"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Shopping

Više...
dasy27's Avatar 14 Srp 2020 12:36 #81 od dasy27
Replied by dasy27 on topic Shopping
Ovaj stigao nakon mjesec dana. Drago mi je da se unormaliziralo napokon

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 17 Srp 2020 17:24 #82 od ico0705
Replied by ico0705 on topic Shopping
Fala bogu Dasy da ti je stiglo i to relativno brzo,obzirom na situaciju.
Imam neke dileme u vezi trgovanja sa Kinezima jer imam to loše iskustvo....možda nisu oni krivi, ali u znak dobre volje mogli su ponoviti pošiljku na moju adresu... iako sam ih u više navrata kontaktirao i naravno dobivao samo umirujuće poruke tipa..strpite se: pošiljka je u HR sigurno će vam biti dostavljena....jedno vrijeme sam i imao nadu, ali sad sam se pomirio sa situacijom...bila bi fora kad bih opet nešto naručio kod istog trgovca...da li bi se možda prisjetio mojih poruka i poslao ono što nisam dobio a platio...
Možda ćak to i napravim ,ali kakve sam ja sreće niti nova naruđba mi vjerojatno nebi stigla...
L.P>:

Molimo prijavite se

• Dida
  • Dida's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Dida's Avatar 17 Srp 2020 17:51 #83 od Dida
Replied by Dida on topic Shopping
..ovu temu nisam do sad vidio..pa da iskoristim prigodu..
Hvala Ivici iz Scorpiona i Matiji iz Magura na velikom strpljenju s ovakvim neinformiranim (pre)zahtjevnim krkanom ka šta sam ja ..gospodo svako dobro želim..:like:

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 14 Lis 2020 17:42 - 14 Lis 2020 17:42 #84 od marko87
Replied by marko87 on topic Shopping
Ekipa mala pomoć. Čekam paket sa alixpresa i sigurno tjedan dana stoji da je u Hr. Jučer obavijest da je dostavljen na adresu i ja zovem frenda u Metkoviću a on da nije ništa stiglo.

Šta da radim, kome da se obratim? Nije ništa pretjerano skupo al nebi rado ostao bez nečega što sam uredno platio a dostavljeno vjerovatno na pogrešnu adresu.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 14 Lis 2020 17:42 od marko87.

Molimo prijavite se

Više...
dasy27's Avatar 14 Lis 2020 17:45 #85 od dasy27
Zovi u poštu, morao se netko potpisati. Imao sam isti problem, riješili na brzinu

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 14 Lis 2020 20:00 #86 od marko87
Evo rekao je frend da će poći ujutro do pošte da provjeri. Nadam se da će uspeti rješiti, zadnja tri ribolova idem bez podmetača pa zarizikao neki sa alija da vidim hoće li vrijedit šta.

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 15 Lis 2020 08:45 #87 od ico0705
Replied by ico0705 on topic Shopping
Poz Marko !

Aj javi kad stigne pošijka....i ja imam sličan problem ...još malo, pa će biti godinu dana čekanja...:angry:

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 15 Lis 2020 11:42 #88 od Waterfall
Replied by Waterfall on topic Shopping

ico0705 napisao: Poz Marko !

Aj javi kad stigne pošijka....i ja imam sličan problem ...još malo, pa će biti godinu dana čekanja...:angry:

A joj! Godinu dana je neprihvatljivo. Zato i ne narucujem osim iz EU.
Mora da je frustrirajuce kad ti netko tako uskrati zeljenu igracku koju si, uostalom, i posteno platio.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 15 Lis 2020 13:36 - 15 Lis 2020 13:36 #89 od marko87
Evo frend maloprije zove da je stiglo jutros oko 10h. Kako su falili da je po broju za praćenje pisalo da pošiljka isporučena nemam pojma al bitno je da je stiglo.

Čuli god dana, jbt to je baš previše. Kad je zapelo sve iz kine ja sam jedan paket čekao 4mj i izludilo me. Mogu misliti kako je tebi.

Kad smo kod kupovine već, jel tko ima iskustva sa narucivanjem varalica iz Japana ili Grčke. Grci imaju jako dobar izbor brendova jigova o kojima ovdje možemo samo sanjati a vidim po YT da rasturaju sa njima. Odavno bi već pokušao složiti narudžbu al nezgodno mi je išta kad sve na grčkom. Na nekim stranicama ima opcija prebacivanja na engleski al opet kad dođem do nekog koraka jednostavno prebaci opet na grčki.

Zadnja izmjena: 15 Lis 2020 13:36 od marko87.

Molimo prijavite se

Više...
dasy27's Avatar 15 Lis 2020 13:49 #90 od dasy27
Pošalji link da pogledam. Mislim da možeš prevesti na Google Chrome aplikaciji. Ima ugrađenu opciju

Molimo prijavite se