"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Kupujem Fishermana sa natkabinom

• Gumon
  • Gumon's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Gumon's Avatar 12 Ožu 2021 09:38 - 12 Ožu 2021 09:40 #1 od Gumon
Pozdrav!
Kupujem fishermana sa kabinom i natkabinom od 5,5 do 5,9m dužine.
Za otić na ribe i eventualno prespavat na njemu za vikend na moru :D
Motor minimalno 50ks iako je poželjno da bude jači.
Cijena max. 12000 Eura.
Može i nešto slično ali ne istranke niti dalmatinke jer su mi pošte daleko , mora biti mobilno!
Zadnja izmjena: 12 Ožu 2021 09:40 od Gumon.

Molimo prijavite se

Više...
VStrom's Avatar 14 Ožu 2021 19:47 - 14 Ožu 2021 19:48 #2 od VStrom
Zadnja izmjena: 14 Ožu 2021 19:48 od VStrom.

Molimo prijavite se

• Gumon
  • Gumon's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Gumon's Avatar 15 Ožu 2021 15:53 #3 od Gumon
Hvala na prijedlozima.
Tog Bellingarda sam gledao pa sam išao pitat malo ljude koji se bave nautikom i rekli su mi da je to jako nekvalitetan brod, da se loše ponaša na moru i uglavnom da bolje zaobić.
Ima ih dosta kod nas jer su se navodno prodavali za jako malu lovu, ali izgleda da je kvaliteta zbog toga patila barem prema mišljenju čovjeka kojeg sam pitao za savjet (inače njegov poznanik/prijatelj je bio uvoznik za bellingarda puno godina)

Molimo prijavite se

Više...
VStrom's Avatar 16 Ožu 2021 16:38 #4 od VStrom
A čuj, većina glisera s kabinom i natkabinom dužine 5-6m ti je kao orahova ljuska na moru, tako se svi oni relativno loše ponašaju na moru. Gledao sam fortisa 590 koji je cca duplo od tvog buđeta, ali to je isto šešula. Onako malo bolje stvari su ti grašo 19 s vanbrodskim, nautika 600-650, leidi 600, a to su tek cijene ihhhhaaa 25-30T€.
Ne znam, možda ima nešto bolje, a opet da nije toliko skupo. U tvom buđetu je ovo što sam bio prije predložio. Možda je mareta 525 i najbolje rješenje.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 16 Ožu 2021 18:16 #5 od Paragon
do prije 10-15 dana se prodavo jedan antares 560 za 14k eura. prodan vrlo brzo.
sve su mali brodici i nemoj ocekivati cuda na moru od njih

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 17 Ožu 2021 20:31 #6 od Paragon
www.njuskalo.hr/motorni-brodovi/antares-...anque-oglas-34036056

Evo ovdje ima jedan za 12500e
Jest da je oglas neaktivan ,ali izišo mi je na Facebooku maloprije pa ga probaj kontaktirati isto ako ti paše ovo.

Molimo prijavite se