigla pošiljka sa carine... Jedino mi je pošta naplatila dostavu 80 kn?? Opet mi se isplati ali očito je pošta našla još jedan način naplate paketa koji su već plaćeni. Najveća mana je da je pošiljka bila od 16.4 na pošti :s

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 30 Tra 2019 11:05 #126 od B_
Replied by B_ on topic Replike najlovnijih varalica
Pa jel ti to posta mozda naplatila carinu?

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 30 Tra 2019 12:30 #127 od Ceco
Ne baš dostavu sa Carine... Kao dostava pošiljke na carinu i sa carine do mene. A cijelo vrijeme je bila na glavnom poštanskom uredu u ZG... Carina je bila 45kn... Taman popust koji sam uspio izvući na aliju... Ovo mi je prvi paket koji je završio na carini.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 04 Svi 2019 12:14 #128 od Ceco
Dečki evo probao sam ova dva kineska Wobblera pošto sam ostao bez omiljenih DUO ADA0046. I jako sam iznenađen akcijom i da love.
Čak mi je za štuku na terenu u Hercegovini broj 1 jer ne roni previše na laganom povlačenje a glasni su i woblaju kao ludi. Po obliku neki hibrid MaxRap i DUO Tide Minnow...
Jedina mana su mi split ringovi koje sam mjenjao i malo lošije lete od Rapale i DUO ali ništa drastično.
Na moru sam ostao opet bez ove bijele :S
Ne znam jesu strijeke baš tako teške postale ili stvarno imam sreće da naletim takve beštije da mi kidaju predvez.
Opet kad je sajla gore nema ni ugriza :s

Hey, check out what I found on AliExpress {0}. New users can get a US $4 coupon!
s.click.aliexpress.com/e/R4B4dWu

Hey, check out what I found on AliExpress {0}. New users can get a US $4 coupon!
s.click.aliexpress.com/e/VJtdtXi

Hvala: Ando

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 04 Svi 2019 12:28 #129 od BlackMarlin
Ako ciljaš baš strijelku i ona ti kida predveze, možeš staviti 15cm fc-a 0.60mm i onda dalje debljinu koju koristiš. Idealno vežeš fc na fc, nikakve vrtilice i slično. Ako si lijen, možeš probati solid ring na kopču ili nešto, ali već znaš da će to riba vidjeti.
Uz napomenu da ako ideš s tih 15ak cm debljeg cf-a, to je za strijelku. Brancin ti n3će na to nikad naletjeti. Ovisi što loviš :)

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 04 Svi 2019 12:44 #130 od Ceco
Problem je što ne lovim strijelke ali sam imao te udare koji mi počmu naglo izvlačiti upredenicu i s dosta snage kad stegnem kočnicu gubim Wobblera ili jiga sa prefekt kidanjem predveza.
Jbg moram se pomiriti sa tim ali kad ode DUO baš boli :S

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 04 Svi 2019 21:15 #131 od marko87
Ceco gdje tako udaraju da i ja okušam sreću :)

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 04 Svi 2019 21:31 #132 od Ceco

marko87 napisao: Ceco gdje tako udaraju da i ja okušam sreću :)

Stijene iza Bube od novog hotela prema Cubanu pa prema krvnici. Ako ćeš bacati jigove ni slučajno puštati na dno bliže obali. Imaš na par mjesta plitke škripe di dubina nije veća od 30 cm. Tu ti se znaju kriti fine kirnje ako ih ovi sa puškama ne pokupe. Isto nije loš teren za oradu ako brumaš. I dok ti nije sezona možeš autom doći do same plaže.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 04 Svi 2019 21:38 #133 od marko87
Nema druge nego da sa ekipom jedan dan zaprašim prema Ma.
A što se orade tiče nikako mi i brumanje na zelenu granu. Dogovaramo ima 2mj da ćemo praviti brum i nikako se natjerati i sad nam zadnjih 4-5 ribolova orada krenula baš dobro tako da sumnjam da će taj brum zaživjeti :)

