"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

DUO pencil popper 110 i TMS 175 flyer

Više...
Spinninjo's Avatar 23 Ruj 2018 07:16 #1 od Spinninjo
Pozdrav ekipa! Zanimaju me vasa iskustva sa ovim varalicama - kako ih vodite, kada i gdje ih bacate? Sa popperom samo sica, iglice, par malih lica, usata...
TMS tek treba da stigne pa molim za par info kako i sta sa njm.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 24 Ruj 2018 14:53 #2 od B_
TMS 175 ti je vobler, znaci njega vodiš ili ravnomjerno ili lagano trzaš vrhom štapa svako nekoliko namotaja mašinice. U svakom slučaju najbolje ćeš vidit sam kad ga budeš isprobavao., vrlo je jednostavan za rad s njime.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 10 Svi 2019 22:51 #3 od Ceco
Danas sam imao manju barakudu na tms i kljun mi je pukao na dodiru kamena. Jel tko imao iskustva sa popravcima... Nije ni jedan dan provela na moru i odmah je pukla :S. Da ne bacam Wobblera od 160kn nakon prvog dana....
Ovaj 5. mjesec mi je do sada najgori mjesec ikad na vodi što se tiče gubljenja varalica.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se