"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Replike najlovnijih varalica

Više...
Paragon's Avatar 17 Sij 2020 20:16 #261 od Paragon
www.ebay.com/itm/50Pcs-70mm-65mm-Soft-Si...sYd3CSr-lZ7Va8RiGU7g

To je to ako se ne varam? Imaš ovdje i 65mm duljinu i 70mm.
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 17 Sij 2020 20:49 #262 od Ceco
Replied by Ceco on topic Replike najlovnijih varalica
Da to bi trebalo biti to samo bez kutije.
Inače ova boja je čudo kako prolazi

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 17 Sij 2020 22:12 - 17 Sij 2020 22:15 #263 od ico0705
Dobro sam promotrio i uspoređivao silikonce od Alliexspressa i ove sa ebay.Moglo bi se reći da su ajmo reć iste, ali ne...nijedan dekor nije sto posto isti ...čak se ne radi o sitnicama....i razlika je u gramaži pod pretpostavkom da su mjere zaista toćne....mene osobno ne bi smetali ti detalji, ali budući da je Ceco ove svoje testirao i dao im prolaz, a znamo kako su u ribolovu bitni detalji, ja ću ipak nastojati kupiti ove sa Alliexpressa....pa taman ja otvorio račun da mogu kod njih kupiti ove silikonce....morat ću potražiti pomoć od nećaka da mi pomogne oko računa.
Inaće puno hvala na trudu i odgovorima Paragon i Ceco!:)
Zadnja izmjena: 17 Sij 2020 22:15 od ico0705.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 18 Sij 2020 07:46 #264 od Ceco
Ako nemaš još aliexpress kad te netko pozove trebao bi dobiti 19$ tako da možeš skoro dva pakiranja uzeti gratis.
Mogu ti ja dati poziv ali ako ti ne radi moj nađi neki drugi.
Navodno ovaj što te pozove dobije kupon od 5$ a novi korisnik 19$ kupon.
Nisam do sada probao pošto sam odavno tamo.
Evo ti link pa vidi
Your US $19 in coupons are here!
a.aliexpress.com/_srSwwF
Javi ako ti uspije.

Hvala: ico0705

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 18 Sij 2020 08:27 #265 od ico0705
Ceco dobro jutro!
NE nemam kreiran račun za Alliexpress ali imam namjeru to napraviti....tokom dana moram uloviti nećaka od sestre sina da mi pomogne oko računa,jer sam ja za to seljo beljo ....komp mi služi za komunikaciju i čitanje foruma uglavnom imam neke osnove....kad bih krenuo sam u izradu računa vjerojatno bi negdje zapeo....zato ću otići kod sestre popodne i uloviti nećaka da mi pomogne....jer on je to napravio mojoj sestri (svojoj mami).
Ja sam dosada što sam uzimao sa neta to radio preko sestre....ja njoj velim što ona narući a ja uredno iskeširam...ali velim ona nema acount za Alli....
Makar mi nije baš jasno ovo za bodove probat će mi pomoć sestra jer se više kuži a ako ne onda moram ulovit nećaka....
Javim se....

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 18 Sij 2020 08:31 #266 od Ceco
Kad budeš otvarao račun klikneš prije na ovaj link gore i to bi trebalo biti to.

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 18 Sij 2020 08:55 - 18 Sij 2020 08:55 #267 od ico0705
O.K.
Poz!:like:
Zadnja izmjena: 18 Sij 2020 08:55 od ico0705.

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 18 Sij 2020 12:22 #268 od ico0705
Evo sa sam se čuo sa sestrom ide u kupovinu pa se nađemo kod nje poslije podne pa će mo pokušati napraviti reg. na Alliexpress...
Da j reci da li ti možeš kupovati i kod drugih trgovaca na p.r. preko ebay....Hoću reć ja kad se registriram kod Allija da li mogu kupovati i preko ebay.
Hvala na odgovoru....

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 18 Sij 2020 12:27 #269 od marko87
Naravno da možeš. To su ti totalno dva različita svijeta. Otvaraš svaki račun zasebno i nemaju veze jedan sa drugim. Kao sa kupuješ na više različitih web shopova.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 18 Sij 2020 13:18 #270 od ico0705
Hvala Marko!:like:

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 18 Sij 2020 13:20 #271 od marko87
Ma ništa, i sam sam tek od neki dan upoznat sa kupovinom preko ebaya i alia i iznenadio se kako jednostavno ide.

