"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Replike najlovnijih varalica

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 20 Sij 2020 17:21 #281 od Ceco
Replied by Ceco on topic Replike najlovnijih varalica
Plaćam direkt vizom
Tako je čak bolje plaćati jer nema provizije kao kod paypala

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 20 Sij 2020 17:47 - 20 Sij 2020 17:49 #282 od ico0705
Znači da se uopće ne zamaram sa Alipayom... do mene stoji kako ću plačati...kad bi i htio da plačam preko Alipaya morao bi se prvo regat na njega ak sam u pravu ,ali mi je bolje i jednostavnije plačanje direktno....to vjerojatno ne važi za ebay ,tamo se plača preko paypala ako sam u pravu...stvarno sam dosadan ....samo mi to potvrdi ili ispravi a onda je tu priči kraj što se toga tiće...
Ceco hvala na prosvetljenju...:huh:
Zadnja izmjena: 20 Sij 2020 17:49 od ico0705.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 20 Sij 2020 17:54 #283 od marko87
Nemaš brige uopće za to. Ja sam doduše samo dvije narudžbe do sada i obe sam direktno sa krednitne kartice. Neki dan sam i sa ebaya naručio nekih jiggova i takodjer platio direkt sa kartice.

Imam jednoga frenda koji odavno već sve sa ebaya kupuje direktno i nije do sada nikada imao neugodno iskustvo.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 20 Sij 2020 17:57 - 20 Sij 2020 17:58 #284 od ico0705
Hvala Marko! dobro je ovo znati!:)
Zadnja izmjena: 20 Sij 2020 17:58 od ico0705.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 22 Sij 2020 22:15 #285 od Ceco
Došla mi je opet nakon dosta vremena i zadnja narudžba sa HuntHouse Offical.
Brzina sa 8 dana je otišla na 37 ali sam dobio voblera koje mi nisu zadnji put poslali plus jedan gratis.
I ovo je prvi put da mi je paket bio vidno otvoren prije mene iako ne vidim nikakvu štetu na varalicama.

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 05 Velj 2020 18:26 - 05 Velj 2020 18:29 #286 od ico0705
Poz!
Evo ja kupio 6 onih silikonaca sivih od 7 cm. u Topfišingu i uzeo one udice sa jig glavom 2/0 različite gramaže i odmah ih kompletirao sa silikoncima...Kad sam vidio ove silikonce sive boje da ih netko baci u more zakleo bi se da je krepani gavun... sve sam napravio po naputku Cece..ako ga kad sretnem u ZG moram ga počastiti sa nekim pićem...stvarno je iskren i nesebičan u davanju dobrih i korisnih savjeta...naravno ne mogu da ne pohvalim i ostalu ekipu da ih sad posebno ne imenujem...ovo sam kupio jer mi još ništa ne stiže sa Aliexpressa i pitaj boga kad će obzirom na situaciju, a ja drugi tjedan idejm na par dana u ZD pa će mo vidit šta će i kako će biti...nije mi tlaka ako posijem koji silikonac već će mi biti veči problem ako ću morat montirat ili vezat fluro -upredenice zbog FG čvora ...jer još uvijek sporije vežem taj čvor naravno ako mi pukne na tom čvoru...koji bi bio najednostavniji link za stavljanje slika na pc?Pokušao sam staviti ova dva koja se nude na forumu ali uvijek nešto z.....m...
L.P.:)
Zadnja izmjena: 05 Velj 2020 18:29 od ico0705.
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 05 Velj 2020 22:28 #287 od Ceco
Koristim Tapatalk aplikaciju koja sama sve odradi

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 06 Velj 2020 16:33 #288 od ico0705
Pročitao sam malo o tome na netu neki fale neki kritiziraju.... Ne piše da se mogu stavljati slike na forum ili
to nije moguće preko te aplikacije....
Poz! :)

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 06 Velj 2020 19:57 #289 od Ceco
Evo otišao sam u opskrbu orginal silikoncima pošto su mi kinezi poslali poruku da ne šalju u HR do daljnjega jer HR pošta ne želi isporučiti pošiljke.
Vizualno razlike nema ali zanimljivo da orginal miriše na klasični silikon dok kopija ima ugodniji mentol miris. Tako čim se digne dostava idem u nabavku baš ove boje koja mi je u moru trenutno broj 1 u moru.
Kod nas je komad 5 kn kod Kineza nije ni 70 lipa komad.
Ova dvije iznad su kopije ispod orginali.

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 06 Velj 2020 21:45 - 06 Velj 2020 21:46 #290 od ico0705
Ceco kaj si ove silikonce kupio u Topfišingu? Dok još ima robe... A bojim se da bi moglo doći do nestašice nekih artikala zbog ove situacije, ili moguće korekcije cijena jer dosta robe dolazi iz Kine... nadajmo se da će se tržište brzo normalizirati.
L. P.
Zadnja izmjena: 06 Velj 2020 21:46 od ico0705.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 07 Velj 2020 00:38 #291 od Ceco
Da išao sam uzeti novu zalihu jer sam zadnji put pokidao sve sive u Komarni.
Sutra ću uzeti još u svijetu varalica jig glave i par sitnica.
Kupovina iz Kine nažalost nije moguća do daljnjega jer jednostavno nemaju preko koga isporučiti jer je HP stopirala do daljnjega isporuke.
Dobra je stvar samo što sve planirano za kupovinu svakako imam u planu uzeti kod lokalnih trgovina.

Molimo prijavite se

Više...
dasy27's Avatar 07 Velj 2020 12:18 #292 od dasy27
Replied by dasy27 on topic Replike najlovnijih varalica
Može link za te kineske?

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 07 Velj 2020 14:36 #293 od Ceco
#Aliexpress HRK 10.72 | Mmlong 5Pcs/Box 65mm 70mm Soft Lure Wobblers Fishing Lures MS65-70 Silicone Bait Shad Worm Carp Fishing Tackle Isca Artificial
a.aliexpress.com/_sLaYZm

#Aliexpress HRK 14.12 | 10Pcs 70mm Soft Lure Wobblers Fishing Lures Silicone Bait Shad Worm Carp Fishing Tackle Isca Artificial Fishing Tackle Sinking
a.aliexpress.com/_rzs8XI

Hi, it's fun to shop on AliExpress! Use code "INSQZE1X" to get US $19 in coupons. Tap to know more: a.aliexpress.com/_sSkrqC

Hm malo su mjenjali stranicu uglavnom to su u veličinama 70mm siva boja

Molimo prijavite se