"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018

ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018 30 Sij 2018 08:34 #18555

• srkarbun
  • srkarbun's Avatar
  • Novi korisnik
  • Zahvala primljena: 3
Kolege ribolovci, svoje sportske godišnje, dnevne ili višednevne ribolovne dozvole za ribolov na moru možete naručiti online na web adresi našeg kluba:
https://www.srk-arbun.hr

Imajte na umu da godišnje dozvole možete dobiti samo do 01.03.2018., nakon toga ćete moći dobiti samo skupe dnevne ili višednevne dozvole.
Skrećemo Vam pažnju na novi Zakon o morskom ribarstvu (NN 62/2017) i Pravilnik o sportskom i rekreacijskom ribolovu (NN 122/2017).

KAKO NARUČITI DOZVOLU na https://www.srk-arbun.hr
  1. Izabrati vrstu dozvole GODIŠNJA ILI DNEVNA/VIŠEDNEVNA; po potrebi posebne dozvole (parangal, vrše, osti...)
  2. Nakon popunjavanja potrebnih podataka u obrazac narudžbe kliknuti na gumb NARUČI DOZVOLU
  3. Nakon koraka 2, sustav Vas prebacuje na novu stranicu gdje provjeravate unesene podatke.
  4. Ako su svi podatci točno upisani kliknuti na gumb POTVRDI NARUDŽBU
  5. Na Vaš upisani e-mail sustav šalje automatsku poruku o zaprimljenoj narudžbi (ako niste primili email znači da niste potvrdili narudžbu ili ste krivo upisali svoj email)
  6. Pripremite kopiju osobne iskaznice ili putovnice te potvrdu uplate
  7. Kopije dokumenata i potvrdu uplate poslati na: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Nakon što se Vaša narudžba odobri:
  • ako osoba ne postoji u registru osoba, ista se prijavljuje
  • ako osoba postoji u registru, provjeravaju se i eventualno ažuriraju podatci
  • osoba se prijavljuje u članstvo Saveza (HSSRM) za 2018. i dobiva članski broj
  • izrađuje se tražena dozvola i po potrebi posebne dozvole (parangal, vrše, osti...)
  • šalje se na mail pdf kopija dozvole od Ministarstva sa brojem dozvole i članstva u Savezu (HSSRM)
  • na Vašu upisanu kućnu adresu dobivate plastificiranu člansku iskaznicu SRK ARBUN sa podatcima i brojevima dozvole(a) i članstva.

Za Vaše pogreške u narudžbi preko naših internetskih stranica ne snosimo odgovornost. Popunjavanjem obrasca pod materijalnom i krivičnom odgovornošću izjavljujete da su uneseni podaci točni i istiniti. Ukoliko podatci koje unosite u formular nisu točni i istiniti smatra se da se ribolov obavlja bez dozvole.

POTREBNI PODATCI I DOKUMENTI ZA KUPNJU DOZVOLE
  1. Ime i prezime
  2. Email adresa
  3. Telefon/Mobitel
  4. Adresa i kućni broj
  5. Poštanski broj
  6. Grad/mjesto
  7. Država
  8. Datum rođenja
  9. Državljanstvo
  10. Naziv PU koja je izdala osobnu kartu
  11. Broj osobne iskaznice
  12. OIB
  13. Kopija ili fotografija osobne iskaznice ili putovnice
  14. Za umirovljenike i HRVI obavezna potvrda o statusu (kopija ili fotografija)
  15. Potvrda uplate

PODATCI ZA UPLATU:
Sportski ribolovni klub Arbun
Obala Franje Tuđmana 7
22 000 Šibenik, Hrvatska

Račun otvoren kod Erste & Steiermärkische Bank d.d.
IBAN: HR5824020061100593770

Poziv na broj: OIB
Svrha uplate: Ime i prezime, dozvola i članarine za 2018.

VAŽNO!! - INOZEMNE UPLATE
Ako plaćate iz inozemstva, molimo da iznos dozvole uvećate za 50.00 KN (~8.00 € / www.erstebank.hr/hr/tecajna-lista)
zbog troškova obrade banke za SEPA inozemne uplate. U protivnom, nećemo biti u mogućnosti napraviti Vašu dozvolu.

