"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Silikonci

Više...
masklin's Avatar 28 Ožu 2017 21:40 #21 od masklin
Replied by masklin on topic Silikonci
A jednostavno ti je to, uzmeš jig udicu s običnom okruglom glavom, koristio sam i banana glavu te s vrha sluga kroz tijelo nadijes ga na udicu tako da ti negdje po sredini izadje vrh udice, koji viri dosta. Najbolje je da udica izadje čak i malo prije onih utora, tako da rep prilikom prezentacije slobodnije radi. Mada sam ja koristio i peticu udicu, koja prodje više od pola sluga, i isto je lovila dobro. Kad to sve napraviš onda preko dana probajte da vidiš kako radi. Ja sam koristio razne gramaze.

Molimo prijavite se

Više...
anton's Avatar 22 Ožu 2018 21:15 #22 od anton
Replied by anton on topic Silikonci
Danas sam kupio par sakurinih slit shadova... nisam uzeo cijeli paket pa sam ih dobio u skartocu... gube li one u njemu miris? Jer sam primjetio da je vec mastan...

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 22 Ožu 2018 22:55 #23 od Ahab
Replied by Ahab on topic Silikonci

anton napisao: Danas sam kupio par sakurinih slit shadova... nisam uzeo cijeli paket pa sam ih dobio u skartocu... gube li one u njemu miris? Jer sam primjetio da je vec mastan...

Gube.

Koju dimenziju si uzeo i s kojom udicom ga kombiniraš?

smoto

Molimo prijavite se

Više...
anton's Avatar 23 Ožu 2018 13:05 #24 od anton
8.5 cm sa glavom od 5 grama... bolje da ih drzim u kutiji sa ostalim varalicama?

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 23 Ožu 2018 14:13 #25 od Ahab
Replied by Ahab on topic Silikonci
Papir vuče vlagu a samim tim i dip. Najbolje ih je držati u najlonskoj vrećici.

Kako radi u toj kombinaciji? Koliko brzo toni? Možeš li mi staviti link na konkretan model jig udice koju si kupio?

smoto

Molimo prijavite se

Više...
anton's Avatar 23 Ožu 2018 20:34 #26 od anton
Kupio sam 2 modela jig udica. Prva je mustad darter jig head od 5 g koja navodno daje bolji rad silikoncu, ali je još nisam isprobao pa ti ne mogu točno reći...Druga je klasična okrugla jig glava nezz točno koja marka. Proba u nedjelju pa ću točno sve reć... sa ovom dart glavom bi trebalo brže tonut ;)

Hvala: Ahab

Molimo prijavite se