"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Replike najlovnijih varalica

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 30 Stu 2018 21:23 #21 od Ceco
Replied by Ceco on topic Replike najlovnijih varalica

roko.gracin napisao: Meni i na tom linku pise da je color A, 9g out of stock. Sve ste ih pokupovali :lol:

Moguće onda da je istina ovo da je Fiiish dao po prstima FTK zbog prodaje kopija. Pa se sad rješavanju zaliha... Jučer je još bilo... Ja sam kupio dovoljno za par godina 😂. Black Minow je odličan i za velikousnoga basa, gregeča, smuđa, štuku i pastrvu... Samo mi sad neće biti žao varalice kad mi je štuka pokida

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
Hvala: Kvarner

Molimo prijavite se

Više...
markom's Avatar 01 Pro 2018 11:00 #22 od markom
Replied by markom on topic Replike najlovnijih varalica

Ima i na wish

Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 01 Pro 2018 12:00 #23 od Ceco
Mana je wisha sto imaju shipping i ne računaju jedan vec za svaku varalicu zasebno.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 02 Pro 2018 09:51 #24 od Ceco
s.click.aliexpress.com/e/c5R4OPiu

Lol evo jos jedne poznate kopije.... Ali ja sam rekao ne više prije ljeta... Org Stylo kojeg ja imam u kolekciji me je koštao oko 200kn....

Hvala: Baćo68, zoki1

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 02 Pro 2018 21:54 #25 od susnjar
Joj, ja sam tijekom rujna i listopada na AliExpressu kupio jedno 70-ak varalica. Uglavnom wobbleri u rasponu 7-18 cm, 5-24g...
Neki su već uspješno odradili panulaški izlet. Uglavnom morske varijante, no i na imitaciju klena uredno sam dobivao lokarde i šarune.
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 03 Pro 2018 05:59 #26 od Ceco

susnjar napisao: Joj, ja sam tijekom rujna i listopada na AliExpressu kupio jedno 70-ak varalica. Uglavnom wobbleri u rasponu 7-18 cm, 5-24g...
Neki su već uspješno odradili panulaški izlet. Uglavnom morske varijante, no i na imitaciju klena uredno sam dobivao lokarde i šarune.

Da pogotovo ove verzije sa real skin bojama... Ja sam štuku vadio na clown fish ili popularno Nemo... 😂 Ali štuka je takva da jede sve što se kreće.... Meni su se pokazale dobre ove gore što sam linkao... Samo mi ne može biti jasno kad vidim ove kopije MaxRap i Rapala oko 15 - 18 cm za svega 2 dolara ili niže... Evo sad ovaj stylo 210 koji je dosta lovan isto za manje od trećine cijena orginala... Ja uglavnom uzimam silikonce kod aliexpressa jer koštaju kikiriki i jako su lovni...

Hvala: Kvarner, susnjar

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 06 Pro 2018 20:23 - 06 Pro 2018 21:53 #27 od Ceco
Evo stigle opet sa aliexpress u roku samo 8 dana.... Jedina je mana što za sada nema modela ispod 90mm i 32g... Ali sve ostalo odlično... Više ne skidam black minow kad udara manje atraktivna riba 😂😂

Zadnja izmjena: 06 Pro 2018 21:53 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 31 Pro 2018 13:43 #28 od Ceco
Evo došla taman zadnja pošiljka za 2018 godinu Black minow 9g sa linka što je dao Kvarner... Za cijenu koliko košta i više nego zadovoljan. Jedina mana je da su dvije došle loše postavljene udice u već namještenim silikoncima. (Dva otvorena)Tko je već postavljao Black Minow lako to popravi :)
Svim članovima Ludog Mora sve najbolje u 2019. godini

Hvala: Kvarner, Baćo68

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 27 Sij 2019 11:08 - 27 Sij 2019 12:21 #29 od Ceco
Evo ako nekoga još uvijek zanima. Izgleda da imaju sve boje. Tako da napokon na wishu cijena je ravna onima na ebay i aliexpress. Možda sa kodom možete još spustiti do 50 % cijenu. Ne znam jel referral kod zabranjen ali evo moj ako dobro kužim vama bi trebao dati do 50 % popusta mnxbbkf ( ako je zabranjeno slobodno obrišite, isto tako bi trebali dobiti svoj kod kojim možete nekome dati popust ) Ima još jedan koji trenutno nude na samom wishu appu. (mogli su se kombinirati). I slučajno dok sam išao ovo podijeliti sa vama izlazio sam iz svoje košarice na aplikaciji i ponudili su mi još 5% ako odmah sve platim lol. Možda na kraju i uzmem. :)

Zadnja izmjena: 27 Sij 2019 12:21 od Ceco.
Hvala: JopaZGRI, Duje195o

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 05 Ožu 2019 17:08 - 05 Ožu 2019 17:43 #30 od Ceco
s.click.aliexpress.com/e/cY2n7ZXw
Evo na aliexpressu opet nova hrpa kopija Black Minowa.

