"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Povoljna kupnja yo zuri skosavica

• marinac
  • marinac's Avatar Autor teme
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
marinac's Avatar 28 Tra 2016 11:10 #1 od marinac
Ako je netko zainteresiran za povoljnu kupnju skosavica, neka ide na stranicu JAPAN TACKLE, SKOSAVICE VEL. 2,5 I 3,0, CIJENA 4,5 $/KOM, a SHIPPING je isto 4,5 $.
Hvala: Manta, tanjo007, Boki

Molimo prijavite se

Više...
Boki's Avatar 04 Svi 2016 13:20 #2 od Boki
Da li je već netko kupovao kod njih? Sigurnost kupovine? Nema opcije PayPala, a ne ostavlja mi se baš broj kreditne kartice pa zato pitam.
Hvala unaprijed
Hvala: marinac

Molimo prijavite se

• marinac
  • marinac's Avatar Autor teme
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
marinac's Avatar 04 Svi 2016 13:35 #3 od marinac
ja nisan kupova preko njih, ali se i meni ne sviđa šta nema opcije pay pal, ali ne znaći da neće biti u redu
Hvala: Boki

Molimo prijavite se

Više...
Jadran's Avatar 09 Svi 2016 16:33 #4 od Jadran
To su japanci poštenjačine, nema problema kod njih :)

Molimo prijavite se

Više...
Boki's Avatar 13 Svi 2016 20:33 #5 od Boki
Ah, riskirao sam :lol:
Naručio sam 5 komada, sa shipingom 32,50$
Kad stignu, javim kako je prošlo :like:
Hvala: Pikabu, pepsi

Molimo prijavite se

Više...
Boki's Avatar 23 Svi 2016 14:50 #6 od Boki
Dakle...
Molim lijepo...

Privitak datoteke:

...za 4 (ČETIRI) !!?! dana iz Yokohame do Paga...
32,5 US$ sve skupa. Skosavice, shipping i osiguranje pošiljkom klasičnim EMS-om.
Moj naklon japanskoj pošti :woohoo:

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 23 Svi 2016 18:19 #7 od Geno
Dobro te naši nisu još malo dernuli .Kako oni tumače,kad ti prodavač šalje,šalje samo do naše granice,a onda "naši"dernu još malo za od granice do tvoje adrese.

Ki more more da premori? Niki.

Molimo prijavite se

Više...
Boki's Avatar 23 Svi 2016 19:16 - 23 Svi 2016 19:30 #8 od Boki
Da, da pojasnim malo obzirom da sam dobro upućen u problematiku. Naplatu 4,5kn je tražio HAKOM da se uvede početkom godine. Odnosi se na inozemne male pakete sa beznačajnom poštarinom (free shiping). Pošta je zbog tehničkih razloga to počela uvoditi tek od 1.5. ove godine. Više na www.hakom.hr/default.aspx?id=7861
No, ako vam pošaljitelj pošalje kao preporučenu pošiljku, to se ne naplaćuje ;) Ali prije nego tražite od pošiljatelja da vam tako pošalje, provjerite kolika je cijena takve dostave, da ne bi u konačnici cijena bila veća nego free + 4,5kn.

Edit: E i provjerio sam sigurnosne certove na stranici prije ostavljanja broja kreditne B)
Zadnja izmjena: 23 Svi 2016 19:30 od Boki.

Molimo prijavite se