Lignje - Ludo More Liga 2015.

More
7 years 3 months ago #2950 by Pikabu
Ja bi sudjelovao - da nije s obale. Ovaj vikend su se fino lovile. Petak 15, subota 10 komada - u prvi mrak.
The following user(s) said Thank You: pepsi

Please Log in to join the conversation.

More
7 years 2 months ago #2956 by lignjolovac
E moj prijatelju sa barke i sa obale je razlika nebo i zemlja.

Bio sam na šilu i nas 3 u barci i ja 4 komada,prijatelj 7,a otac od prijatelja 9. A sa obale sam bio 5 puta i od tih 5 puta nisam je ni vidio,a bogami ni osjetio :D

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”

More
7 years 2 months ago #2969 by Pikabu

lignjolovac wrote: E moj prijatelju sa barke i sa obale je razlika nebo i zemlja.

Bio sam na šilu i nas 3 u barci i ja 4 komada,prijatelj 7,a otac od prijatelja 9. A sa obale sam bio 5 puta i od tih 5 puta nisam je ni vidio,a bogami ni osjetio :D

Pa zato i ne lovim s obale :9 A i zbog komaraca.

More
7 years 2 months ago #2975 by kalamar
Pozdrav svima ja sam novi ovdje...
Ja gledam vase slike i stvarno sam ljubomoran kad vidim lignje :/
Znaci iz valbandona sam (istra,pula) i ovdje nista nista krenuo sam od 1.9 i do dns nista ni da pipne ni da ih vidim ni nista... Inace idem po pozicijama di redovito lovim od 6 do 10 komada svaki dan a ja neznam sta se desava ove godine... Ima ko iz istre da mi kaze jel on lovi ?

More
7 years 2 months ago #2985 by lignjolovac

kalamar wrote: Pozdrav svima ja sam novi ovdje...
Ja gledam vase slike i stvarno sam ljubomoran kad vidim lignje :/
Znaci iz valbandona sam (istra,pula) i ovdje nista nista krenuo sam od 1.9 i do dns nista ni da pipne ni da ih vidim ni nista... Inace idem po pozicijama di redovito lovim od 6 do 10 komada svaki dan a ja neznam sta se desava ove godine... Ima ko iz istre da mi kaze jel on lovi ?

Pozdrav Kalmar dobrodošao na ovaj forum. Molim te predstavi se prvo u temi "predstavite se" i postavi neku sliku na avatar.

Kod mene je ista situacija kao kod tebe,samo što sam ja lovio po 2-3 komada po danu. A ove godine neće ni da pipne.

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”

More
7 years 2 months ago #2998 by milord
Evo ja sam jucer nakon 3 puta sta sam bio napokon i osjetio lignju. Dovukao sam je do obale i prije nego da cu je dignuti otpala mi je. Lignja je imala cca. 40 dkg.
Ulovila se na novu skvosavicu od DTD-a.

Time to create page: 0.407 seconds