"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje s obale

Više...
BulMar's Avatar 20 Sij 2017 14:01 #2081 od BulMar
Replied by BulMar on topic Lignje s obale

zoki1 napisao: Na te stare konje nisam ni mislio,misli sam na mlađe ljude koji su pod utjeajima starih konja :lol: :lol: :lol: Šalu na stranu,jedino budučnost ,znači mlađi ljudi odgajanjem svoje djece mogu napravit preokret u razmišljanju i kulturi ribolova opčenito. A stare konje jedino zakonom možeš preodgojit,samo represija ;)

Dragi kolega, pretpostavljam da si sebe svrstao u kategoriju "mlađi ljudi", s obzirom na svoju godinu rođenja. Tu si potpuno u pravu, mlad si čovjek, vjerovatno savjestan, odgovoran i moralan sportski ribolovac. Vjerujem da je tako. Međutim, po tom tvom kriteriju (godine rođenja) i ja, i još neki ljudi na ovom forumu, spadamo u "stare konje", mada sam siguran da nismo ništa manje ni savjesni, ni odgovorni ni moralni sportski ribolovci od tebe. Ubi me teška riječ!

"Baci srećkovića u rijeku i on će isplivati sa ribom u ustima" - Karel Čapek

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 20 Sij 2017 14:19 #2082 od oki270
Replied by oki270 on topic Lignje s obale

BulMar napisao:

zoki1 napisao: Na te stare konje nisam ni mislio,misli sam na mlađe ljude koji su pod utjeajima starih konja :lol: :lol: :lol: Šalu na stranu,jedino budučnost ,znači mlađi ljudi odgajanjem svoje djece mogu napravit preokret u razmišljanju i kulturi ribolova opčenito. A stare konje jedino zakonom možeš preodgojit,samo represija ;)

Dragi kolega, pretpostavljam da si sebe svrstao u kategoriju "mlađi ljudi", s obzirom na svoju godinu rođenja. Tu si potpuno u pravu, mlad si čovjek, vjerovatno savjestan, odgovoran i moralan sportski ribolovac. Vjerujem da je tako. Međutim, po tom tvom kriteriju (godine rođenja) i ja, i još neki ljudi na ovom forumu, spadamo u "stare konje", mada sam siguran da nismo ništa manje ni savjesni, ni odgovorni ni moralni sportski ribolovci od tebe. Ubi me teška riječ!

Hahah nije on bas tak mlad da bi isao u kategoriju mladi ljudi :-). @BulMar...u pitanju je bila uzrecica "starog konja je tesko nauciti novim trikovima". Nitko tu nije mislio na nikakve uvrede.

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 20 Sij 2017 14:20 #2083 od Mladen Miletić
Replied by Mladen Miletić on topic Lignje s obale
Konj je plemenita životinja

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Hvala: oki270, Baćo68, zoki1

Molimo prijavite se

Više...
BulMar's Avatar 20 Sij 2017 14:44 #2084 od BulMar

oki270 napisao: Hahah nije on bas tak mlad da bi isao u kategoriju mladi ljudi :-). @BulMar...u pitanju je bila uzrecica "starog konja je tesko nauciti novim trikovima". Nitko tu nije mislio na nikakve uvrede.

Tvoju (narodnu) izreku sam razumio pravilno. Ponekad je i ja koristim. Nisam na nju niti reagirao.

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 20 Sij 2017 15:35 #2085 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Lignje s obale

BulMar napisao:

Svaka čast iznimkama,to sam zaboravio napisat.Ovo "stari konji" je bilo u kontekstu u kojem je to Oki napisao.Ima i starijih ljudi koji su svijesni problema,ali isto tako i mladih kojima se živo j..e,oni če sve polovit.

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 20 Sij 2017 15:46 #2086 od zoki1
Ove sve lignjice što se love i ne puštaju idu svakom ribiču na njegovu savijest jer lignja nema ni lovostaja niti najmanju mjeru i meni je teško nekoga prozivat zbog toga jer je dozvoljeno,da ču na kulturan način probat utjecat na promjenu razmišljanja hoču,ali ruku na srce,mene više boli brancin pun ikre koji je ubijen podvodnom puškom,a mogao se izmrijestit.Znači ubijen u mrijestu i pun ikre.E tu leži največi problem,za eto,navedenog brancina nema lovostaja radi mrijesta,samo minimalna veličina od 23cm.Lovostaji su jedini način da se ozdravi riblji fond
Hvala: Manta, Godra

Molimo prijavite se

Više...
BulMar's Avatar 20 Sij 2017 16:16 #2087 od BulMar

zoki1 napisao:

BulMar napisao:

Svaka čast iznimkama,to sam zaboravio napisat.Ovo "stari konji" je bilo u kontekstu u kojem je to Oki napisao.Ima i starijih ljudi koji su svijesni problema,ali isto tako i mladih kojima se živo j..e,oni če sve polovit.

U redu je sada. Drago mi je da si ovako odgovorio.
Morao sam reagirati. Bilo je malo nespretno i nezgodno izrečeno.

Hvala: zoki1

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 20 Sij 2017 16:17 #2088 od zoki1
Nema frke,ja ti kritiku ne prihvačam teško ako sam u krivu ;) :)

Molimo prijavite se

Više...
Flathy's Avatar 20 Sij 2017 19:06 #2089 od Flathy
Replied by Flathy on topic Lignje s obale
Privitak datoteke:

Evo danas nakon bure malo lignjica
Stap okuma hexana
Rola alivio 3000
Skosavica yamashita
Tramontana,dubina oko 12m
Privitak datoteke:
image hosting
Bistro

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 21 Sij 2017 07:39 #2090 od Zdenko
Replied by Zdenko on topic Lignje s obale

Flathy napisao:

Evo danas nakon bure malo lignjica
Stap okuma hexana
Rola alivio 3000
Skosavica yamashita
Tramontana,dubina oko 12m
Privitak datoteke:
image hosting
Bistro

Ljepo. Trbalo bi upisat i vrijeme lignjolova. Od kad do kad.

