"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Re:Re:Re:Must have spining vobleri

Više...
ninic's Avatar 14 Lis 2020 19:08 #21 od ninic
Taman izgubio danas surf walkera. Pogodio nesto u moru i ode u vjecna lovista :) znaci mogu slobodno gledati da uzmem jos jednog veceg povrsinca ;)

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 26 Lis 2020 19:09 - 26 Lis 2020 20:49 #22 od ninic
Imate li problema sa hrđom na varalicama? Točnije na njihovim split ringovima? Uredno ih oprao svaki puta i Rapala vec naveliko pušta, Savage Gear skoro pa ništa.
Zadnja izmjena: 26 Lis 2020 20:49 od ninic.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 26 Lis 2020 19:21 #23 od marko87
Kod mene rapala također ista priča. Ja prvi put prebacivao trokuke sa neke dtd varalice i kasnije zamjenio te sa trokukakama što bi skinuo sa jiggova. Što se tiče ostalih varalica rijetko koje su hrdjale baš kao rapala.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 26 Lis 2020 19:33 #24 od Ceco
Da sve one ruzinave. Pogotovo VMC udice. Nažalost to je nešto što treba imati od sitnog pribora uvijek pri ruci.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 26 Lis 2020 20:48 - 26 Lis 2020 20:52 #25 od ninic
I nisam to očekivao od TMS-a, ali bio je jedom u moru, uredno ispran i sad vidim da je na prvoj trokuki split ring već počeo puštati. Imao sam jedan split ring viška od silikonaca pa sam odmah i zamjenio, no koje spliteve vi uzimate? Uzeo bi da imam za takve situacije.
Zadnja izmjena: 26 Lis 2020 20:52 od ninic.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 26 Lis 2020 21:19 #26 od Ceco
Ja uzimam od Decoya. Pokazali su se solidno

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Barba87's Avatar 27 Lis 2020 13:09 #27 od Barba87

ninic napisao: I nisam to očekivao od TMS-a, ali bio je jedom u moru, uredno ispran i sad vidim da je na prvoj trokuki split ring već počeo puštati. Imao sam jedan split ring viška od silikonaca pa sam odmah i zamjenio, no koje spliteve vi uzimate? Uzeo bi da imam za takve situacije.

Ja koristim dtd inox split ring, dosta sam ne odgovoran što se tiče pranja varalica, (kad me kiša uhvati na posti, otvorim kutije da se isperu 🤣🤣), I evo već godinu dana niti jedan nije pokazao tragove ruzine. Troudice su redovno za u smeće, i 90 % varalica pokazuje znakove hrđe na troudicama.

Molimo prijavite se

• Đivulin
  • Đivulin's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
  • Znam ribati, uspjesno i neuspjesno.
Više...
Đivulin's Avatar 27 Lis 2020 15:54 #28 od Đivulin
Uglavnom decoy i nemam nekih problema

...dosta je meni i mojih laži....

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 27 Lis 2020 17:48 #29 od ninic
Znaci jos jedan trosak me ceka :)
A nista, uzeti to i jedan jack eye usput i mir ;)

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 27 Lis 2020 20:17 #30 od zeusfaber

ninic napisao: Znaci jos jedan trosak me ceka :)
A nista, uzeti to i jedan jack eye usput i mir ;)

Troškovi su neminovni :D

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 28 Lis 2020 19:28 #31 od ninic
Kad smo već kod troškova, znate možda di se mogu kupiti drvene, ručno izrađene varalice?

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 30 Lis 2020 19:47 #32 od hl_demi
Mene najvise zeza sto kad narucujem s neta nemam osjecaj kolike zamjenske trokuke uzimam. Ne mogu po slici skontat. Isto je i sa assistovima al to sam skonto po sistemu pokusaj pogreska. Moze li mi netko reci koje su velicine trokuke na max rapu ili TMSu npr ?

Molimo prijavite se