Lignje s obale

More
7 years 5 months ago #2583 by pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje s obale
Ma lako za bodove,bitno je probudit natjecateljski duh i motivirat ljude da love te da se razmjenjuju iskustva a bez obzira na pobjednika ja doniram 2-3 kila liganja a i sa šefom ću probat dogovorit neko sponzorstvo u vidu pribora za lov liganja B)
PS vidim da je malo članova na profilu naznačilo odakle su,bilo bi dobro vidit odakle ko dolazi i koji su im tereni za lov(bar približno)jer znam da se dobre pošte kriju ko zmija noge :cheer:

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

Please Log in to join the conversation.

More
7 years 5 months ago #2584 by dundo
Replied by dundo on topic Lignje s obale
Ja mislim da je ovo natjecanje dobra ideja, iako se pobjednik već naslućuje.Ne podcjenjujem ostale iskusne lignjolovce, ali mislim da je Pepsi korak ispred svih što se tiče kreativnosti, a bogami i po količini ulovljenih liganja. Ispred nekih je i tri koraka (npr. ispred mene), ali potrudit ćemo se da mu otežamo titulu. Važno je sudjelovati. Slikovito, igramo HNL, a Pepsi je Dinamo.
The following user(s) said Thank You: pepsi

More
7 years 5 months ago #2585 by pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje s obale
:lol: :lol: :lol: fala Dundo,ovo za HNL nek ti bude iako nisam ljubitelj domaće lige a pogotovo dinama,a što se tiče pobjednika nismo još ni počeli tako da je sve moguće,jer su i favoriti znali vodit u prvom poluvremenu(ako ćemo se držat nogometnog žargona) pa bi izgubili u produžetcima.Do tad cekamo da Zeus smisli kriterije i pravila. ;)

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

More
7 years 5 months ago - 7 years 5 months ago #2587 by zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Lignje s obale
Pravila
  1. U igri smiju sudjelovati svi registrirani korisnici LM foruma
  2. Liga počinje ovog trenutka i traje do 1.1.2016.
  3. Računaju se isključivo ulovi s obale.
  4. Svaka prijava ulova mora sadržavati sljedeće: sliku ulova, opis ulova i opremu.
  5. Glavna slika ulova mora biti slikana na mjestu ulova.
  6. U kadru slike između ostalog mora biti vidljiv i logotip lige koji će biti postavljen za download početkom natjecanja.
  7. Pobjednika će odlučiti ukupan dojam natjecatelja tijekom lige.
  8. Pobjednika biraju isključivo ostali natjecatelji lige.
Sad generalno o pravilima neakademskim jezikom :lol: Odmah da skočim na pravilo broj 5. Dakle, grubo rečeno, više vrijedi 1 lignja uz kvalitetnu sliku i duhovit opis nego 15 lignji bez opisa s lošom slikom. Za pobjedu nije potrebno napraviti lignjocid već pokazati vještinu, kontinuitet i ljubav prema ovoj plemenitoj disciplini. Slobodno stavite i više slika. Npr. ulov (koji je obavezan), zatim pripremu lignje, neki dobar recept, pričicu i sl. Dobrodošao je i video. Na kraju natjecanja, forumaši će odabrati pobjednika na temelju ukupnog dojma, a Svijet Varalica i Ludo More će ga/ih nagraditi. ;)

Što kažete?
Last edit: 7 years 5 months ago by zeusfaber.

More
7 years 5 months ago - 7 years 5 months ago #2588 by zeusfaber
Last edit: 7 years 5 months ago by zeusfaber.
The following user(s) said Thank You: Picej

• losos
  • Junior Member
  • Junior Member
  • da bi uvatio ribu moras imati mokre gaće!
More
7 years 5 months ago - 7 years 5 months ago #2589 by losos
Replied by losos on topic Lignje s obale
volio bi sudjelovati u ovome.... steta , s kraja stvarno znaju biti lipe kilasice. Ako ce te vece lignje onda u zoru pa do jedno 9-10 sati, no cekajte 11-12 misec. To su naravno moja iskustva, mada i po noci zna opaliti slapetina... manje skosavice su bolje dakle velicina 2-2.5 i to yamashita naory modeli. stap vam je pola ulova, akcija mora biti izvanredna tako da gledajte japanske proizvodjace za skosavice od 2-3.5. Upredenica isto puno znaci, gledajte njeznu mlijecnu pink boju, i makinja da kocnica odraduje svoje. Still -EGGING!- puno ce te vise lignji dobiti ako lovite ovom tehnikom... znalci znadu sve ovo sto sam napisao , ali eto mozda nekome bude korisno. ako ste pocetnik za idealni lignjolov i ulaganje po japanskome stilu potrebno je bar 2000 kn
Last edit: 7 years 5 months ago by losos.
The following user(s) said Thank You: zeusfaber, pepsi, Manta, mirakulin

Time to create page: 0.401 seconds