Ulov u padeli

More
5 years 2 weeks ago #18234 by edi
Replied by edi on topic Ulov u padeli
Vrhunski!! Top....meni najdraza skuša ili palamida na taj nacin...zimnica😊...ja od nje najradije paštu kakvu zimi...na maslinovom ulju otopim par slanih incuna sa cijelim reznjima cesnjaka koje kasnije izvadim samo da ulje zamirisi...kapare i kockice oguljene rajcice samo okrenem kap bijelog vina izreduciram dodam ribu iz ulja...umijesam surlice okrenem jos malo u tavi ..skinem sa vatre i dodam persin, grotani papar i par listove rige umijesam prije nego ide na tanjur...i naravno casa dobrog vina...
The following user(s) said Thank You: Ando, ja_osobno

Please Log in to join the conversation.

More
5 years 2 weeks ago #18236 by MIRAN
Replied by MIRAN on topic Ulov u padeli
Ja Osobno i Edi BRAVO gotovo da mi miriše spiza dok ovo čitam .

More
5 years 1 week ago #18366 by dundo
Replied by dundo on topic Ulov u padeli
Bravo majstori, primamljivo zvuči! Hvala na receptu.

More
8 months 4 days ago #30464 by Meduza
Replied by Meduza on topic Re:Ulov u padeli
Evo dragi moji lignjolovci sa obale i svi ostali od dobre kužine.
Jučer smo se malo pogostili supruga i ja ,sa jednom gradeladom , dvije ušate ,bugva i jedna lignja friške od dan prije, i pet lignji iz dubokog od zadnjeg ulova.
Vatru sam potpalio sa suhim žbicama od loze ,a žar je napravljen od suhog drva masline ,i crnike. To je simbolika za kraj aktivnog bacanja na lignje do 10-og mjeseca. Očiščeno i oprano na mulu i mjestu samog lova ,tako da nisam ništa dodavao soli. Zgotovljeno sam sve blagoslovio sa otočkim maslinovim uljem ,domaćim lukom(češnjak) i petersimulom(peršin).

Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
The following user(s) said Thank You: B_, Abyss, Visoki

More
8 months 2 days ago - 8 months 2 days ago #30470 by Waterfall
Replied by Waterfall on topic Re:Ulov u padeli
Da Meduza, to je to, sav gušt i smisao u par riba i liganja. Dobro ulje i dobro društvo, za neke i žmulj vina i sto čovjeku više treba za sreću?!
Last edit: 8 months 2 days ago by Waterfall.
The following user(s) said Thank You: Meduza

Time to create page: 0.313 seconds