Rogi ribaru !
Hvala: marinac

Molimo prijavite se

Više...
Flathy's Avatar 21 Sij 2017 08:55 #2091 od Flathy
Replied by Flathy on topic Lignje s obale
Vrijeme ribolova od 15 30 do 17 30.Vecina se bacila po danu i debelom suncu,prema mraku sve losije
Hvala: Godra

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 21 Sij 2017 09:10 #2092 od marinac
Replied by marinac on topic Lignje s obale
kaštela, 21.1.2017, od 6 i 30 -8 sati
-štap yamaga blank
-rola daiwa
-upredenica gosen+fc

-evo da se ne zaboravi, i Dalmacija je u akciji, 2 lignje-60 dkg, lovac ez q mag cast 3.0 gog

:whistle:

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 21 Sij 2017 10:49 #2093 od Mladen Miletić
Replied by Mladen Miletić on topic Lignje s obale
Očito je štap položio test dok si ga uslikao

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 21 Sij 2017 11:21 #2094 od marinac
da položija, više nego zadovoljan, a ako neko hoće prodat ću preuređen YAMAGA BLANK VARIOUS 88L, CIJENA 1200 KN, JA SAN GA ZA SEBE MALO BIJA PREUREDIJA, PA AKO JE NEKO ZAITERESIRAN, NEKA SE JAVI.

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 21 Sij 2017 19:02 #2095 od marinac
kaštela, 21.01.2017, od 15 i 30 -18 sati

-štap yamaga blank
-rola daiwa
-upredenica gosen +fc
-skosavica yamashita

-popodne , skoro pa bonaca,lagani zapadni kurenat, dubina oko 5 metara, pijesak , kamen, lignja 35 dkg, još ima 2 poteza

:whistle:

Molimo prijavite se

Više...
Kronos's Avatar 22 Sij 2017 08:18 #2096 od Kronos
Replied by Kronos on topic Lignje s obale
22.01.2017.; 6:30 - 7:40 h

-štap - MC Solpara SPS-832EL
-rola - Shimano Catana 3000 SFC
-upredenica - Power Pro Super 8 Slick 10 lbs
-skosavica - yamashita 3.0 - NAEBA
Vrijeme: skoro pa bonaca , dubina cca. 3-4 metra, 1 lignja - 0,35 kg.

Molimo prijavite se

• maxbeb
  • maxbeb's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Samo moru virujem
Više...
maxbeb's Avatar 22 Sij 2017 13:40 #2097 od maxbeb
Replied by maxbeb on topic Lignje s obale
21.01.2017.
Potraga se nastavlja...
Od 16-19:30 konacno stisla bura i nisam moha docekat izac na postu tako da sam vec u 16 bio na posti. Oseka je velika ipak zelja je jaca, medutim nista se nije dogadalo do cca 19 i to na drugoj posti i to kad se pocelo vracat more...opet dobro dvi lignje :) se isplatilo cekati :) :)
Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Ni riječi pred veličanstvom mora,
Pred modrim šumorom vječnost

Molimo prijavite se

Više...
Kronos's Avatar 22 Sij 2017 22:32 #2098 od Kronos
Replied by Kronos on topic Lignje s obale
22.01.2017.; 17:00 - 18:30 h

-štap - MC Solpara SPS-832EL
-rola - Shimano Catana 3000 SFC
-upredenica - Power Pro Super 8 Slick 10 lbs
-skosavica - yo-zuri 3.0 Aurie Q Ace - narančasta
Vrijeme: skoro pa bonaca , dubina cca. 3-4 metra, 2 lignje, cca. 0,50 kg.

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 23 Sij 2017 13:31 #2099 od Zdenko
Replied by Zdenko on topic Lignje s obale

marinac napisao: da položija, više nego zadovoljan, a ako neko hoće prodat ću preuređen YAMAGA BLANK VARIOUS 88L, CIJENA 1200 KN, JA SAN GA ZA SEBE MALO BIJA PREUREDIJA, PA AKO JE NEKO ZAITERESIRAN, NEKA SE JAVI.

To je onaj prvi ili drugi stap koji si narucio od Jamage ? Sta si preradjivao na njemu ? Samo da nadodam,da jos nisam dobio rolu Daiwu koju sam narucio na ebay-u,a po tracking numberu je usla u vrecu u Osaki jos 23.12.2016. Mozda bi trebalo jos pricekat malo,jer je bio Bozic i Nova godina,pa onda reklamirat i zatrazit da posalju novu ?

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
Janko's Avatar 23 Sij 2017 13:48 #2100 od Janko
Replied by Janko on topic Lignje s obale

Zdenko napisao: To je onaj prvi ili drugi stap koji si narucio od Jamage ? Sta si preradjivao na njemu ? Samo da nadodam,da jos nisam dobio rolu Daiwu koju sam narucio na ebay-u,a po tracking numberu je usla u vrecu u Osaki jos 23.12.2016. Mozda bi trebalo jos pricekat malo,jer je bio Bozic i Nova godina,pa onda reklamirat i zatrazit da posalju novu ?

Meni se puno puta zna desit da mi nakon reklamacije dođe stvar, samo nemoj čekat previše da ne izgubiš pravo na reklamaciju (iako ima načina i onda).

Imaš catu?

Molimo prijavite se