"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Re:Eclipz

Više...
Paragon's Avatar 07 Velj 2019 13:24 - 07 Velj 2019 19:54 #1 od Paragon
Re:Re:Eclipz was created by Paragon
jeli ko koristio eclipza za jigging?
kako se ponasa pod jigovima uopce posto je ''deklariran'' na 50-100 gr ? inace vidim da su jigovi 100+gr
a pokuso bi sa jigom 120-200-250gr inchiku 120-150gr ili kaburu 85-150gr?
ako je ko ulovio na vj nesto s njime kakav je pod ribom stap?
znan da je za panulu odlican. i da trpi olovo do 0.5kg
Zadnja izmjena: 07 Velj 2019 19:54 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 07 Velj 2019 19:57 #2 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Re:Re:Eclipz
Lovili smo na inchiku i sve druge light jigging varalice uključujući zoke i kabure od 350g bez ikakvih problema. Klasične vertical jigging jigove nismo koristili. Eclipz nije finesse štap s kojim će se postići perfektan rad jigovima ali siguran sam da može poslužiti. S obzirom na cijenu svakako bi ga imao na brodu, makar se s njega vijorila zastava :lol:
Hvala: Paragon, Ceco

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 07 Velj 2019 20:25 - 07 Velj 2019 20:28 #3 od Paragon
Replied by Paragon on topic Re:Re:Eclipz
zeuse hvala ti na brzom odgovoru idem sutra po inchiku i kaburu.mozda kakav light jig jos
prvenstveno ce bit za panulu a ovako kad je multifunkcionalan sto da ne probat ako mi se svidi i bude rezultata uzet ce se stap za vj :D
Zadnja izmjena: 07 Velj 2019 20:28 od Paragon.

Molimo prijavite se

Više...
Anealagon's Avatar 07 Velj 2019 20:46 #4 od Anealagon
Replied by Anealagon on topic Re:Re:Eclipz
Cisto informativno, za dubinski bulentin sam koristio 225g olova, i ako je stap deklariran na 50- 100g

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
Hvala: Paragon

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 07 Velj 2019 20:53 #5 od Paragon
anealagon hvala znam i da za to moze posluziti tako da cemo i to probati takodjer

Molimo prijavite se

Više...
Rodosek's Avatar 07 Velj 2019 22:03 #6 od Rodosek
Replied by Rodosek on topic Re:Re:Eclipz
Pozdrav drustvo.

Znaci ako vas ispravno razumijem moze se ovaj stap eclipz koristit za panulo sa gramazom recimo 400-500g i ako ima gramazu 50-100g?

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 07 Velj 2019 23:01 - 07 Velj 2019 23:04 #7 od Paragon
tako je
ljudi ga vecinom koriste za tesku panulu..
Edit : vidio sam da ste odgovorili u temi vj ulovi pa sam vam tamo odgovorio sto su inchiku i kabura(ako grijesim neka me netko ispravi) i imate pitanje tamo u drugoj temi
Zadnja izmjena: 07 Velj 2019 23:04 od Paragon.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 01 Ožu 2019 03:13 #8 od Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Re:Eclipz
Ima i novi Eclipz veće gramaže i duljine

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 26 Svi 2019 19:19 #9 od Paragon
Jamio sam ga pred mjesec dana kad sam išo u Split, ali nisam još imao prilike ga iskoristiti kako treba samo na inchiku sam ga probao a složio sam si komplet na jači Eclipz za panulu i slabiji za rabote sa inchiku i kaburama zokama...
Izgleda obećavajuće ovaj novi Eclipz...

Zeuse
Da te pitam gdje si nabavio te zoke od 350 grama i kabure ? :cheer: :cheer:
Gledao sam u Magura ona bez ulivene udice 230gr max , a sa ulivenom je 240 gr max sto vidim.
Nekako mi izgleda lagano to za povući za sobom lignja u kurentu s obzirom da me gura i preko 1kt sa ugašenim motorom...

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 27 Svi 2019 20:09 #10 od B_
Replied by B_ on topic Re:Re:Eclipz
Ja sam neki dan uhvatio lijepog skarma kad sam spinao s eclipzom. Povlacili panulu popodne pa nisam imao drugu opciju nego probat spinat s eclipzom i isplatilo se. DUO 145 sam zabacivao mozda 25 m sto je super s obzirom s cime sam spinao. Poantanje da se svasta moze sa svacim. B)
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se