"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Dali sam kupio što pametnoga?

Više...
Naldo's Avatar 07 Lis 2016 21:59 #21 od Naldo
Privitak datoteke:
pc screenshot
Privitak datoteke:
photos upload

dosla danas ponovno roba s Aliexpressa.

Molimo prijavite se

Više...
Naldo's Avatar 19 Lis 2016 22:10 #22 od Naldo
Nedavno sam kupio stap Carson Adriatik SS 2,4 100-150g. Rola je Okuma Revenger RV 65.
Ima li ko iskustava s Carson stapovima opcenito? Kakav je ovaj sta sam kupija?

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 20 Lis 2016 01:16 #23 od zeusfaber

Naldo napisao: Nedavno sam kupio stap Carson Adriatik SS 2,4 100-150g. Rola je Okuma Revenger RV 65.
Ima li ko iskustava s Carson stapovima opcenito? Kakav je ovaj sta sam kupija?

Nažalost nemam. To su američki štapovi? Štap je 100-150g? Prvi put vidim takvu gramažu :) Za što ćeš ga koristiti?

Kakav je ovo rak poviše? ;)

Molimo prijavite se

Više...
Naldo's Avatar 20 Lis 2016 07:17 #24 od Naldo
Neznam ciji je, mozda je Americki al nisam siguran. Koristit cu ga za lov iz barke i za panulu.

Ti gori silikonski rakovi su za hobotnice.

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 20 Lis 2016 09:33 #25 od Ahab
Replied by Ahab on topic Dali sam kupio što pametnoga?
Carson je talijanska firma koja brandira kineske no name proizvode. Neke stvari koje prodaju su ok a neke totalno smeće. Imao sam jedan njihov štap i spada u ovu drugu kategoriju.

smoto

Molimo prijavite se

Više...
Naldo's Avatar 20 Lis 2016 11:13 #26 od Naldo
A vidit cemo, vrime ce pokazati da li je ovaj moj smece ili nije. To mi je prvi stap uopce i jos sam u procesu ucenja. Ako se odlucim za neki drugi kvalitetniji stap koje brandove tribam traziti?

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 20 Lis 2016 11:27 #27 od zoki1
Shimano,Daiwa,Tica.Penn,Okuma(pristupačni i kvalitetni štapovi),Trabucco itd,ima ih ;)
Hvala: Naldo

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 20 Lis 2016 13:17 #28 od Ahab

Naldo napisao: A vidit cemo, vrime ce pokazati da li je ovaj moj smece ili nije. To mi je prvi stap uopce i jos sam u procesu ucenja. Ako se odlucim za neki drugi kvalitetniji stap koje brandove tribam traziti?

Kad budeš tražio štap za određenu potrebu i za određen iznos, onda ti netko može nešto preporučiti. Ovako "općenito" nema smisla.

smoto

Molimo prijavite se

Više...
Boki's Avatar 20 Lis 2016 13:20 #29 od Boki
Replied by Boki on topic Dali sam kupio što pametnoga?

Naldo napisao:

upload images

Kupljeno za 8$ cca 50 kn priko Aliexpress stranice. 5 komada mislim da se isplati za te novce

Bojim se da to Yo Zuria nije vidjelo, a BLANKA II kako navodi ambalaža je njihov model metalnih jigova. To je problem sa Aliexpressom, prodaju krivotvorine pod normalno. Možda tamo to i je normalno, ali dovode u zabludu kupce.

Molimo prijavite se

Više...
Naldo's Avatar 20 Lis 2016 13:41 #30 od Naldo

Boki napisao:

Naldo napisao:

upload images

Kupljeno za 8$ cca 50 kn priko Aliexpress stranice. 5 komada mislim da se isplati za te novce

Bojim se da to Yo Zuria nije vidjelo, a BLANKA II kako navodi ambalaža je njihov model metalnih jigova. To je problem sa Aliexpressom, prodaju krivotvorine pod normalno. Možda tamo to i je normalno, ali dovode u zabludu kupce.

