"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Assist Line

Više...
Paragon's Avatar 03 Ožu 2019 11:14 - 03 Ožu 2019 11:15 #1 od Paragon
Assist Line was created by Paragon
Poz ekipi našao sam na internetu Assist Line od Shouta 3mt u pakiranju
Sad mene zanima jeli mi dosta 80lb za kabure i inchikue? ili mi treba manje ili više?
Udice sam si nabavio i suknjice pa bi htio skompletirati par spremnih assista pošto sam prošli puta imao ispadanja sa udice(vjerojatno premale ili loše udice koje dolaze u originalu na inchiku i kaburu)

www.svijetvaralica.eu/udice-i-jig-glave/...shout-assist-pe-line
Zadnja izmjena: 03 Ožu 2019 11:15 od Paragon.

Molimo prijavite se

Više...
dzingo's Avatar 04 Ožu 2019 06:57 #2 od dzingo
Replied by dzingo on topic Assist Line
To ti je dovoljno za vadit ribe do 40-50 kila :)
Hvala: Paragon

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 04 Ožu 2019 09:33 #3 od Paragon
Replied by Paragon on topic Assist Line
bio sam ucinio egzibiciju sa obicnom upredenicom i suknjicom na inchiku medutim to se petljalo jer je upredenica tanka.
tada je moje razmisljanje bilo takvo da sto nebi izgubio upredenicu 2 udice i suknjicu umjesto cijelog inchikua ako zapne ali kada sam vidio da se petljanac dogadja u prvih par spustanja svaki put odustah od te ideje

znaci nebi se trebalo petljati sa tim asistom od 80 lb

Molimo prijavite se

Više...
Mateoe30's Avatar 05 Ožu 2019 02:52 #4 od Mateoe30
Replied by Mateoe30 on topic Assist Line
Pozdrav, da se ubacim u temu mene zanima samo koju marku uzet, razmisljan se izmedu ygk, varivas i shout, tija bi da bude skroz mekana i kao svilenkasta, mislim da je shout jako tvrda ako se ne varam

Molimo prijavite se