"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Rapala X Rap

Više...
Duje195o's Avatar 15 Sij 2019 19:46 #1 od Duje195o
Re:Rapala X Rap was created by Duje195o
Pozdrav ekipo, može malo podijele iskustva o navedenoj varalici i za šta je koristite..jel ok za brancina, ja sam danas kupio 80mm 7g, evo i slike boje.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Alien's Avatar 17 Sij 2019 11:32 #2 od Alien
Replied by Alien on topic Re:Rapala X Rap
Imam, probao sam, i nije mi baš nešto, mada znam da je jedna ekipa rasturala brancine na 6-icu u Ayu boji, u jakom kurentu. Baca se solidno, ne predaleko, treba ga lagano tvičati. Ova tvoja boja bi bila dobra za sunce i jaki tvič, da izazove reakcijski griz. Broj veća, 10-ka, vidi snimku Albacora i strijelki

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 17 Sij 2019 13:38 - 17 Sij 2019 13:48 #3 od Duje195o
Replied by Duje195o on topic Re:Rapala X Rap

Alien napisao: Imam, probao sam, i nije mi baš nešto, mada znam da je jedna ekipa rasturala brancine na 6-icu u Ayu boji, u jakom kurentu. Baca se solidno, ne predaleko, treba ga lagano tvičati. Ova tvoja boja bi bila dobra za sunce i jaki tvič, da izazove reakcijski griz. Broj veća, 10-ka, vidi snimku Albacora i strijelki

Hvala ti na odgovoru, znači ipak max rap 13 ubija što se tiče brancina. Moram ga nabavit pod obavezno😊 Kako ekipa rastura strijelke, svaka čast! Na Rabu ih nema, ali je zato bilo lica ko u priči.

Zadnja izmjena: 17 Sij 2019 13:48 od Duje195o.

Molimo prijavite se

Više...
sasac's Avatar 19 Sij 2019 08:22 - 19 Sij 2019 08:24 #4 od sasac
Replied by sasac on topic Re:Rapala X Rap
Max rap 11 i 13 su mi najlovnije plastike s kojima sam lovio brancine, ayu i mul dekori ubijaju. Da moram birati samo jedan wobler uzeo bi bez razmišljanja max rap 11 mul dekor.:oops:
Btw bijeli dekori su mi se pokazali vrhunski u mutnoj vodi, u bistrom moru nisu se iskazali.
Zadnja izmjena: 19 Sij 2019 08:24 od sasac.

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 19 Sij 2019 09:04 - 19 Sij 2019 09:05 #5 od Duje195o

sasac napisao: Max rap 11 i 13 su mi najlovnije plastike s kojima sam lovio brancine, ayu i mul dekori ubijaju. Da moram birati samo jedan wobler uzeo bi bez razmišljanja max rap 11 mul dekor.:oops:
Btw bijeli dekori su mi se pokazali vrhunski u mutnoj vodi, u bistrom moru nisu se iskazali.

Hvala ti na odg, također meni isto bijeli raglou u mutnom ubija, sad cu baš malo pogledat kakvih boja imaju na lageru. Kad ti najbolje rade, u zoru?

Zadnja izmjena: 19 Sij 2019 09:05 od Duje195o.

Molimo prijavite se

Više...
sasac's Avatar 19 Sij 2019 09:26 #6 od sasac
Replied by sasac on topic Re:Rapala X Rap

Duje195o napisao:

sasac napisao: Max rap 11 i 13 su mi najlovnije plastike s kojima sam lovio brancine, ayu i mul dekori ubijaju. Da moram birati samo jedan wobler uzeo bi bez razmišljanja max rap 11 mul dekor.:oops:

Hvala ti na odg, također meni isto bijeli raglou u mutnom ubija, sad cu baš malo pogledat kakvih boja imaju na lageru. Kad ti najbolje rade, u zoru?

Iskreno mogao bih sada napisati par stranica svojih zapažanja vezanih za brancine ali neću pisati ovdje jer ovo nije tema za to. Ukratko 99% brancina dam digao od 9 ujutro do nekih 11, max podne.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Hvala: Duje195o

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 19 Sij 2019 09:34 #7 od Duje195o
Jasno da, hvala kolega na odgovoru! Već gledam za naručit varalice😊

Molimo prijavite se