Naravno da 5 komada za 50kn nije original.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 19 Sij 2017 14:23 #31 od dxdandy
Evo i kod mene pala jedna varke...lagane pripreme... :)

Privitak datoteke:

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 19 Sij 2017 15:59 #32 od Mladen Miletić
Pa to čudo se prodaje bez udica :woohoo:

Koliko grama :?:

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 19 Sij 2017 16:27 - 19 Sij 2017 16:29 #33 od dxdandy
Da da, nazalost ali bez udica. Ma mozda i bolje. Jer bi garant stavili neko smece. Kupio prosle godine par komada savage gear manic prey v2 i udice katastrofa. Strelke od kile bi ih ispravili nakon samo par ulovljenih komda tako da sam ih odmah mjenjao. Dobro ne bi ih bas ispravili ali vidno napravile otklon od centra udice i onda bi krenula spadanja samo tako.
Varka je 25g a udice su, ha relativno skupe. Pet komada 25kn ali su stvarno stvarno jake. Ovima nece strelka ni lica ali bas nista napraviti. Ili barem se nadam da nece. ;)
Zadnja izmjena: 19 Sij 2017 16:29 od dxdandy.

Molimo prijavite se

• Janko
  • Janko's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • Student računarstva, Rijeka
Više...
Janko's Avatar 19 Sij 2017 16:57 #34 od Janko
Ima tko iskustva s DTD trokukama? Nedavno sam ih stavio na Panic Prey-u, išao sam za jeftinijom varijantom jer je situacija takva kakva je, svejedno bi trebale bit bolje nego one s kojima varalica dođe. :cheer:

Imaš catu?

Molimo prijavite se

• AnalPheasant
  • AnalPheasant's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • Stress is caused by not fishing enough.
Više...
AnalPheasant's Avatar 20 Sij 2017 22:07 #35 od AnalPheasant
Stiglo malo Monarch Dok arsenala B)

Yamaga Blanks Blue Sniper Blacky 81/8
Daiwa Catalina 6500H
Shimano Blue Romance 274cm 20-60
Shimano Stradic FK 5000 XG
Hvala: dzingo, zoki1, oniram

Molimo prijavite se

Više...
Naldo's Avatar 08 Velj 2017 14:58 #36 od Naldo
Pojacanje s Aliexpressa. Cini se iznimno snažna i jaka. 8 nitna. Da li se itko susretao s ovom upredenicom?

Privitak datoteke:

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 08 Velj 2017 15:42 #37 od dxdandy
Ja osobno nisam imao priliku isprobati ju, ali sto se tice kineskih struna, isprobao sam KastKing Fortis 0,18mm 4nitna i KastKing Mega8 0,18mm 8nitna. Sa obje sam zadovoljan. Nisam primejtio razliku u odnosu na recimo PowerPro ili Daiwa j-Braid. Mozda jesu truntku deblje od deklariranog ali nose cak i malo vise od ovih razvikanih. Nikad vise lude pare za stunu mi ne pada na pamet dati. Onako sam se samo brinuo da se ne zapetlja, da ne pukne a sada me zaboli neka stvar. Ima se strune koliko god hoces metara za sicu para i odlicna je. Nikad nisam imao pucanje.

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 08 Velj 2017 15:47 #38 od Ahab

Naldo napisao: Pojacanje s Aliexpressa. Cini se iznimno snažna i jaka. 8 nitna. Da li se itko susretao s ovom upredenicom?

Za što ovo planiraš koristiti?

smoto

Molimo prijavite se

Više...
Naldo's Avatar 08 Velj 2017 20:39 #39 od Naldo

Ahab napisao:

Naldo napisao: Pojacanje s Aliexpressa. Cini se iznimno snažna i jaka. 8 nitna. Da li se itko susretao s ovom upredenicom?

Za što ovo planiraš koristiti?

Tesku panulu ili bulentin

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 29 Ožu 2017 08:19 - 29 Ožu 2017 08:19 #40 od dxdandy
Evo ja neki dan narucio PAYO varku...iznenadilo me kad je stigla danas za 6 dana od narudzbe. Kasnije skuzio da je isporuka iz Nizozemske. A evo i slika. Jedna bez blica da se vidi kako izgleda i jedna sa blicem uslikana da se vidi kako se svijetlo presijava. Zapravo nije pravi blic vec sa moba ona bljeskalica. Ima 4 kuglice. Jedna je fiksna u glavi, jedna fiksna u repu i dvije mobilne po cijelom tijelu. Ona na prvu se cini dosta dobra. Udice jake i ostre.

Privitak datoteke:

Privitak datoteke:
Zadnja izmjena: 29 Ožu 2017 08:19 od dxdandy.

Molimo prijavite se