Lignje s obale

More
7 years 5 months ago #2569 by zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Lignje s obale

frkachu wrote:

zeusfaber wrote: Može. Otvaram temu Lignje 2015. Ko pobijedi sprema večeru a sve ostale. Lignje na sto načina :P

nisam lignjolovac i ne mogu se natjecati no želim sudjelovati u ovome (čitaj večeri) :)
stoga ću kuhara (pobjednika) nagraditi prigodnim poklon paketom iz web shopa www.svijetvaralica.eu
trenutno za lignjolovce imam samo malo skosavica, no uskoro stižu štapovi, podmetači i ostalo... ;)

pošteno da ne može poštenije! :cheer: hvala frkachu.

moramo definirati pravila lige. predlažem da uz svaki ulov ide i prigodna fotka i interesantan opis a da konačna ocjenu bude ukupan dojam sudionika. ukratko, da više vrijedi jedna lignja s dobrom fotkom i zanimljivim opisom nego puna barka lignji ali glupa fotka bez opisa :lol:
The following user(s) said Thank You: marioadria, dzingo, losos, pepsi

Please Log in to join the conversation.

More
7 years 5 months ago #2570 by marioadria
Replied by marioadria on topic Lignje s obale
Odlična ideja, podržavam i priključujem se ligi.

More
7 years 5 months ago #2576 by Geno
Replied by Geno on topic Lignje s obale
Ja sam za,ali treba razdvojiti ulove iz barke i one s kraja.

Ki more more da premori? Niki.

More
7 years 5 months ago #2577 by lignjolovac
Replied by lignjolovac on topic Lignje s obale
To mi je palo na pamet,kao neko edukativno natjecanje,naravno da slike moraju biti kao dokazni materijal i neki opis iz kojeg se može izvuči nešto korisno.

Zeus ti dodaj neke detalje natjecanja. Sad možemo napraviti da je pobjednik onaj tko ima najveći broj ulovljenih liganja ili onaj tko bude najmaštovitiji i najdetaljniji u opisima,meni je sasvim svejedno.

Ja sam mislio da napravimo natjecanje isključivo sa kraja,a sad ne znam šta vi mislite.

Pepsi imaš već 2 boda :D

E sad je problem što neki nemaju fotić ili mobitel,pošaljite meni lignje ja ću ih slikati :P

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”
The following user(s) said Thank You: pepsi

More
7 years 5 months ago #2580 by pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje s obale
Pošto se liga približava ja intenzivno treniram,ovo je sa sinoćnjih dubinskih priprema :cheer:

i dalje kraljica paških dubina:
-yamashita egi oh q live vel.:2,5
-oseka
-bez miseca
-lagani burin
-lagani korent(iako ga ne vole)
-ukupno 4 kom.= 1 kg

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
The following user(s) said Thank You: zeusfaber, losos

More
7 years 5 months ago #2582 by zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Lignje s obale
Svaka čast pepsi. Ovako kako pepsi trenira i objavljuje treba postati u ligu. Potrudit ću se danas smisliti pravila da se ovi treninzi pretvore u bodove :D

Bravo majstore.
The following user(s) said Thank You: pepsi

Time to create page: 0.411 seconds