NAPOMENE:
1. Osobe od 14-18 godina smatraju se juniorima
2. Broj godina računa se na način da se određuje prema godinama koje osoba puni u kalendarskoj godini (primjer: ako je osoba rođena 15.12.2000., te u 2018. godini puni 18 godina tretira se kao senior).
3. Klubovi su dužni čuvati kopije (preslike) dokumenata te s toga osobe koje naručuju/kupuju dozvolu moraju priložiti kopiju ili scan osobne iskaznice i dokumenta kojim se dokazuje status (umirovljenici, HRVI), bez obzira da li su iste predali prošlih godina kad su uzimali dozvole.
4. Osobe koje naručuju dozvole putem interneta OBAVEZNO moraju dostaviti presliku osobne iskaznice (s obje strane) i eventualnu presliku dokaza statusa.
5. Po uplati, potrebno je dostaviti kopiju dokaza o uplati, a potvrda o kupnji dozvole će biti dostavljena na email adresu koju ste upisali u formular prilikom narudžbe iste.
6. Članska iskaznica SRK ARBUN biti će dostavljena na adresu koju ste upisali u formular prilikom narudžbe.
7. Uz dodatne dozvole za parangal, vršu, osti, umjetnu rasvjetu i lov velike ribe potrebno je dostaviti i registraciju plovila (minimalno 1 do maksimalno 3 plovila).
8. SRK ARBUN prodaje isključivo godišnje, dnevne i višednevne dozvole za sportski ribolov.
9. Pravilnik o sportskom i rekreacijskom ribolovu ("Narodne novine" 122/2017) ovlaštenicima dozvola za sportski ribolov propisuje korištenje udičarskih alata i podvodne puške, a uz dodatne (posebne) dozvole parangala, vrše, ostiju i umjetne rasvjete, te lov na veliku ribu.
10. Posebne dozvole plaćaju se dodatno i isključivo uz prethodno kupljenu godišnju sportsku dozvolu
11. Sportska dozvola vrijedi za čitav morski ribolovni teritorij hrvatskog Jadrana osim područja pod posebnom zaštitom (NP, PP...).
12. Pravo na kupnju godišnje dozvole imaju i strani državljani.
13. Strani državljani status umirovljenika dokazuju dokumentom koji mora biti preveden na hrvatski i ovjeren.

ŠTO DOBIVATE PRILIKOM KUPNJE DOZVOLE KOD SRK ARBUN?
Nakon što svi preduvijeti za izdavanje dozvole budu osigurani, Uprava kluba osigurava naručitelju članstvo u Savezu, izrađuje dozvolu(e) u Vaše ime,
emailom šalje potvrdu o kupljenoj dozvoli te na Vašu adresu u roku 7 radnih dana šalje u tiskanom i plastificiranom obliku člansku iskaznicu SRK ARBUN.

Kupovinom GODIŠNJE SPORTSKE DOZVOLE dozvole u SRK ARBUN
postajete podupirujućim klupskim članom sa iskaznicom koja sadrži:
  • Logotip
  • Puni naziv kluba
  • Naziv iskaznice i godinu članstva
  • Vaše ime i prezime
  • Broj sportske dozvole koju kupujete
  • Broj članske iskaznice Saveza za sportski ribolov na moru
  • Brojevi drugih dozvola (posebnih) u slučaju kupovine

Članarina u SRK ARBUN je obavezna i uključena je u cijenu godišnjih sportskih ribolovnih dozvola, a iznosi
juniori (od 14 do 18 godina), seniori (18 – 65 godina): 50 kn
umirovljenici, veterani (iznad 65 godina), invalidi Domovinskog rata (HRVI): 40 kn

ZAŠTO SPORTSKI RIBOLOVNI KLUB ARBUN?
Sportski ribolovni klub "Arbun" osnovan 2011-te godine, ugovorni je ovlaštenik za prodaju važećih sportskih dozvola za 2018-tu godinu.
Kupnjom dozvole, odnosno plaćanjem članarine postajete podupirujući član SRK ARBUN. SRK ARBUN sredstva od članstva svake godine vraća, odnosno ulaže u sport bilo da se radi o organizaciji različitih natjecanja, sponzoriranja drugih natjecanja i podupiranja svojih aktivnih članova u sportskim natjecanjima, osvještavanju i edukaciji o važnosti odgovornog ponašanja na moru i prema moru te ekološkim akcijama.

