"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Stap za inchiku

• SaNNo
  • SaNNo's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
SaNNo's Avatar 02 Svi 2019 17:24 #1 od SaNNo
Stap za inchiku was created by SaNNo
Kupujem stap za inchiku i sad sam prvo mislio fast inchiku 2 za koji sam cuo da je odlican, ali on je 2.12m a ja bi volio od 1.8m, tako da sam naiso na Kali Kunnan Kyoga 30-120g za 500kn pa me zanima ima li ko iskustva sa tim stapom ili opcenito sa markom Kali Kunnan.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 06 Svi 2019 19:17 - 06 Svi 2019 19:23 #2 od Paragon
Replied by Paragon on topic Stap za inchiku
pozz koji je razlog za stapom od 1.8m?
ja imam fast inchiku 80-160gr i dobar je osjetis sve moze i za laganu panulu na strijelku ili manju licu
kao i bulentin do cca 70ak metara.

uz to imam okumu eclipz 50-100 gr 185 cm i eclipz 70-140gr i 198 cm
sa njima isto mozes inchiku . inace sam ga namijenio teskoj panuli sa cuvarom i dubinski bulentin.
osjetis kanjca a ima snage za velike ribe takoder izvuci naravno uz advekatan ostatak opreme.

ja sam izvadio par pagrova malo preko kila sa 90mt i mogu reci da mi je stap jako dobar jako efikasan za prvu kontru za razliku od fast inchikua
usporedbe radi ja i prijatelj smo lovili on je na fast inchiku a ja na eclipza i ja sam na prvom skosu redovito dobijao pagrove dok se on morao igrati dok ga nije zakacio kako treba.
i kod light jigging stapova moras paziti na vecoj ribi.

ja lovim od cca 40 pa sve do preko 100 metara. i eclipz mi dolazi do izrazaja na vecim dubinama dok mi je za manju ribu i manju dubinu fast inchiku dobar

ako imas facebook preporucam da nades grupu vertical jigging dalmacija i tamo ce ti ekipa dati puno savjeta sto i kako.

ove kali kunnan nisam vidio da netko ima na forumu niti u grupi na facebooku.

btw evo dva clanka
www.podvodni.hr/ribolov/udicarenje/jiggi...ap-i-rola-za-inchiku
ludomore.com/ribolov/clanak/okuma-eclipz

zeusfaber i njegov set u akciji

izgleda i radi super samo je meni bilo previse dati toliko para za nesto sto tek pocinjem
Zadnja izmjena: 06 Svi 2019 19:23 od Paragon.

Molimo prijavite se

• SaNNo
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
SaNNo's Avatar 10 Svi 2019 11:45 - 10 Svi 2019 11:49 #3 od SaNNo
Replied by SaNNo on topic Stap za inchiku
ma ono 1.8m mi je nekako najbolje jer sam se naviko, ijako bome znm lako se naviknit na nesto drugo.
Uglavnom prijatelj mi ima fast inchiku i kaze da je dobar al malo previse tvrd na vrhu, tako da idem na ovaj kali kunnan koji je poprilicno lagan sta vidim bar po specifikacijama, pa cemo sad vidit kad dode jel vridi to sta :D
Zadnja izmjena: 10 Svi 2019 11:49 od SaNNo.

Molimo prijavite se

• SaNNo
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
SaNNo's Avatar 10 Svi 2019 11:47 - 10 Svi 2019 11:50 #4 od SaNNo
Replied by SaNNo on topic Stap za inchiku
Inace ovo je casting stap, pa sam uzeo i low profile rolu od abu garcie pa cu vidit...
Zadnja izmjena: 10 Svi 2019 11:50 od SaNNo.

Molimo prijavite se