"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lucky Craft Sammy 115

Više...
DaliborDu's Avatar 11 Ruj 2015 19:50 #21 od DaliborDu
Replied by DaliborDu on topic Lucky Craft Sammy 115

Geno napisao:

DaliborDu napisao:

Geno napisao:

zeusfaber napisao:

Geno napisao: E da je meni đe koji takav škaram, ne treba
Ja sam cuo da strijelke u slanom prave dramu svako vece a da ih niko nezna lovit.na rivi.

Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk

Dogodi se i takvih stvari,ali to je bilo kad bi plivarice došle na rivu i kod prekrcaja ribe i pranja broda bi se nakupilo ribe pod rivom.Bilo je nešto ulova i to sve na sarđelu na udici.Inače dok su koče,plivarice i jahte vezane na rivi nema tu spinanja.Inače eto neki dan je jedna plivarica došla s ulovom od nekoliko tona orhana/gofova ,sve ribe po 30-40 kila.Kad ih vidiš :woohoo:

eto vidis, cim kazes da ih love na srdelu znaci da ih neznaju lovit :) , a jbga naucit ce..

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 11 Ruj 2015 20:01 #22 od Geno
Replied by Geno on topic Lucky Craft Sammy 115
Neće,zato što nitko ne želi kupiti štap i makinju za spin.Kad rečem da je stradic od shimana sto imam 1200 kn u dnc škorpionu,a da bi za srednji štap trebalo dati barem toliko,reču mi da nisam normalan,haha,a gdje je sunline ili varivas špaga,pa svaka max rap ili sakura ili sammy koji nije ispod 100 kn.Sarđela pa još iz ruke ako može :lol: to je dobitna kombinacija. Ja neki dan bacam -vrtim,bacam -vrtim,a ovaj jedan" rukotvorac" ide iza mene i ono čini fintu kako mota makinju.Obično se neuki ljudi ili boje ili se rugaju onom što ne razumiju,ali kad je vidio one moje prve strijeljke 2 kg i 1 kg ,,sjaje oči,sjaje,hehe

Ki more more da premori? Niki.
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

Više...
SRibar's Avatar 11 Ruj 2015 23:58 #23 od SRibar
Replied by SRibar on topic Lucky Craft Sammy 115
Vjerujem da su mu ruke ostale u po' zraka kada se pandivjerna nategla a stap svinuo. Brzo ce taj zajmati solde ako ga "naceras" da mu oci nanovo zasvijetle. Jos da mu je rijet da si skonto da si vise vrijednosti ribe uhitio nego sto si platio opremu.

Molimo prijavite se

• Geno
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 12 Ruj 2015 14:39 #24 od Geno

SRibar napisao: Vjerujem da su mu ruke ostale u po' zraka kada se pandivjerna nategla a stap svinuo. Brzo ce taj zajmati solde ako ga "naceras" da mu oci nanovo zasvijetle. Jos da mu je rijet da si skonto da si vise vrijednosti ribe uhitio nego sto si platio opremu.

Neće.Ima čovjek i novu barku i motor ,a stoje mu pred kućom na trajleru.A i ovo što si meni rekao o vrijednosti opreme i ribe koju sam uhvatio,hahahaha.Neko svakako uhvati,ali kad bi čovjek sve zbrojio,onaj što hita na ruku,s dvije obratve isplatio je svu investiciju.Samo nije sve u ulovu,nešto je i u vremenu provedenom vanka na zraku daleko od tipkovnice i big bradera :)

Molimo prijavite se

Više...
SRibar's Avatar 16 Ruj 2015 23:31 #25 od SRibar
Nije sve za svakoga. Na zalost u nas je sve u "sminki". Bave se ljudi tudim poslom umjeesto da nadju sto ih veseli i u tome uzivaju. A ti dabogda vazda vadio a njemu oci svjetlile.

Molimo prijavite se

• Geno
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 17 Ruj 2015 01:11 #26 od Geno

SRibar napisao: Nije sve za svakoga. Na zalost u nas je sve u "sminki". Bave se ljudi tudim poslom umjeesto da nadju sto ih veseli i u tome uzivaju. A ti dabogda vazda vadio a njemu oci svjetlile.

Hvala na lijepim željama,iako bi ja kad bi mogo dabogda vazda prvo stavljao pa onda vadio,ako može tim redoslijedom. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Molimo prijavite se

Više...
SRibar's Avatar 17 Ruj 2015 04:45 - 17 Ruj 2015 04:48 #27 od SRibar
Jes, prvo stavis varalicu u more a onda vadis ribu vanka. A djilozima oci svjetle.
Zadnja izmjena: 17 Ruj 2015 04:48 od SRibar. Razlog: Krivo napisana rijec

Molimo prijavite se

Više...
porfo's Avatar 05 Lip 2016 18:16 #28 od porfo
Replied by porfo on topic Lucky Craft Sammy 115
možete li mi vi znalci reci koje su operativne dužine sammya za branka 85tica i 100 mi nekako djeluju primjereno ali nisam htio naručivati napamet i neko kolor jer ih ima miljun ako može

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 28 Kol 2016 10:03 - 28 Kol 2016 10:32 #29 od oki270
Replied by oki270 on topic Lucky Craft Sammy 115
Gdje kupujete lucky craft? Vidim da je dosta popularno na ebay store-u "ilovehardbaits". Shipping je besplatan ako se uzme 3 lucky craft varalice.
Zadnja izmjena: 28 Kol 2016 10:32 od oki270.

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 29 Kol 2016 08:14 - 29 Kol 2016 08:20 #30 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Lucky Craft Sammy 115
Da,ima ih na ebay-u,ali nije baš jeftina,oko 24$,free shipping
Hm,neče prikazat kopirani link,nekaj ne štima,treba to sredit :)

www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat...rksid=p2045573.m1684
Zadnja izmjena: 29 Kol 2016 08:20 od zoki1.

Molimo prijavite se