"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Razlika izmedu varalice za panulu i varalice za spin

Više...
RRRRijeka's Avatar 08 Svi 2020 09:23 #1 od RRRRijeka
Pozz,jedno pocetnicko pitanje
Postoji li razlika izmedu varalica za panulu i varalica za spin (pricam o varalicama sa zlicom za ispod glave)
Ova sa slike bi bila za spin ili panulu?

Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 08 Svi 2020 10:17 #2 od B_
Razlike su obicno u tezini. Ovo sa slike su Savage gear jerk minnow varalice namjenjene za spin jer imaju te kuglice u sebi koje su im otezanje namjenjeno za sto dalji izbacaj. Ali vecina varalica koje su za spin se mogu koristiti i za panulu. A obrnuto jako tesko, jer ove namjenjene panuli su obicno lagane i imaju nikakve bacacke performanse.

Molimo prijavite se

Više...
RRRRijeka's Avatar 08 Svi 2020 10:24 #3 od RRRRijeka

B_ napisao: Razlike su obicno u tezini. Ovo sa slike su Savage gear jerk minnow varalice namjenjene za spin jer imaju te kuglice u sebi koje su im otezanje namjenjeno za sto dalji izbacaj. Ali vecina varalica koje su za spin se mogu koristiti i za panulu. A obrnuto jako tesko, jer ove namjenjene panuli su obicno lagane i imaju nikakve bacacke performanse.

Hvala na odgovoru

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 08 Svi 2020 17:20 #4 od Ceco
Jerk minow je jako dobar za panulu

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
RRRRijeka's Avatar 08 Svi 2020 23:24 #5 od RRRRijeka

Ceco napisao: Jerk minow je jako dobar za panulu

Uglavnom sam lovio sa ovim jeftinijim i provjerenim rapalinim i dtd varalicama pa sam odlučio vidit ako ove skuplje nose vise ribe...
U najgorem slučaju se lako vratim provjerenom

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 08 Svi 2020 23:32 #6 od Ceco
Savage gear varalice su jeftine od Rapala.
Prije su bile i lošije kvalitete.
Sada imaju bolje udice i plastiku pa i traju duže.
MaxRap ti je jako lovna varalica koja je u klasi Jerk Minow i TMS. Ja bi čak rekao i lovnija ali je letački najlosija.
Tebi to nije tako bitno za panulu.

Hvala: Sepo92

Molimo prijavite se

Više...
Sepo92's Avatar 09 Svi 2020 01:19 - 09 Svi 2020 11:38 #7 od Sepo92
Slazem se, Maxrap 13, koju imam, jako lose leti. Iskreno vise sam ocekivao od Rapale. Jedan Savage gear Pray 110 ima puno bolje 'letacke sposobnosti'.

Sent from my PCT-L29 using Tapatalk
Zadnja izmjena: 09 Svi 2020 11:38 od Sepo92.

Molimo prijavite se