Za sva pitanja i informacije obratite nam se na email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Zahvaljujemo,
Predsjedništvo kluba
Zadnja izmjena: : 30 Sij 2018 08:54 od srkarbun.
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: mirakulin

ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018 30 Sij 2018 21:22 #18562

• ja_osobno
  • ja_osobno's Avatar
  • Majstor foruma
  • Zahvala primljena: 138
Kod registriranja i pisanja na forumu (u všem slučaju reklamiranja, nemam ništa protiv toga) bil bi red da ste se makar predstavili i napisali nešto o sebi kao šta nalažu pravila foruma.
Ćo, je ča? :D
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Baćo68, MIRAN, fratar, mirakulin

ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018 31 Sij 2018 07:52 #18565

• srkarbun
  • srkarbun's Avatar
  • Novi korisnik
Naravno :D da bi bio red, samo pravila foruma www.ludomore.com/forum/pravila ne nalažu da se mora.
Na kraju krajeva rad Kluba je javan, svi podatci dostupni i kao što smo napisali: "Za sva pitanja i informacije obratite nam se na email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite." ;)

Bistro!

ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018 01 Velj 2018 08:42 #18589

• dxdandy
  • dxdandy's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 179
Postovani "srkarbun" mene interesira a zasto je clanarina obavazna ?

Evo ja bih kupio dozvolu preko Vas ali zasto bih bio Vas clan? Nigdje u zakonu ne pise da je to obavezno a Vi svakako dobiijete naknadu za prodanu dozvolu od ministarstva. Clanarina nije obavezna po niti jednoj stavci zakona vec je to vasa ucijena kako bi dodatno zaradili a kao bez clanarine vi ne zelite/mozete izdati dozvolu. Kupujem dozvolu za morski ribolov a inace sam iz Vinkovaca I zasto sada da budem clan drustva kad od mene nikakve druge koristi vec da Vam dam 50,00kn. Sta sam ja time dobio ? Olaksan tekici racun za tih 50,00kn.

Hvala na obrazlozenju zasto moram biti Vas clan da bih dobio ribolovnu dozvolu ?
Zadnja izmjena: : 01 Velj 2018 09:59 od dxdandy.

ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018 01 Velj 2018 09:13 #18591

• Mladen Miletić
  • Mladen Miletić's Avatar
  • Doktor foruma
  • Spremač/ica u vrtiću
  • Zahvala primljena: 187
Nema saveza za rekreacijski ribolov - nema članarine
Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018 01 Velj 2018 10:37 #18595

• srkarbun
  • srkarbun's Avatar
  • Novi korisnik
Poštovani "dxdandy"

Što je to članarina?
Članarinu možemo najjednostavnije opisati kao naknadu koju organizaciji (klubu, udruzi i sl.) plaća član. Članarine koje su naplaćene od članova sukladno statutu (zakon udruge/kluba te se udruga/klub mora pridržavati svega što je u njemu navedeno) i drugim aktima, su novčana sredstva koje je klub stekao uplatom, radi ispunjavanja statutom utvrđenih zadaća, a predstavljaju imovinu kluba. Sve članarine se periodički potražuju od članova., a u ovom slučaju radi se o godišnjoj članarini. Plaćanjem članstva postajete podupirujući član kluba, nemate dodatnih obaveza prema klubu već podupirete rad kluba. Ako je u Statutu navedeno (a jest) da su članarine jedan od izvora financiranja, tada je klub dužan donijeti odluku o njezinom iznosu (mjesečnom ili godišnjem) sukladno Zakonu. Dakle, iznos članarine može biti nula (0) ili 100 000 kn zavisno o Statutu.

