"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Replike najlovnijih varalica

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 29 Ožu 2019 12:14 #41 od B_
Replied by B_ on topic Replike najlovnijih varalica
Ma izgledaju prva liga!! Odmah bih ih narucio.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 29 Ožu 2019 13:40 #42 od Ceco
Replied by Ceco on topic Replike najlovnijih varalica

B_ napisao: Ma izgledaju prva liga!! Odmah bih ih narucio.

Ako si novi na aliexpressu dobiješ još i 4$ kupon.
Super je što oni dopuštaju kombinaciju više njih pa prođeš još jeftinije.
Zeusfaber ipak ima više iskustva u ovoj tehnici i izboru jigova pa kad napravi svoj osvrt na Kineze imati će te još bolji uvid u izbor.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 29 Ožu 2019 18:58 - 29 Ožu 2019 19:00 #43 od zeusfaber
Evo i mojih

Veliki dio ih je GLOW

Zadnja izmjena: 29 Ožu 2019 19:00 od zeusfaber.
Hvala: Baćo68, Duje195o, Ceco

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 29 Ožu 2019 19:04 #44 od B_
Zeuse ti si uzimao od raznih proizvodaca, kako ti ih onda dostavljaju, odvojeno? Vidim da su ti razliciti jigovi pa zato pitam. Kolike su cijene tvojih?

Evo nasao sam ove Cecove od 1,44 dolara komad, ali od 40g ako tko zeli naruciti. m.aliexpress.com/item/32781812487.html?s...mp.item.32781812487&

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 29 Ožu 2019 19:16 #45 od zeusfaber
Svaki shop ti šalje odvojeno. Zajedno stavljaš u košaricu, radiš zajednički checkout, a šalju ti odvojeno. Na 90% shopova je free shipping.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 29 Ožu 2019 21:07 #46 od B_
I znaci besplatna postarina? Jedino nasa posta nesto naplati? Evo npr ja sad planiram 1,5 kg paket jigova narucit i ne placam nista na to?

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 29 Ožu 2019 21:33 #47 od Ceco

B_ napisao: I znaci besplatna postarina? Jedino nasa posta nesto naplati? Evo npr ja sad planiram 1,5 kg paket jigova narucit i ne placam nista na to?

Ne
Vjerojatno će neki doći jako brzo. Meni su ovi došli za 15 dana... Još čekam par setova. Pošta ti zna naplatiti ležarinu 5 kn ako ne podigneš paket teži od 0.5kg više dana. Uglavnom ono što platiš u košarci je zadnja cijena. Savjet ako uzimaš i od više trgovina idi na jedan check out da dobiješ AliExpress kupone za popust.

Hvala: B_

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 29 Ožu 2019 21:37 #48 od B_
Isao sam sad narucit i ovi naplacuju shiping pa se sad malo predomisljam, ovi koji su tebi Ceco dosli danas. Za 37 komada traze 79 dolara, znaci preko 2 dolara po komadu. Svejedno je jeftino, ali sam racunao da je besplatna postarina. Narucujem i kompicima, zato toliko puno komada 😂

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 29 Ožu 2019 21:37 #49 od zeusfaber

B_ napisao: I znaci besplatna postarina? Jedino nasa posta nesto naplati? Evo npr ja sad planiram 1,5 kg paket jigova narucit i ne placam nista na to?

Tako je. Naša pošta ti isto neće ništa naplatiti. Ispod svakog proizvoda imaš shipping oznaku. Sve moje narudžbe su bile 100% besplatne. Predlažem da ti narudžbe ne idu preko 300-400kn iz jednog shopa da ne bi došao u konflikt s carinom. Aliexpress funkcionira na način da je sam portal kao ogledalo mnoštva različitih trgovina koje posluju putem njihovog software-a, koji je sjajan. Dakle, ako naručiš 2 jiga iz jednog shopa, 2 jiga iz drugog, upredenicu iz trećeg, majicu iz četvrtog, staviš sve u istu košaricu, platiš sve zajedno jednom transakcijom, svejedno će ti doći 4 paketića u različitim periodima s različitih adresa. Aliexpress će raspodijeliti novce i poslati individualne narudžbe trgovinama koje će samostalno odraditi pošiljku.

Moja zadnja narudžba je bila 8-9 različitih artikala iz 4-5 različitih trgovina koje su stigle u vremenskom razmaku od 3-4 dana. Iz jedne trgovine sam naručio samo gumenu zaštitu za leću od GoPro-a koja košta 0.79$, 4kune i koja mi je stigla uz besplatni shipping. Kako im se to isplati? Ne znam i ne zanima me dok god funkcionira. Možda imaju ugovore s poštama, prijevoznicima, rade na količinu i slično, ali radi, i dok god radi uživajmo!
Hvala: Baćo68, B_, Ceco

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 29 Ožu 2019 21:39 #50 od zeusfaber

B_ napisao: Isao sam sad narucit i ovi naplacuju shiping pa se sad malo predomisljam, ovi koji su tebi Ceco dosli danas. Za 37 komada traze 79 dolara, znaci preko 2 dolara po komadu. Svejedno je jeftino, ali sam racunao da je besplatna postarina. Narucujem i kompicima, zato toliko puno komada 😂