Tako da je za nas to odlično, jer ako jedni nemaju neku gramažu drugi je imaju. :woohoo:

Ovaj vikend mi je baka trebala putovati autobusom iz ZG za Ljubuški pa sam kroz šalu rekao da mi natoči kartu od autobusa i da je ja vozim direkt. :evil:
I tako je meni moja baka omogućila da mi prestane ta panja nad svim tim zimskim zalihama varlica i druge opreme.
( Baka su zakon a pogotovo one sa kloačima B) )

I mogu reći da sam prezadovoljan. Varalica radi u vodi isto kao i orginal. Nažalost nije bilo nikakvog ulova u nedjelju jutro. Čak druga dva spinera koja sam zetakao oko 5 sati u jutro nisu imali ni jedano kačenje cjelu noć. ( oni su bili na orginalima)

Oko 11sati sam imao dva udara odmah na upadanju u vodu ali sam ostao odmah i bez repa na silikonu. (vjerojatno je strelka počela ulaziti u Neretvu).
I tako sam već oko 13h trebao krenuti nazad, ali sa onim slatkim osmjehom iako nije bilo ribe.
Čekam 4. mjesec za neki pošteniji dan odmora na vodi. I bez plakanja za Fiiish silikonima B)

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 05 Ožu 2019 17:43 od Ceco.
Hvala: zeusfaber, Baćo68, B_

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 11 Ožu 2019 11:57 #31 od zeusfaber

Ceco napisao: s.click.aliexpress.com/e/cY2n7ZXw
Evo na aliexpressu opet nova hrpa kopija Black Minowa.

Tako da je za nas to odlično, jer ako jedni nemaju neku gramažu drugi je imaju. :woohoo:

Ovaj vikend mi je baka trebala putovati autobusom iz ZG za Ljubuški pa sam kroz šalu rekao da mi natoči kartu od autobusa i da je ja vozim direkt. :evil:
I tako je meni moja baka omogućila da mi prestane ta panja nad svim tim zimskim zalihama varlica i druge opreme.
( Baka su zakon a pogotovo one sa kloačima B) )

I mogu reći da sam prezadovoljan. Varalica radi u vodi isto kao i orginal. Nažalost nije bilo nikakvog ulova u nedjelju jutro. Čak druga dva spinera koja sam zetakao oko 5 sati u jutro nisu imali ni jedano kačenje cjelu noć. ( oni su bili na orginalima)

Oko 11sati sam imao dva udara odmah na upadanju u vodu ali sam ostao odmah i bez repa na silikonu. (vjerojatno je strelka počela ulaziti u Neretvu).
I tako sam već oko 13h trebao krenuti nazad, ali sa onim slatkim osmjehom iako nije bilo ribe.
Čekam 4. mjesec za neki pošteniji dan odmora na vodi. I bez plakanja za Fiiish silikonima B)

Zašto nisu stavili slike? Možda ne smiju? :blink: Uglavnom, kinezi su nevjerojatni. Nije mi jasno kako ovo smiju? :lol: Ovaj Stylo poviše izgleda nevjerojatno, kao i black minnow. Baš sam malo gledao jigove, iskopirali su sve što valja :lol:

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 11 Ožu 2019 20:29 - 12 Ožu 2019 01:43 #32 od Ceco
@Zeusfaber fora je da ne smiju i piče dok ih netko ne tuži. Ako su uspješni obično malo promjene dizajn tako da su "orginal" za sebe.
Obično na varalicama iz Kine treba mjenjati udice dok ih ove black minow verzije imaju odlične.
Jigovi isto tako obično promjena udice i samo treba naći ribu.
Hunt House ima stvarno dobre kopije i moja su preporuka.
Slike tražim obavezno u ocjenama kupnje od samih kupaca, tako dobiješ stvarno stanje proizvoda.
Zaobilazim trgovine bez ocjena kupaca i bez bar jednog slikovnog prikaza u review odjelu.
Zadnja izmjena: 12 Ožu 2019 01:43 od Ceco.
Hvala: B_

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 12 Ožu 2019 07:12 #33 od Ceco
Hey, check out what I found on AliExpress {0}. New users can get a US $4 coupon!
s.click.aliexpress.com/e/b8ecJBk8

Hey, check out what I found on AliExpress {0}. New users can get a US $4 coupon!
s.click.aliexpress.com/e/c9bQYS24

Hunt House je malo modificirao jednu verziju već sa ovim dodatnim držačem silikona.

