"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Dodatni dijelovi i nosači za gumu

• Ceco
  • Ceco's Avatar Autor teme
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 15 Lip 2021 04:50 #1 od Ceco
Pozdrav ekipa
Zanima me gdje bi mogao ovo nabaviti na brzinu kod nas?
Našao sam na Aliju i ebayu setove ali se bojim da neće tako skoro doći a ja sa godišnjim startam za 10 dana pa bi do tada volio osposobiti sve za ribolov.
Zanimaju me ljepljivi dodaci kao na slikama. Ne znam ni kako bi kod nas bio naziv za njih.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: bzing

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 15 Lip 2021 11:41 #2 od marko87
Ceco ne mogu uopce da skontam na slikama za sta sluzi to? Za sta si namjenio to pa se mozda i sjetim gdje bi mogao naci.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 15 Lip 2021 14:43 - 15 Lip 2021 14:43 #3 od bzing
Nikad vidio :lol:
Ajd objasni čemu služi da se zapitam kako sam uopće do sada lovio bez toga :woohoo:
Zadnja izmjena: 15 Lip 2021 14:43 od bzing.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 15 Lip 2021 15:11 #4 od Paragon
Pretpostavljam da su ovo dijelovi za gumenjaka za privezati ga i onaj komad plastike crni dolje po mojoj pretpostavci je baza za utaknuti nosač štapa.
Hvala: bzing

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 15 Lip 2021 16:31 #5 od bzing

Paragon napisao: Pretpostavljam da su ovo dijelovi za gumenjaka za privezati ga i onaj komad plastike crni dolje po mojoj pretpostavci je baza za utaknuti nosač štapa.

:like:
Sad mi je logično.

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 15 Lip 2021 17:15 #6 od susnjar
I meni treba nešto slično za gumenjak.

Planirao sam otići ovdje:

gumicentarpirovac.hr/
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 15 Lip 2021 18:19 #7 od Ceco
Znači ovo sa ringovoma su kao zakrpe od gume/PVC sa inox prstenom za vezivanje ili za sigurnosne vezice u gumenjaku/kajaku/SUP daski. Dok je ovaj veliki crni kao univerzalni nosač za štapove, sondere, vesla, itd.
Evo kako to izgleda tvornički na jednom kajaku.

Kod nas je bila verzij D. A. M glue mount koja je indetična kopija ovom scottie mount ili railblaza orginalima. Samo ovih što se lijepe nema više na stanju kod nas po webshopu.
Pošto moja guma nema apsolutno ništa slično želio bi napraviti raspored sličan kao u videu tako da mogu osigurati pribor vezicama i namontirati nosač za trolling motor.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 16 Lip 2021 15:38 #8 od Ceco

susnjar napisao: I meni treba nešto slično za gumenjak.

Planirao sam otići ovdje:

gumicentarpirovac.hr/

Da oni vjerojatno imaju ili mogu sami napraviti

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 16 Lip 2021 19:16 #9 od susnjar
Trebali bi imati, glavni su centar za gumene čamce u Srednjoj Dalmaciji. Baci pogled na web.

Meni se izlizala jedna “naljepnica” s teškom metalnom alkom na provi pa ću do njih da je srede ili stave dvije nove (da se rasporedi sila).
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se