Nećeš valjda uzeti 37 istih jigova? :woohoo: 1480g :lol:

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 29 Ožu 2019 21:48 - 29 Ožu 2019 22:34 #51 od Ceco

B_ napisao: Isao sam sad narucit i ovi naplacuju shiping pa se sad malo predomisljam, ovi koji su tebi Ceco dosli danas. Za 37 komada traze 79 dolara, znaci preko 2 dolara po komadu. Svejedno je jeftino, ali sam racunao da je besplatna postarina. Narucujem i kompicima, zato toliko puno komada 😂

Zato je i cijena malo manja od ostalih koji se kreću oko 3.5$ za jig što je opet super cijena. Uvijek se možeš javiti i privatnom porukom trgovini ako misliš uzimati tako velike narudžbe da oh pitaš za mogući popust.

s.click.aliexpress.com/e/brxuvuJQ

s.click.aliexpress.com/e/c9N5RY7e

Evo ti kopije popularni DUO jigova free dostava plus na tu količinu ćeš dobiti i neke poklone. Kad klikneš na store od tih imaš ponudu i za druge oblike i gramaže.

Zadnja izmjena: 29 Ožu 2019 22:34 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 29 Ožu 2019 22:13 #52 od Ceco
Još da ti nabacim kako uzimaš kupone. Imaš kupon od trgovine, aliexpressa i discount code trenutno imaš aktivan Lucky9 iznad nekog iznosa ti daje 10 %

Hvala: B_

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 29 Ožu 2019 22:21 #53 od B_
Bravo decki, ucim pomalo do sutra sam vec maher.

Zeuse, 37 istih ali ne u istim bojama, ima 8 razlicitih boja. 😀

Glupo mi jedino sto pise ako uzmes 10 artikala imas popust, ali samo ako su iste boje. Ako uzmes druge boje to je kao novi artikal, glupost.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 29 Ožu 2019 22:42 #54 od Ceco

B_ napisao: Bravo decki, ucim pomalo do sutra sam vec maher.

Zeuse, 37 istih ali ne u istim bojama, ima 8 razlicitih boja. 😀

Glupo mi jedino sto pise ako uzmes 10 artikala imas popust, ali samo ako su iste boje. Ako uzmes druge boje to je kao novi artikal, glupost.

Možeš se uvijek porukom javiti trgovcu. Jer vjerojatno app ne prepoznaje sve artikle pod jedan.

Ovaj Allblue shop nema shipping ali jig dođe oko 20 kn što je opet duplo manje nego orginal kod nas. Zeusfaber kaže da su super izvedene kopije. Imaju ti i ove sardine kao što sam ja danas dobio.

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 29 Ožu 2019 22:47 - 29 Ožu 2019 22:48 #55 od zeusfaber

Ceco napisao:
Evo ti kopije popularni DUO jigova free dostava plus na tu količinu ćeš dobiti i neke poklone. Kad klikneš na store od tih imaš ponudu i za druge oblike i gramaže.

Imaš ga gore u mene na slikama
Zadnja izmjena: 29 Ožu 2019 22:48 od zeusfaber.
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 29 Ožu 2019 23:09 #56 od Ceco
Evo ti još sličnih onim mojima danas oko 1.5$ sa free dostavom
HRK 8.53 32%OFF | JACKFISH Metal Spinner Jig Hard Bait 10g/20g/30g Saltwater Jigging lead Fishing Lure Laser Body Sinking Bait Crap Fishing Tackle
s.click.aliexpress.com/e/cTmnWPNe

HRK 7.67 22%OFF | 1PC Metal Fishing Lures 6cm-2.36"/21g-0.78oz Lead Fishing Baits Metal Jigging Fishing Lure Artificial Hard Bait Fishing Tackle
s.click.aliexpress.com/e/bNlGzpT2

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 30 Ožu 2019 00:05 #57 od Igor
Replied by Igor on topic Replike najlovnijih varalica

zeusfaber napisao: Evo i mojih

Koji su ovi? Pretražio aliexpress i nisam takve vidio

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 30 Ožu 2019 00:51 #58 od Ceco

Igor napisao:

zeusfaber napisao: Evo i mojih

Koji su ovi? Pretražio aliexpress i nisam takve vidio

Možda ove u većoj gramaži
HRK 91.36 11%OFF | Lunker micro shore jig 20g metal palms slow blatt cast slim
s.click.aliexpress.com/e/9DKxtoM

AliExpress podržava pretragu i po slikama

Hvala: Igor

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 30 Ožu 2019 07:50 #59 od BlackMarlin
Znači, kopije s aliexpressa su ok? Nema neke razlike u akciji od originala?
Pretpostavljam samo da treba odmah mijenjati udice, ako ih uopće šalju s jigovima.
Mene zanimaju slow jigovi i inchiku.

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 30 Ožu 2019 08:58 #60 od Igor
Replied by Igor on topic Replike najlovnijih varalica
Da čini se da jesu to ti.

Molimo prijavite se