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 18 Sij 2020 18:44 - 18 Sij 2020 18:58 #272 od ico0705
Evo prije nekih pola sata se ulogirao i reg. na sajt od Alliexspressa i naručio onaj set silikonaca sa linka od Cece...nažalost onaj popust od 19 dolara nije prošo, jer na poruci je pisalo da više ne važi.... ali sam dobio neki manji popust, tako da sam platio točno 43,46 kuna...toliko mi je skinuto sa kartice...nisam htio mješati moju Visu od tekućeg računa jer tamo mi je uplata mirovine, nego sam aktivirao Visu karticu od žiro računa na koju dobijam honorare jer sam profi glazbenik i iako sam u mirovini još uvijek sviram Kad mi legne lova od neke gaže, na žiro ostavim stotinjak kuna da mi je kartica živa i sa nje mogu kontrolirano kupovati, a ako mi treba samo dometnem koliko mi fali i da malo ostane na njoj Odmah mi je stigao e -mail sa porukom da je sve ok....e sad se treba oboružati strpljenjem i čekati...
Poz!:)
Zadnja izmjena: 18 Sij 2020 18:58 od ico0705.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 18 Sij 2020 18:48 #273 od marko87
Odlično, sada imaš i opciju praćenja pošiljke. Meni je na prvoj narudžbi došao broj pošiljke na mail a na drugoj u porukama na aliu. Tako da otprilike znaš dokle ti je pošiljka stigla i kada je možeš očekivati.

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 19 Sij 2020 17:07 #274 od ico0705
Pzdrav ekipi!
Nakon što sam se regao na Aliexpress i obavio uredno prvu naruđbu, išao sam provjeriti na Paypal da li je naplata prošla preko njih ...stanje je bilo nula... znači novac mi je skinut direktno sa Vise...nije naplačeno preko Paypala.Kad smo došli u protokolu do mjesta gdje me pita sa kojom karticom plačam nije bila ponuda preko Paypala, ili barem nismo primijetili, nego je nudilo samo kartice i ja stisnuo normalno Visu i naravno traži onaj broj sa nje.Pitam ekipu da li Aliexpress ne radi preko Paypala ili skida direktno sa kartice....jer kupovina sa ebya ide normalno preko Paypala....mislim da je sigurnije raditi kupovinu preko Pyapala zbog eventualne reklamacoje povrata novca i t.d.
Molim neko ko kupuje da mi odgovori....možda mogu promijeniti način uplate...:?:
Možda sam je nešto predvidio, ali mi je na email-u koji je odmah stigao pisalo da sam uspješno obavio kupovinu i uredno skinuta sredstva sa Vise kartice a što nije vidljivo na Paypalu....

Molimo prijavite se

Više...
Alien's Avatar 19 Sij 2020 17:56 #275 od Alien
Replied by Alien on topic Replike najlovnijih varalica
Nemoj miješati stvari, PayPal je jedno, Alipay je drugo. Alipay je recimo dalekoistočni PayPal, posrednik za plaćanje na Aliexpressu, i još nekim kineskim web shopovima. Paypalom ne možeš plaćati na Aliexpressu, niti Alipaxom na recimo Ebayu. Nemaš brige, Alipay je siguran isto koliko i Paypal.

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 19 Sij 2020 18:05 #276 od ico0705
Hvala Alien na pojašnjenju....Kako bi ja mogao otvoriti taj Aipay pa da vidim koliko je i da li je izvršena uplata preko njega....

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 19 Sij 2020 19:22 #277 od Ceco
Ne moraš ništa brinuti u aplikaciji od aliexpress službe imaš order broj i ponuđen dispute (povrat) ukoliko nešto ne bude kako spada.

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 19 Sij 2020 21:09 #278 od ico0705
Ceco nažalost ništa od onog popusta ....budući da sam tu naruđbu izvršio jučer kasno poslije podne nakon pola sata, dobio sam e.mail da je naruđba uspješno zaprimljena... nisam dobio nikakav tracking broj za pračenje... a budući da je vikend vjerujem da ću sutra (ponedjeljak ) dobiti taj broj, ili što već je...dosta čitam po drugim forumima da malo uđem i bit trgovanja na Aliexpresu.
Vidim da se dosta dugo ćeka ...al nema veze samo da ne bude nekakvih problema....:)
Poz!

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 20 Sij 2020 15:34 #279 od Ceco
Ovako ti izgleda narudžba u aplikaciji
Tracking dobiješ čim je narudžba poslana

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 20 Sij 2020 16:22 #280 od ico0705
U pravu si...u mailu piše da ponuda nije kreirana treba par dana i onda će mi poslati taj broj za pračenje....jedino se pitam jer ne znam da ,li mi je skinuto preko Alipaya ili ditrektno sa kartice....ne znam da li je možda pametno da mi se skida lova preko kartice direktno, ili da ipak se regam na Alipay... meni je u principu svejedno jer mi se čini da je ovako direktno jednostavnije pod pretpostavkom da stvarno nije uplata išla preko Alipaya ali ako bi u budućnosti možda došlo do nekih problema ipak ako ide preko posrednika (Alipay)lakše bi možda mogao ostvariti neka svoja prava (povrat ,reklamacije i t.d.) Da li Alipay uzima neku proviziju kada se preko njih plaća usluga<?
Ceco kako ti plačaš preko Alipaya ili i tebi direktno skidaju...
Ovo pitam samo zato da bude kako treba, da ne bi poslije bilo "nismo znali"

Molimo prijavite se