"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Fiiish-Black Minnow

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 12 Stu 2018 08:28 #81 od Ceco
Replied by Ceco on topic Fiiish-Black Minnow

zeusfaber napisao: Kinezi luđaci :cheer: Koliko im je samo trebalo da naprave kopiju.
Kakva je kvaliteta?

Ja sam imao ovo ljeto kao ove gore na linku od @Baće pokazale su mi se lovne. Bile su oko 7 ili 8kn komad. Nažalost nisu preživile ovu jesen na štukama. Tako da su po meni bolje baš za more iako su ušate i prike radile štetu na njima nisu ih uništili. Ja imam hrpu i ovih u raznim gramažama dolje na slikama. Komad izađe svega 5 kn a pokazale su mi se super za velikousnoga basa kao i za brancina. Ova od Hunthouse me baš zanima jer se prodavač kune da je indetična orginalnu od Fiiisha zato što im oni proizvode i orginal. Uglavnom iskoristio sam današnju rasprodaju i praktički za 15 kn uzeo tri seta. Javim više kad dođu

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 12 Stu 2018 11:38 #82 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Fiiish-Black Minnow
Ovo je kopija Savagear Sandeela? :ohmy: :like: Identičan!
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 12 Stu 2018 12:06 #83 od Ceco

zeusfaber napisao: Ovo je kopija Savagear Sandeela? :ohmy: :like: Identičan!

Ja sam uzeo ove s.click.aliexpress.com/e/b4HtDg2k . Koštaju cca 6 KN i za tu cijenu su ok..

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 12 Stu 2018 14:02 #84 od rogi
Replied by rogi on topic Fiiish-Black Minnow
Naručene kopije i Black Minnow-a i Savage Gear Sandeela. :)
I usput 10ak voblera po Euro-Euro i pol od istog sellera pa poslikam sve kad stigne i javim dojmove :lol:
Hvala: B_, Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 20 Stu 2018 09:41 #85 od Ceco

rogi napisao: Naručene kopije i Black Minnow-a i Savage Gear Sandeela. :)
I usput 10ak voblera po Euro-Euro i pol od istog sellera pa poslikam sve kad stigne i javim dojmove :lol:

Ako si uzeo ovu gore prvu na mome linku od HuntHouse kopiju Fiiish Black Minow javi ako ti stigne prije black Friday sniženja... Zanima me kvaliteta... Uzeo bi još bar dva ili tri seta da imam sve boje ako je i blizu originala. Kopijama obično bude mana kvaliteta samih udica koje nije problem zamijeniti na Wobblerima, ali sistem jig heads i posebno ovaj black minow sistem gube smisao ako to nije na razini. Iako imam od 70mm orginal glave od kojih sam zbog ribe izgubio silikonsi dio tjela. Obično ima treba do tri tjedna max da dostave nekad i samo tjedan... Isto tako javim i ja ako budem veće sreće sa dostavom :)

Hvala: rogi

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 20 Stu 2018 10:15 #86 od rogi

Ceco napisao: Ako si uzeo ovu gore prvu na mome linku od HuntHouse kopiju Fiiish Black Minow javi ako ti stigne prije black Friday sniženja...

Naručio sam te, ali nisu još nažalost stigle.
Potrudit ću se fotkati i snimiti rad u moru s obzirom da su to moje prve varalice za spinning pa nisam baš kompetentan davati neka mišljenja o kvaliteti :lol:

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 20 Stu 2018 10:52 #87 od Ceco
Gle ove kopije Savage su odlične. Za 4 ili 5 kn imaš jako lovnu varalicu. Ja ih imam hrpu od 10g 16g i ovih od 30g. Jedino znam staviti još na jako laganu strunu dodatnu manju udicu u rep a da ne utjčem na rad iste. Nekad riba prvo udari u rep, ali ako ti naleti brancin, strijelka ili kirnja ode cjela ova od 12 cm 😉. Evo mislim da su sada Sandeel oko 0.70 $ za black Friday. Obično ove jeftinije varalice koristim za teren koji mi je potpuno nepoznat jer kidanje mi ne pada tako teško kao kad izgubim orginal od 70+kn. I još jedan savjet ako si amater kao i ja nabavi lagani brus za oštrenje udice pa lagano projeri svaku varalicu. Inače i orginal obavezno poslije operem u slatkoj vodi i provjerim stanje udice i tijela varalice. Glupo je izgubiti ribu kad je već dobiješ na varalicu.

Hvala: rogi

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 20 Stu 2018 14:53 #88 od rogi
Evo sad sam baš dobio mail da je narudžba od HuntHouse-a stigla u HR, tako da mislim da bi sutra-prekosutra trebala biti na adresi :like:

Molimo prijavite se

• Kvarner
  • Kvarner's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Kvarner's Avatar 21 Stu 2018 19:06 - 21 Stu 2018 19:32 #89 od Kvarner
Replied by Kvarner on topic Fiiish-Black Minnow
Evo zamjene i kopije Fiiisha.
Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Lijepo radi i odlicno daje rezultate a cijena kikiriki. ;)
Zadnja izmjena: 21 Stu 2018 19:32 od zeusfaber.
Hvala: Baćo68, Ceco, Alien

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 21 Stu 2018 19:33 #90 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Fiiish-Black Minnow
Opa. Može još koja slika po danu kad bude u akciji? Planiram naručiti.

Možda bi bio dobar članak za naslovnicu o najboljim kopijama na tržištu? Od ovog Fiiisha do onog sandeela i ostalih voblera koji se mogu pronaći...
Hvala: Kvarner, Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 21 Stu 2018 20:55 #91 od Ceco

Kvarner napisao: Evo zamjene i kopije Fiiisha.

