Lignje s obale

More
7 years 5 months ago #2559 by pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje s obale
Ceymar je prva liga makina a nije skupa,što reći 7+1 ležaj,mekana pjenasta ručkica,dobra kočnica a o težini da i ne govorim tako da u kombinaciji sa laganim štapom ni nakon 2-3 sata skosanja ne osjetiš umor ;) ,definitivno za preporuku.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

Please Log in to join the conversation.

More
7 years 5 months ago #2560 by lignjolovac
Replied by lignjolovac on topic Lignje s obale
Pepsi svaka čast malo je reći da si majstor.

Mislio sam da napravio neku temu recimo 1.9. do 1.3. i da tamo stavljamo samo slike ulova i onda sve zbrojimo i vidimo tko je pravi majstor. Šta mislite?
Baš bi bilo fora. Naprimjer tko slika ulov mora napisati po kojem vremenu je lovio,kakav je mjesec, vrsta dna, i da slika skosavicu. I da pobjednik dobije recimo skosavicu na poklon,ja sam spreman izdvojiti 100kn :)

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”
The following user(s) said Thank You: zeusfaber, pepsi, Manta

More
7 years 5 months ago #2561 by Manta
Replied by Manta on topic Lignje s obale
Slažem se sa lignjolovcom, ideja je dobra.

Tema sa izvještajem je svakako zanimljiva.Svaki od nas ima neke svoje favorite među skosama, svako ima drugčiji pribor pa nije loše čuti ni koju riječ o tome.

Sve mi štima samo ovaj dio o slikama mi ne paše jer imam prastari samsung i još nisam prešao na ovu tač tehnologiju sa 18 miliona boja i svim ostalim svemirskim spektalima..

Dakle ja sam za.

Nikad nije kasno dok ne bude prekasno.
The following user(s) said Thank You: lignjolovac, pepsi

More
7 years 5 months ago - 7 years 5 months ago #2562 by pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje s obale

Dok vi cekate 01.09. ja prijavljujem vecerasnji ulov
Oseka,bez miseca,lagani burin
Yamashita narancasta vel. 2,5
550 grama :cheer:
Sto se mene tice ja sam za ;)

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Last edit: 7 years 5 months ago by zeusfaber.
The following user(s) said Thank You: Pikabu, lignjolovac, Manta

More
7 years 5 months ago #2563 by zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Lignje s obale

Manta wrote: Slažem se sa lignjolovcom, ideja je dobra.

Tema sa izvještajem je svakako zanimljiva.Svaki od nas ima neke svoje favorite među skosama, svako ima drugčiji pribor pa nije loše čuti ni koju riječ o tome.

Sve mi štima samo ovaj dio o slikama mi ne paše jer imam prastari samsung i još nisam prešao na ovu tač tehnologiju sa 18 miliona boja i svim ostalim svemirskim spektalima..

Dakle ja sam za.

Može. Otvaram temu Lignje 2015. Ko pobijedi sprema večeru a sve ostale. Lignje na sto načina :P

Pepsi, bravo za ulov :cheer:
The following user(s) said Thank You: marioadria, dzingo, pepsi

More
7 years 5 months ago #2568 by frkachu
Replied by frkachu on topic Lignje s obale

zeusfaber wrote: Može. Otvaram temu Lignje 2015. Ko pobijedi sprema večeru a sve ostale. Lignje na sto načina :P

nisam lignjolovac i ne mogu se natjecati no želim sudjelovati u ovome (čitaj večeri) :)
stoga ću kuhara (pobjednika) nagraditi prigodnim poklon paketom iz web shopa www.svijetvaralica.eu
trenutno za lignjolovce imam samo malo skosavica, no uskoro stižu štapovi, podmetači i ostalo... ;)
The following user(s) said Thank You: marioadria, dzingo, losos, pepsi

Time to create page: 0.426 seconds