Kažete da nigdje u Zakonu ne piše da je obavezno. baš suprotno, ako piše u Statutu onda je zakonski obavezno, iI to nije ucjena. Ako ste nekim slučajem revoltirani općim stanjem, društvenim i socijalnim statusom u državi ne možete tvrditi da Vas netko (klub) ucjenjuje ako u konačnici ni ne poznajete cjelokupnu situaciju. Vama nitko ne brani otići u klub koji je ovlaštenik za prodaju dozvola i koji nema članarine s ciljem da izvadite sebi traženu dozvolu ili otići u treći klub, platiti članarinu XZY kn za članarinu u svrhu ostvarivanja članskih prava i eventualno pogodnosti. Razumijete li?
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Kvarner

ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018 01 Velj 2018 10:41 #18596

• srkarbun
  • srkarbun's Avatar
  • Novi korisnik
Poštovani Gosp. Miletić, ako ste u kojem slučaju podvodni ribolovac ovo ne drži vodu jer za podvodni ribolov trebate pod br. 1 sportsku dozvolu, pod br. 2. iznos rekreacijske dozvole je u nekim slučajevima manji, a u nekim ne od godišnje sportske dozvole. Zavisno o visini klupske članarine koja utječe i na konačnu cijenu dozvole. Ali da, u pravu ste kod rekreacijske nema članstva.

ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018 01 Velj 2018 10:41 #18597

• srkarbun
  • srkarbun's Avatar
  • Novi korisnik
Mladen Miletić napisao:
Nema saveza za rekreacijski ribolov - nema članarine

Poštovani Gosp. Miletić, ako ste u kojem slučaju podvodni ribolovac ovo ne drži vodu jer za podvodni ribolov trebate pod br. 1 sportsku dozvolu.
Pod br. 2. iznos rekreacijske dozvole je u nekim slučajevima manji, a u nekim ne od godišnje sportske dozvole što je zavisno o visini klupske članarine koja utječe i na konačnu cijenu dozvole. Ako ipak imate status umirovljenika ili HRVI može i ne mora biti jeftinija što je opet zavisno od članarine. U našem slučaju umirovljenici i HRVI imaju isti iznos kao i rekreacijski jer je visina naše godišnje članarine za 40kn. Ali da, u pravu ste kod rekreacijske nema članstva, nema ni mogućnosti kupovine posebnih dozvola dnevne/višednevne ili godišnje dozvole za lov na veliku ribu. Uvijek možete naći klub koji nema članarine i svoje umirovljeničke i HRVI dozvole kupiti jeftinije. Na kraju krajeva osoba sama određuje što želi i gdje želi za svoj teško stečen novac koji ima za život.
Zadnja izmjena: : 01 Velj 2018 10:58 od srkarbun.

ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018 01 Velj 2018 11:25 #18601

• dxdandy
  • dxdandy's Avatar
  • Legenda foruma
srkarbun napisao:
Poštovani "dxdandy"

Što je to članarina?
Članarinu možemo najjednostavnije opisati kao naknadu koju organizaciji (klubu, udruzi i sl.) plaća član. Članarine koje su naplaćene od članova sukladno statutu (zakon udruge/kluba te se udruga/klub mora pridržavati svega što je u njemu navedeno) i drugim aktima, su novčana sredstva koje je klub stekao uplatom, radi ispunjavanja statutom utvrđenih zadaća, a predstavljaju imovinu kluba. Sve članarine se periodički potražuju od članova., a u ovom slučaju radi se o godišnjoj članarini. Plaćanjem članstva postajete podupirujući član kluba, nemate dodatnih obaveza prema klubu već podupirete rad kluba. Ako je u Statutu navedeno (a jest) da su članarine jedan od izvora financiranja, tada je klub dužan donijeti odluku o njezinom iznosu (mjesečnom ili godišnjem) sukladno Zakonu. Dakle, iznos članarine može biti nula (0) ili 100 000 kn zavisno o Statutu.

