Re:Re:2019 - kad se sve podvuce

More
3 years 1 month ago #23776 by Spinninjo
Pozdrav,

Evo teme da osvjezimo forum :)

Znam da je za neke rano za podvlacenjem ribolovne crte za 2019 ali kakvi su vam bili rezultati?

Meni u 3 odlaska na godisnji jako slabo, samo sam varalice bacao. Perke, usatice, iglice i mali skaram. Sve naravno vraceno. A sve sam bacao, vecinom DUO - tms 175, pencil popper, ryuki, jigg od 20g, razne voblere, silikon..

Lokacije su bile Zivogosce i Orebic.
The following user(s) said Thank You: Igor, Ceco

Please Log in to join the conversation.

More
3 years 1 month ago #23780 by marko87
Kod mene pošteno krenulo tek od prošlog vikenda. Na pelješcu prva, a druga danas okolica Gradca.

File Attachment:

File Attachment:

File Attachment:

Obe kao blizanke, mrvu manje od 2kg.

A što se spina tiče pomalo sam postao frustriran. Imam hrpu praćenja lubina zadnjih par ribolova ali nikako isporvocirati ugriz. Isprobano sve od površinaca, voblera i silikonaca.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

More
3 years 1 month ago #23781 by B_
Replied by B_ on topic Re:2019 - kad se sve podvuce
Meni solidna sezona, uglavnom sam spinao i nekoliko puta panulavao. Najvise sam skarama uhvatio, izmedu 10 i 15 komada, sve na spin, najveci sitno preko 2kg. Bilo je nekoliko brancina na proljece, najveci 1,3 kg. Jedna lijepa palamida od 2 kg, nekoliko luceva sve manji od kilo i nekoliko feluna, najveci oko 1kg. Sve u svemu zadovoljavajuce, ali ocekujem dobru jesen.

More
3 years 1 month ago #23782 by Ceco
Replied by Ceco on topic Re:2019 - kad se sve podvuce
Knez dobar ulov :)
Meni nije bila loša sezona ali mi je falio koji kapitalac.
Uglavnom sam probao nove tehnike na spinu i Shore Jigging. Zanimljivo je da sam hvatao ribu koja mi nije bila meta na varalice. Nikad više orade nisam uhvatio na spin nego prošli 9. mjesec.
Nažalost falila mi je ta extra riba da popuni godinu. Lica je ove godine na Ušću radila ali je bila jako sitna i samo sam zadnji dan uzeo dvije manje za roštilj.
Ali godina još nije gotova pa već planiram od 1.11 do 4.11 otići na jug tražiti ribu za zaključiti godinu. :)

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
The following user(s) said Thank You: Igor, susnjar

More
3 years 1 month ago #23783 by marko87
Hvala Ceco. Darko mi je spominjao za izlet na jug. Meni sezona pomalo staje pa se nadam da ću i ja uhvatit vremena za to. Sada ću se i ja malo više zadat nebi li kakvu ribu i ja napokon na spin uhvatio.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
The following user(s) said Thank You: Igor

More
3 years 1 month ago - 3 years 1 month ago #23784 by Ceco
Replied by Ceco on topic Re:2019 - kad se sve podvuce
Darki sam pisao za 2.11 ja dolazim sigurno jer mi je to zadnji trzaj u ovoj godini a još nisam dobio poštenu ribu na Slammer lll.
Meni je na Ušću kod svjetionika bila hrpa praćenja ali samo par udarca. Zadnji dan sam išao dolje pješice na pjesak i odlično prošao. Imao sam hrpu udaranja i kačenja. Krivo mi je što sam izgubio oradu blizu tvoje jer nisam imao podmetač. Ta riba kad udari na spin je luda i ne staje s bježanjem.
Lubin nije radio skoro nikako i samo sam jednog ostavio da je bio u mjeri ostali su bili pre sitni. Treba Neretva još bolje zamutiti. Uglavnom godina još nije gotova :)

P.S. B_ Ti si domaći u Cavtatu ? Ako imaš volje i vremena oko 2.11. da nam pokažeš poštu koju za spin ako budemo išli dolje jigati do Konavla :)
Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Last edit: 3 years 1 month ago by Ceco.
The following user(s) said Thank You: B_, Igor

Time to create page: 0.321 seconds