"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Duo bay ruf manic

Više...
masklin's Avatar 08 Svi 2017 22:11 #21 od masklin
Replied by masklin on topic Duo bay ruf manic
Kad počnu lucevi,idi na kakav mul ili puntu,ne trebaju ti barat,već po bonaci probaj, u mene dođu blizu obali iza lita,već na početku jeseni,čak sam ih lovio bolje u podne nego u jutro.
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
assimilator's Avatar 07 Sij 2018 16:42 #22 od assimilator
Replied by assimilator on topic Duo bay ruf manic
Bay roof 90 i 135 prozirna oba koristim vec par mjeseci.... varalica ok s par mana jer je nemos koristit kad oces..... i ne za svaku ribu...
Npr. Manji roof sam koristio za usate i doslovno su lude za njim.... prilikom lova znao se i prevarit pirak ali i dragan/pauk...

Veci roof sam koristio i ostao bez njega za lampugu i strijelku... kako i zasto sam ostao bez njega, kad uhvatis 2-3 strijelke il lampuge ...obavezno provjerit krenu ... jer cila bude izgrizena.... (moja greska amaterska).

Ribolovac zna da je more opasno i da je oluja užasna, ali on nikada ne smatra da su te opasnosti dovoljan razlog da ostane doma...
🤘

Molimo prijavite se