Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Ulov u padeli

• dundo
  • COM_KUNENA_LIB_AVATAR_TITLE
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
Više...
C+0100Sij_K15163063384E4PM_00883_ČetPMCETECET0SijE_SiječanjSijCET #21 od dundo
Replied by dundo on topic Ulov u padeli
Bravo majstori, primamljivo zvuči! Hvala na receptu.

Molimo prijavite se

• Meduza
  • COM_KUNENA_LIB_AVATAR_TITLE
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK3
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK3
Više...
C+0200Svi_K16534656663E3AM_01375_SriAMCESTECEST1SviE_SvibanjSviCEST #22 od Meduza
Replied by Meduza on topic Re:Ulov u padeli
Evo dragi moji lignjolovci sa obale i svi ostali od dobre kužine.
Jučer smo se malo pogostili supruga i ja ,sa jednom gradeladom , dvije ušate ,bugva i jedna lignja friške od dan prije, i pet lignji iz dubokog od zadnjeg ulova.
Vatru sam potpalio sa suhim žbicama od loze ,a žar je napravljen od suhog drva masline ,i crnike. To je simbolika za kraj aktivnog bacanja na lignje do 10-og mjeseca. Očiščeno i oprano na mulu i mjestu samog lova ,tako da nisam ništa dodavao soli. Zgotovljeno sam sve blagoslovio sa otočkim maslinovim uljem ,domaćim lukom(češnjak) i petersimulom(peršin).

Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
Hvala: B_, Abyss, Visoki

Molimo prijavite se

Više...
C+0200Svi_K16535743234E4PM_01633_ČetPMCESTECEST1SviE_SvibanjSviCEST - C+0200Svi_K16535743614E4PM_01633_ČetPMCESTECEST1SviE_SvibanjSviCEST #23 od Waterfall
Replied by Waterfall on topic Re:Ulov u padeli
Da Meduza, to je to, sav gušt i smisao u par riba i liganja. Dobro ulje i dobro društvo, za neke i žmulj vina i sto čovjeku više treba za sreću?!
Zadnja izmjena: C+0200Svi_K16535743614E4PM_01633_ČetPMCESTECEST1SviE_SvibanjSviCEST od Waterfall.
Hvala: Meduza

Molimo prijavite se

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ludomore/public_html/components/com_kunena/template/jf_simone/jf/jf_branding_ku.php on line 1
Hamag