Vidim da je ekipa zadovoljna i sa Stylo imitacijom a košta 1/3 orginala
Imaju i ovaj pencil za Sea Bass seriju
s.click.aliexpress.com/e/bXbn663I

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 28 Ožu 2019 21:23 #34 od B_
Replied by B_ on topic Replike najlovnijih varalica
Sto je sa jigovima, imate link nekih ultrajeftinjaka 30-40 g? Danas bio na shore jigingu, izgubio 2 jiga, odo 100 kn. Skup sport...

Molimo prijavite se

Više...
rogi's Avatar 28 Ožu 2019 22:18 #35 od rogi
Replied by rogi on topic Replike najlovnijih varalica
Ja sam narucivao s aliexpressa neke od 10g, ne mogu sada naci tocan link ali ima hrpa takvih. Na kraju trokuka, a na prednjem dijelu mala assist udica s onim trakicama. Mislim da su preracunato bili 10ak kn/komad.
Zavrsna obrada nije bas neka jer sam morao na jednom ponovno zalijepiti oko cim sam ga otvorio :)
Šaruni su se dosta bacali na njih pri brzem povlacenju uz povremeno cimanje. :like:
Nazalost nista drugo nisam uspio uloviti a posijao sam ih sve. :)

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 28 Ožu 2019 22:50 #36 od zeusfaber
Ja ih imam 10ak i još toliko ih čekam. Poslikati ću i objaviti ovdje, a u planu mi je i neki video s njima.
Hvala: rogi

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 28 Ožu 2019 22:54 #37 od B_
Replied by B_ on topic Replike najlovnijih varalica

zeusfaber napisao: Ja ih imam 10ak i još toliko ih čekam. Poslikati ću i objaviti ovdje, a u planu mi je i neki video s njima.

Je li ih i ti gubis cesto? Meni u prosjeku ode 1 po ribolovu... Mislim da bi trebo narucit bar 20 komada za ovo proljece 😁

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 29 Ožu 2019 00:36 #38 od zeusfaber

B_ napisao:

zeusfaber napisao: Ja ih imam 10ak i još toliko ih čekam. Poslikati ću i objaviti ovdje, a u planu mi je i neki video s njima.

Je li ih i ti gubis cesto? Meni u prosjeku ode 1 po ribolovu... Mislim da bi trebo narucit bar 20 komada za ovo proljece 😁

Da je li ih gubim. Izgubio sam sad na Visu 6 komada. Na nekim pozicijama manje, na nekim više, ali da, gube se česte. Pogotovo ako si stalno pri dnu kao ja. Sad sam na Visu posijao dvije semi long Jigpare od 40g, Duo Drag Metal SSZ, još jednu Jigparu od 50g i 2 slow Drag Metal Casta. Strašno, a naručio ih samo za taj izlet. Na kraju uhvatio 10 kanjaca, sve na jigove :lol:

Sutra ide report sa svim što sam dosad naručio iz Kine, stvarno sam ugodno iznenađen.
Hvala: B_, Ceco, rogi

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 29 Ožu 2019 07:55 - 29 Ožu 2019 08:01 #39 od Ceco
Ja sam uzeo ove za 1$ trebale bi danas doći.
s.click.aliexpress.com/e/Nv1kmyu

I ove dvije što je uzeo i Zeusfaber

s.click.aliexpress.com/e/Nv1kmyu

s.click.aliexpress.com/e/u2J88Uo

Kad stignu poslikam, a Zeusfaber radi i malo veći osvrt na njih.
I jedan tip trenutno ali ima neke poklon kupone na kupnju iznad 150kn di ti vrate oko 10 dolara plus same trgovine isto daju popuste iznad određene vrijednosti. Ja sam sebi uzeo 20+ jigova za 150 kn 😍

Zadnja izmjena: 29 Ožu 2019 08:01 od Ceco.
Hvala: B_, rogi

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 29 Ožu 2019 10:02 #40 od Ceco
Upravo stiglo cijena ovog paketa je bila 7,10$ sa dostavom. To vam je prvi link u postu iznad

Hvala: dzingo, Baćo68, B_

Molimo prijavite se