Kažete da nigdje u Zakonu ne piše da je obavezno. baš suprotno, ako piše u Statutu onda je zakonski obavezno, iI to nije ucjena. Ako ste nekim slučajem revoltirani općim stanjem, društvenim i socijalnim statusom u državi ne možete tvrditi da Vas netko (klub) ucjenjuje ako u konačnici ni ne poznajete cjelokupnu situaciju. Vama nitko ne brani otići u klub koji je ovlaštenik za prodaju dozvola i koji nema članarine s ciljem da izvadite sebi traženu dozvolu ili otići u treći klub, platiti članarinu XZY kn za članarinu u svrhu ostvarivanja članskih prava i eventualno pogodnosti. Razumijete li?

Postovani,

zahvaljujem na objasnjenju, znao sam ja sve ovo sto ste vi napisali ali moje je pitanje bilo dali je moguce kupiti dozvolu kod vas a da nisam tj. da ne postanem clan vaseg kluba. Ne vidim razlog zasto to ne bi bilo moguce. Druga je stvar ukoliko ja zelim biti clan drustva da onda moram i platiti to clanstvo kako statu kluba nalaze ali ako samo zelim da mi izdate sportsku dozvolu za ribolov to nema veze sa clanstvom i clanarinom jer ja nezelim biti clan.
Navodite da nije ucjena. Pa kako onda ne mogu dobiti dozvolu kod vas bez clanstva. Postujem Vas klub i njegov statut ali ne celim biti vas clan vec samo kupiti dozvolu. Ako ne mogu kupiti dok se ne uclanim onda me uvijetujete i to je prisila. Nije cin dobre volje.
Gledajmo to ovako, ajde vi meni platite 50kn pa cu onda ja biti vas clan i onda mogu kupiti dozvolu kod vas.
Iz ovoga zakljucujem da je nemoguce preko vas doci do dozvole ?

Hvala i LP !
Zadnja izmjena: : 01 Velj 2018 11:30 od dxdandy.

ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018 01 Velj 2018 11:41 #18602

• srkarbun
  • srkarbun's Avatar
  • Novi korisnik
dxdandy napisao:

Postovani,

zahvaljujem na objasnjenju, znao sam ja sve ovo sto ste vi napisali ali moje je pitanje bilo dali je moguce kupiti dozvolu kod vas a da nisam tj. da ne postanem clan vaseg kluba. Ne vidim razlog zasto to ne bi bilo moguce. Druga je stvar ukoliko ja zelim biti clan drustva da onda moram i platiti to clanstvo kako statu kluba nalaze ali ako samo zelim da mi izdate sportsku dozvolu za ribolov to nema veze sa clanstvom i clanarinom jer ja nezelim biti clan.
Navodite da nije ucjena. Pa kako onda ne mogu dobiti dozvolu kod vas bez clanstva. Postujem Vas klub i njegov statut ali ne celim biti vas clan vec samo kupiti dozvolu. Ako ne mogu kupiti dok se ne uclanim onda me uvijetujete i to je prisila. Nije cin dobre volje.
Gledajmo to ovako, ajde vi meni platite 50kn pa cu onda ja biti vas clan i onda mogu kupiti dozvolu kod vas.
Iz ovoga zakljucujem da je nemoguce preko vas doci do dozvole ?

Hvala i LP !

Interesantno..po Vašem razmišljanju onda je i članstvo u Savezu prisila. Da li je to točno?

Postoje opcije:
- Učlanjenje u klub i traženje brisanje iz članstva
- Upit u Savez da Vam izdaju dozvolu

Srdačan pozdrav,
Zadnja izmjena: : 01 Velj 2018 11:42 od srkarbun.

ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018 01 Velj 2018 14:42 #18605

• Giurinni
  • Giurinni's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Zahvala primljena: 97
Kupnja godišnje športske dozvole uvjetovana je članstvom u HSSRM što proizlazi iz članka 28. Zakona o morskom ribarstvu (NN62/17, 130/17) koji kaže: "godišnje športske dozvole mogu biti izdane samo članovima Hrvatskog saveza za športski ribolov na moru (u daljnjem tekstu: Savez) i vrijede za kalendarsku godinu"

Dakle država te prisiljava da postaneš član nekog kluba ako želiš kupiti športsku dozvolu što, budimo realni, ima smisla jer je jedini način da sudjeluješ na športskim natjecanjima taj da jesi član nekog kluba. Ako ne želiš sudjelovati na natjecanjima onda si zapravo rekreativac i trebao bi se okrenuti rekreativnoj dozvoli. E sad, to što nikom nije jasno zašto te dvije kategorije uopće postoje s obzirom na trenutne razlike u dozvoljenim alatima i cijeni...o tome se može nadugo i naširoko.

Jedini način koji vidim da bi legalno mogao kupiti dozvolu u npr. ŠRK Arbun, a da im istovremeno ne platiš članarinu jest taj da već imaš člansku iskaznicu nekog drugog kluba u sklopu HSSRM pri čemu je dozvola i dalje važeća jer se vezuje na tu člansku, a koliko mi je poznato, nigdje ne piše da i jedno i drugo mora biti vezno uz isti klub (članska i kupovina dozvole). Jedini problem je što ne vidim niti jedan razlog zašto ih ne bi kupio zajedno. Ako si član nekog kluba onda valjda podržavaš njegov rad pa ti je i u interesu da dobiju pinku od prodaje dozvole...
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: srkarbun

ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018 01 Velj 2018 14:48 #18606

• Giurinni
  • Giurinni's Avatar
  • Stalni korisnik
A ova spomenuta opcija brisanja iz članstva nije opcija jer poništavanjem članstva ti se automatski i poništava dozvola. Jednako tako ne možeš se obratiti savezu da ti izdaju samo dozvolu jer članovi saveza ne mogu biti fizičke osobe (tj. mogu samo posredno kroz klubove) pa si i dalje bez članstva u HSSRM, a time i bez važeće dozvole.

ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018 01 Velj 2018 14:51 #18607

• Giurinni
  • Giurinni's Avatar
  • Stalni korisnik
Ukratko, ako tražiš najjeftiniju opciju za dozvolu i za drugo te nije briga, pokušaj pronaći klub koji ne naplaćuje članarinu i tamo se učlani, a onda kupi dozvolu gdje hoćeš.

ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018 01 Velj 2018 14:53 #18608

• dxdandy
  • dxdandy's Avatar
  • Legenda foruma
Ja sam samo napominjao da ne zelim biti clan niti jednog kluba ali zelim kupiti dozvolu. Znam da moram plati jos i clanarinu HSSRM-u. Pa onda jos clanstvo klubu...jel treba jos kome plati kakvu clanarinu bogati...pa kod nas se mora platiti sto drugih djidja da bi dobio dozvolu za pecanje...da budem jos i clan marine u mjestu u kojem pecam jer ako nisam onda ne mogu tamo pecati...pa ne gradi kucu da mi treba miljon papira za upecati par kila ribe dok sam na godisnjem. Pa necu devastirati riblji fond jednim stapom ili dva...u Italiji ne treba dozvola sa obale za jedan stap...u Spanjolskoj sa obale dva ili tri....ili je obrnuto a kod nas ni prdnut a da nisi slan kluba, pa doszvola pa clan HSSRM...jel treba i stranacka iskaznica...dajte ljudi...

Evo samo da kazem...da sam danas kupio 3 dozvole bez clanarine klubu. Samo clanarina za HSSRM od 50,00kn + 350,00kn za dozvolu. Tako da nije obavezno placati i klubu ako ne zelis biti clan. Nasao na netu klub koji navodi da za prodaju dozvole kod njih nije potrebno clanstvo. Dozvole isprintane i cekaju more...
Uzeo sam dvije umirovljenicke za staroga i punca ( 60kn+50kn) i za sebi ( 350kn + 50kn ). Hvala im.
A onda se netko pocne reklamirati na forumu da se mora i da malo zaradi na clanarinama. E takvi smo mi ljudi. Kao pomazu oni nam...sa dva klika do dozvole.