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 04 Svi 2019 21:44 #134 od Ceco
Ma ne trebas nista posebno kupite na ribarnici jeftino dagnji i pobacaš stučene u more. Ja sam danas mislio opet ali kiša užasno pada. Viditi ću moram na oradu a toliko sam se posvetio ovom jačem spinu i jigging varalicama da nisam ni jednom ješku bacao.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 04 Svi 2019 21:59 #135 od marko87
Ja sam se žestoko navukao na oradu. Idu ove male ali nikako dočekati pravi komad. Al necemo kvariti temu, ako dodje pravi komad biti ce slika u odgovarajućoj temi.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 06 Svi 2019 11:05 #136 od Ceco
Kad budeš mogao pogledaj privatne poruke na Tapatalk..
Uglavnom preporuka za one gore wobblere i wLure ima isto tako jako kvalitetna woblera.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 09 Svi 2019 15:35 #137 od Ceco
Još jedna lovna varalica iz Kine a nama poznatog dizajna. Imam dva komada i love mi bolje od nekih orginala. Mjenjao sam jedino ringove i zadnju trokuku koja je otupila od zapinjanja po kamenju. Trenutno je komad dosta jeftin
HRK 24.55 48%OFF | Hunthouse tide slim minnow floating 175mm 24.5g isca sea bass fishing lure wobblers hard bait leurre brochet ocean beach fish
s.click.aliexpress.com/e/oToBvyk

Molimo prijavite se

Više...
palamida's Avatar 10 Svi 2019 07:49 #138 od palamida
Može neki link na varalice za panulu za sitnu plavu ribu, nešto ala yo-zuri pins minnow?

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 10 Svi 2019 08:19 - 10 Svi 2019 08:21 #139 od Ceco
Skini sliku yo zuri varalica i traži po slikam... Do sada su se dobro pokazale Kingdom, HuntHouse, wLure i Allblue brendovi sa Alija...

Zadnja izmjena: 10 Svi 2019 08:21 od Ceco.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 11 Svi 2019 17:12 #140 od Ceco
@Igore bilo je ali ništa za pohvaliti.
Obično ušate i kanjci...
Iskreno vrijeme mi je pokvarilo put na more jer imam 30 do 60 min vožnje do pošti.
Još imam samo jedno auto kojim ne mogu lošijim makadam putem voziti pa je ova kiša i bura bila problem.
Ugodno sam iznenađen kopijama woblera. Čak i kad sam išao na jezero nitko nije mogao bacati varalice normalno a ja sam na ove minnow kopije bacao i vadio vani štuku od 15cm do 90cm.

Jučer odem na more i razbijem jednoga Preya 130 Pink dok sam izvlačio konop i mali šakram mi slomi kljun na DUO TMS 175 😳 lud sam bio... (200kn ode u 20 min)

Iskreno kad se nabace nove trokuke i
ringovi na ove kopije to je i dalje daleko povoljnija opcija i skoro neprimjetne razlike u akciji.

Sve se svodi na to da Kinezi rade ali ja nisam miran ako nemam bar i orginal u kutiji.

Super što je svijetvaralica tako dobar dućan da se sve dog i dobijem orginal u roku 2 dana na jugu.

Daleko najveća mana Kineza je obično dugo čekanje i nemogućnosti ocjene varalice u živo bez testa.

Evo dolje slike koja nije baš sportska ali se može viditi da štuka nije toliko veća od varalice koja je prošla nemoguće uvjete jer je nisam mazio pošto je koštala samo 15kn. Imam je već 2 i pol godine i nema što nije čupala iz vode od ribe do smeća.
Npr. Nikad ne bacam orginal više dok sa kopijom ne prođem test terena a na slatkovodnom ribolovu uopće više ne koristim orgnal verzije što se tiče woblera.

Hvala: Igor

Molimo prijavite se