"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Riboskop

Više...
BlackMarlin's Avatar 12 Tra 2019 21:00 #1 od BlackMarlin
Re:Riboskop was created by BlackMarlin
Ekipa, koristi li netko od vas riboskop aplikaciju? Isplati li se? Demo ima samo 2004. godinu.
To mi je malo blesavo. Bilo bi bolje da imaš mogućnost koristiti sve besplatno cca 7 dana da se vidi kako je točna aplikacija

Molimo prijavite se

• Klek
  • Klek's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Klek's Avatar 16 Tra 2019 10:30 #2 od Klek
Replied by Klek on topic Re:Riboskop

BlackMarlin napisao: Ekipa, koristi li netko od vas riboskop aplikaciju? Isplati li se? Demo ima samo 2004. godinu.
To mi je malo blesavo. Bilo bi bolje da imaš mogućnost koristiti sve besplatno cca 7 dana da se vidi kako je točna aplikacija

Prijatelju, moj savjet - štap u ruke i na more, mani se kojekakvih "gluposti". Sve budeš polako otkrio i zaključio sam - znači moraš samo biti na moru, to ti je glavni uvjet. Svatko ima svoje neke "cake" ili "fore" pa ti je najbolje sam zaključiti, neke stvari ti nitko ne bude otkrio. Iskustvo se stječe godinama.

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 16 Tra 2019 13:04 #3 od BlackMarlin
Replied by BlackMarlin on topic Re:Riboskop
Ma ja idem u rive čim je prilika i u pravilu se uopće ne osvrćem na to.
Ali primijećujem da ima dana kada je u zaljevu 10 barkica vani, a ima dana kad nema nikoga. Isto je i s plivaricama. Pa pokušavam izvući neke zaključke što kako, kad...
Znam ono plima/oseka, mjesečeve mjene...a onda krenu ljudi spominjati tlak pa ovo, pa ono i osjećam se ko malo tele.
A još je teže i sporije učiti u praksi kad nemaš s kim ići. Ja uvijek sam idem pa nemam nikog da mi kaže neke stvari, sve što znam je s YT ili foruma. Dobro je to, ali lokalno znanje je lokalno znanje

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
frane_mkd's Avatar 17 Tra 2019 12:18 #4 od frane_mkd
Replied by frane_mkd on topic Re:Riboskop

BlackMarlin napisao: Ma ja idem u rive čim je prilika i u pravilu se uopće ne osvrćem na to.
Ali primijećujem da ima dana kada je u zaljevu 10 barkica vani, a ima dana kad nema nikoga. Isto je i s plivaricama. Pa pokušavam izvući neke zaključke što kako, kad...
Znam ono plima/oseka, mjesečeve mjene...a onda krenu ljudi spominjati tlak pa ovo, pa ono i osjećam se ko malo tele.
A još je teže i sporije učiti u praksi kad nemaš s kim ići. Ja uvijek sam idem pa nemam nikog da mi kaže neke stvari, sve što znam je s YT ili foruma. Dobro je to, ali lokalno znanje je lokalno znanje

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

I ja ti imam iste muke. Jer nemam skim pa ti idem sam i nemam od koga naucit u praksi kako ide. Jbg to malo je deprimirajuci ali sta je tu je..ides sam pa pokusavas,ako nista drugo doma se vratis na prasece :)

No pain, no gain

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 30 Tra 2019 20:13 #5 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Re:Riboskop
Što se događa s riboskopom? U kojoj je fazi? Ima li neka nadogradnja? Nije valjda još onda stara verzija? Ako jest, barem radi li? To je bio baš ambiciozan projekt, veliki respekt autorima...

Molimo prijavite se