:like:
Zadnja izmjena: : 01 Velj 2018 15:04 od dxdandy.

ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018 01 Velj 2018 19:07 #18617

• srkarbun
  • srkarbun's Avatar
  • Novi korisnik
dxdandy napisao:
Ja sam samo napominjao da ne zelim biti clan niti jednog kluba ali zelim kupiti dozvolu. Znam da moram plati jos i clanarinu HSSRM-u. Pa onda jos clanstvo klubu...jel treba jos kome plati kakvu clanarinu bogati...pa kod nas se mora platiti sto drugih djidja da bi dobio dozvolu za pecanje...da budem jos i clan marine u mjestu u kojem pecam jer ako nisam onda ne mogu tamo pecati...pa ne gradi kucu da mi treba miljon papira za upecati par kila ribe dok sam na godisnjem. Pa necu devastirati riblji fond jednim stapom ili dva...u Italiji ne treba dozvola sa obale za jedan stap...u Spanjolskoj sa obale dva ili tri....ili je obrnuto a kod nas ni prdnut a da nisi slan kluba, pa doszvola pa clan HSSRM...jel treba i stranacka iskaznica...dajte ljudi...

Evo samo da kazem...da sam danas kupio 3 dozvole bez clanarine klubu. Samo clanarina za HSSRM od 50,00kn + 350,00kn za dozvolu. Tako da nije obavezno placati i klubu ako ne zelis biti clan. Nasao na netu klub koji navodi da za prodaju dozvole kod njih nije potrebno clanstvo. Dozvole isprintane i cekaju more...
Uzeo sam dvije umirovljenicke za staroga i punca ( 60kn+50kn) i za sebi ( 350kn + 50kn ). Hvala im.
A onda se netko pocne reklamirati na forumu da se mora i da malo zaradi na clanarinama. E takvi smo mi ljudi. Kao pomazu oni nam...sa dva klika do dozvole.

:like:

klap-klap bravo za tebe!

Činjenica jest da si gledao proći što jeftinije i to ti nitko ne zamjera, to je tvoje pravo i isto tako da širiš riječ o tome kao i mi svoj marketing odnosno prodaju dozvola i članarina
  • od kojih se klub financira,
  • ulaže u sport i za sport
  • plaća publikacije koje se dijele po školama za prevenciju i borbu protiv ovisnosti o drogama
  • donira drugim klubovima, društvima i udrugama,
  • organizira natjecanja
  • podržava rad svih koji ulažu u sport.

Eeeej potiče sport, a ne ucjene u vidu članstva

Imaš pravo u potpunosti pa da citiram tebe jer jadna nam država sa mentalitetom koji ne razumije i misli da njega pljačkaju zato jer se i sam želi okoristiti. Sitan zub je to tzv. sportski ribolovče koji loviš pod sportskom dozvolom kao tzy. član koji ne želi biti član društva. Zar je to uopće moguće u sportskom društvu/klubu? Što tu treba više govoriti nego da TI radiš iz koristi, a govoriš drugome te stvari. To ne možeš govoriti ne poznavajući ni bit ni tematiku dalje od mentaliteta koji glasi "zafrknut i okoristiti se".

Roge!
dxdandy napisao:
E takvi smo mi ljudi. Kao pomazu oni nam...sa dva klika do dozvole.

Malo razmišljanja da nisu svi oko tebe kakvim ih smatraš. E i da..čovjek ima svoje najdublje strahove u svojim (ne)djelima ;)
SRK Arbun se trudi jer ima planove za rad u svrhu ispunjenja svih ciljeva i djelatnosti i želi napredovati. Uložio je trud i vrijeme u izradu JEDINE klupske online aplikacije za narudžbu dozvole u HR.

Ne razumiješ i amen.

I još nešto..da li si trebao kakve papire za dokaz statusa za starog i punca? Pod materijalnom i krivičnom odgovornošću si dao njihove podatke. Dakle, koristio se tuđim identitetom za kupnju individualne dozvole?

Toliko i hvala!
Zadnja izmjena: : 01 Velj 2018 19:20 od srkarbun.