Privitak datoteke:

Super, je li to ova gore što je postavljena u linku ili si uspio naći i nešto novo? U petak ta gore košta samo 3 dolara paket pa bih odmah uzeo 10 setova i onda sam miran duže vrijeme. Kakve su udice na varalici? Meni je danas navodno poštar probao uručiti paket, ali me nije "našao" na adresi. Pošta nam je stvarno u k... Jer sam danas baš bio do 17 h u stanu non stop..
P. S. @Zeusfaber bilo bi odlično napravit nešto u tom pravcu. Evo ljetos sam osobno naletio na odlične kopije MaxRap za samo 1$.. I ako je ovaj minow na razini onda će nam i kidanje lakše padati na srce. :D

Hvala: Kvarner

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 22 Stu 2018 08:43 #92 od Ceco
Evo stigle moje... Ovako na prvu djeluje jako dobro. Varalica je super mekana i ima isti princip jig glave i udice. Po prvom dojmu jako zadovoljan. Moram nabaviti možda koji još orginal za usporedbu jer od orginala mi je ostala samo par glava od 70mm 😂. Na žalost neću tako skoro na more ali ću otić valjda što prije probati na vodu. Ocjena od mene 9/10 👍

Hvala: Alien

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 22 Stu 2018 09:10 #93 od rogi
I ja sam svoja 2 paketića podigao na pošti jutros, djeluje na prvu dosta dobro, silikon je mekan i trebao bi dobro raditi u moru.
Mislim da ću naručiti još 2-3 para. :like:

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 22 Stu 2018 17:45 #94 od Ceco

rogi napisao: I ja sam svoja 2 paketića podigao na pošti jutros, djeluje na prvu dosta dobro, silikon je mekan i trebao bi dobro raditi u moru.
Mislim da ću naručiti još 2-3 para. :like:

Evo ja ću sutra uzeti još na rasprodaji... @Kvarner izgleda da su tvoje rasprodane na aliexpressu, može link ako krivo gledam
Ove od Hunt House sutra koštaju samo 3,60$ plus nakon 60 KN možeš aktivirati kupon za 20kn popusta + 4 dolara od samoga aliexpressa ako ti je to prva kupnja.

s.click.aliexpress.com/e/V8DSmM0

Molimo prijavite se

• Kvarner
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Kvarner's Avatar 22 Stu 2018 20:05 #95 od Kvarner

Ceco napisao:

Privitak datoteke:

Super, je li to ova gore što je postavljena u linku ili si uspio naći i nešto novo? U petak ta gore košta samo 3 dolara paket pa bih odmah uzeo 10 setova i onda sam miran duže vrijeme. Kakve su udice na varalici? Meni je danas navodno poštar probao uručiti paket, ali me nije "našao" na adresi. Pošta nam je stvarno u k... Jer sam danas baš bio do 17 h u stanu non stop..
P. S. @Zeusfaber bilo bi odlično napravit nešto u tom pravcu. Evo ljetos sam osobno naletio na odlične kopije MaxRap za samo 1$.. I ako je ovaj minow na razini onda će nam i kidanje lakše padati na srce. :D

Ja sam tobarucio na Ebayu jis prihe 3-4 tjedna sad sam dobio.Imasih ba Ebayu po 2.5$ do 3.2$.Cijena kikiriki
Hvala: Ceco, Alien

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 23 Stu 2018 05:10 #96 od Ceco

Kvarner napisao:

Ceco napisao:

Privitak datoteke:

Ja sam tobarucio na Ebayu jis prihe 3-4 tjedna sad sam dobio.Imasih ba Ebayu po 2.5$ do 3.2$.Cijena kikiriki

Pronašao sam ovaj store rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A...2Fitm%2F352489361890
Meni je ovaj HuntHouse došao u tjedan dana ali oni imaju samo 32g verziju. Super ubosti ću par ovih lakše gramaže

Molimo prijavite se

• Kvarner
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Kvarner's Avatar 23 Stu 2018 06:31 #97 od Kvarner

Ceco napisao:

Kvarner napisao:

Ceco napisao:

Privitak datoteke:

Pronašao sam ovaj store rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A...2Fitm%2F352489361890
Meni je ovaj HuntHouse došao u tjedan dana ali oni imaju samo 32g verziju. Super ubosti ću par ovih lakše gramaže

E taj je meni sve pogresno poslao.Sad sam narucio od drugog na Ebayu.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 23 Stu 2018 15:54 #98 od Ceco
Kako misliš pogrešno? Nisi dobio ono što si točno naručio? Ako imaš bolji store da postaviš tu link. Pa da otvorimo možda novu temu sa replikama koje su dobre kao što je @Zeusfaber rekao. Njemu bi to mogao biti dobar članak isto.

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 25 Sij 2019 10:12 #99 od BlackMarlin
Replied by BlackMarlin on topic Fiiish-Black Minnow
Koju bi veličinu preporučili za ribolov s obale na strmim stijenama? Dubine 20-40m

Je li 12cm prelagana? Bi li loše radila spredvezom fxr 0.52 ili 0.57 na struni pe 2.5

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 25 Sij 2019 11:25 #100 od Duje195o
Replied by Duje195o on topic Fiiish-Black Minnow

BlackMarlin napisao: Koju bi veličinu preporučili za ribolov s obale na strmim stijenama? Dubine 20-40m

Je li 12cm prelagana? Bi li loše radila spredvezom fxr 0.52 ili 0.57 na struni pe 2.5

Imaš veličine od 70-200mm i jig glave 6 tipova, a težine od 3-190g tako da možeš birat što ti paše. fiiish.com/en/my-product/black-minnow/

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se