"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Fiiish-Black Minnow

Više...
Alien's Avatar 25 Sij 2019 12:11 #101 od Alien
Replied by Alien on topic Fiiish-Black Minnow
Na tim dubinama, probaj sa 12 cm na 25 gr glavi, ali mislim da bi tu najbolje po cijelom stupcu radila ona kopija od 9 cm i 32 gr. Od površine, na pola dubine, ili na dnu za kakvu škrpinu, manjeg zubaca ili sl.
Hvala: BlackMarlin

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 25 Sij 2019 17:01 #102 od BlackMarlin
Replied by BlackMarlin on topic Fiiish-Black Minnow
Nemam nikakvo iskustvo s Black Minnow pa se ispričavam ako je glupo pitanje.

Kad se kombiniraju veličine po brojevima, mora li glava biti kao i tijelo ili može recimo glava br.4 ići sa tijelom 3 ili 2? Remete li odstupanja veličina rad i balans minnowa? Udice su vjerojatno drugačije veličine?

Molimo prijavite se

Više...
rogi's Avatar 25 Sij 2019 19:05 #103 od rogi
Replied by rogi on topic Fiiish-Black Minnow
Evo neka tabelica koja tijela i glave kombinirati, pretpostavljam da je to odgovor:

Molimo prijavite se

Više...
Alien's Avatar 26 Sij 2019 11:47 #104 od Alien
Replied by Alien on topic Fiiish-Black Minnow
Možeš kombinirati, ali da bi to na nešto ličilo, kombiniraj između dva susjedna broja. Znači, ja imam Shallow glavu od 140 tj. 4-ke, na 120 tj. 3-ki. Malo je glava veća na mjestu gdje se dodiruje sa tijelom, ali ništa strašno.

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 07 Velj 2019 22:05 #105 od Duje195o
Replied by Duje195o on topic Fiiish-Black Minnow
Kupio sam i ovu broj 2, znači 90mm 10g, boja plava-prozirna sa šljokicama tko od vas ima iskustva s tom varalicom, namjeravam je koristit prvenstveno za brancina. Pa sad zanima me kako voditi varalicu, na kojim dubinama radit s njom itd. Svaki odgovor i iskustvo mi je više nego dobrodošlo.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se