"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Replike najlovnijih varalica

Više...
matija.vucic's Avatar 12 Lis 2020 23:12 #341 od matija.vucic
A tako, a dobio sam dojam kad si linkove poslao da imaš iskustva sa njima. Imaš li kojeg ryukia za usporedbu?

Poslano sa mog BLA-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
dasy27's Avatar 12 Lis 2020 23:24 #342 od dasy27
Replied by dasy27 on topic Replike najlovnijih varalica
Nemam ni jednog

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
matija.vucic's Avatar 16 Lis 2020 17:52 #343 od matija.vucic
Si išao na lov?
Ako jesi kako su ti se pokazali?

Molimo prijavite se

Više...
dasy27's Avatar 16 Lis 2020 23:43 #344 od dasy27
Replied by dasy27 on topic Replike najlovnijih varalica

matija.vucic napisao: Si išao na lov?

Upravo se vraćam. Ryuki veliki odlican , fantastično leti, fino radi, ali nazalost ostao sam bez njeg. Strašno dobar udarac i 2 sekunde nakon kontre precvikan predvez 1-2cm od kopče. Možda strijelka, ne znam šta bi drugo moglo. Na male ryukije više praćenja od lubinčića i pirki ali bez udaraca. Ovaj povrsinac walk the dog ima ok rad, nista posebno. Ne preporučam ga. Srebru ne kontam nikako, ponaša se slično one žlice, vrti se spiralno dok vučem. Poperi nula bodova. Okrenu se i trokuka uhvati predvez nakon prvog ili drugog popa najcesce.

Molimo prijavite se

Više...
matija.vucic's Avatar 17 Lis 2020 08:11 #345 od matija.vucic
Ja sam naručio dva sa ovog prvog linka.
Jučer bio i na na original rijukija ništa ni da bi pogledalo
Jedno na Sakura Naja neka mala se zaletila sve u svemu dosta slabo

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 21 Lis 2020 13:41 #346 od B_
Replied by B_ on topic Replike najlovnijih varalica

dasy27 napisao:

matija.vucic napisao: Si išao na lov?

Upravo se vraćam. Ryuki veliki odlican , fantastično leti, fino radi, ali nazalost ostao sam bez njeg. Strašno dobar udarac i 2 sekunde nakon kontre precvikan predvez 1-2cm od kopče. Možda strijelka, ne znam šta bi drugo moglo. Na male ryukije više praćenja od lubinčića i pirki ali bez udaraca. Ovaj povrsinac walk the dog ima ok rad, nista posebno. Ne preporučam ga. Srebru ne kontam nikako, ponaša se slično one žlice, vrti se spiralno dok vučem. Poperi nula bodova. Okrenu se i trokuka uhvati predvez nakon prvog ili drugog popa najcesce.

Narucio 4 ova velika Ryukia i jos neke assist udice za jigove, 52 kune ukupno. :lol:

Molimo prijavite se