"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Preporuka skosavice

Više...
palamida's Avatar 16 Pro 2020 10:27 #1 od palamida
Možete li mi preporučiti koju skosavicu da uzmem za noć i za po danu. Koje su vam se pokazale dobre?

Molimo prijavite se

Više...
ElectricBerry's Avatar 16 Pro 2020 10:34 #2 od ElectricBerry

palamida napisao: Možete li mi preporučiti koju skosavicu da uzmem za noć i za po danu. Koje su vam se pokazale dobre?

Evo jedna takva.
Dobara i za dan i za noć.
DTD Xegi 3.0 zelena.

Meni se pokazala super 👌

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
palamida's Avatar 16 Pro 2020 10:42 #3 od palamida
Replied by palamida on topic Re:Preporuka skosavice
Hvala na preporuci, sigurno ću je isprobati.:)
Nisam mislio na samo jednu skosavicu za dan i noć nego što vam se pokazalo dobro po danu a što po noći.

Molimo prijavite se

Više...
palamida's Avatar 16 Pro 2020 10:42 #4 od palamida
Replied by palamida on topic Re:Preporuka skosavice
Hvala na preporuci, sigurno ću je isprobati.:)
Nisam mislio na samo jednu skosavicu za dan i noć nego što vam se pokazalo dobro po danu a što po noći.

Molimo prijavite se

Više...
ElectricBerry's Avatar 16 Pro 2020 11:06 #5 od ElectricBerry

palamida napisao: Hvala na preporuci, sigurno ću je isprobati.:)

🤷🏻‍♂️😉😁

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Meduza's Avatar 15 Lis 2021 21:29 - 15 Lis 2021 21:31 #6 od Meduza
Replied by Meduza on topic Re:Preporuka skosavice
Čitajuči vidim da ima puno znalaca i pravih majsrora ,pa imam jedno pitanje u temi o skosavicana.
Naime imam dvije Yamashite 2.5 ,i jednu 3.0 ,koje kada bacim padaju u more sa okrenutim krunicama prema štapu ,znači kontra .
Probao sam i u momentu kada ona padne u more dati jedan trzaj da ju ispravi ,ako slučajno krivo "plovi"prema meni.
Neki puta uspije ispravit ,ali više puta ne ,tako da kada dođe na nekih 5-6 metra od obale vidim fa pliva i okrenuta je naopako .
Ako ima koji znalac ,da mi pomogne ,inače su neupotrebljive (nove) sa nekim savjetom ili prijedlogom što pokušati uraditi ili ih jednostavno ostaviti kuči i ne nositi u lov , ja bi bio puno zahvalan , nije hitno za odgovorit , kada netko nađi vremena ,Hvala unaprijed.👍
Zadnja izmjena: 15 Lis 2021 21:31 od Meduza. Razlog: Grepka u slovima

Molimo prijavite se

Hamag