"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje s obale

Više...
Waterfall's Avatar 11 Lis 2021 13:28 #2741 od Waterfall
Replied by Waterfall on topic Lignje s obale

IveRijeka napisao:

Churta napisao: Štap je 15-42g pa vjerujem da će izdržati .

Što se tiče navlačenja... da živim na moru vjerojatno bi me žena već ostavila... sva sreća da nisam tip od slatkovodne ribe ;)

Epa da živiš na moru sva je prilika da bi se navukao . Kad to kažem onda baš tako i mislim da bi se dogodilo. Govorim iz vlastita iskustva i sretan sam jer sam malo silom priloka malo voljom uspio izvuć se iz tog da obavezno moram ić navečer na mul . Sad ljepo jako rijetko i čisto dosta .

Pa ako čovjek nema neke obaveze poželjno je da je svaku večer na Mulu. Bolje nego u kafiću!

Molimo prijavite se

Više...
IveRijeka's Avatar 11 Lis 2021 20:52 #2742 od IveRijeka
Replied by IveRijeka on topic Lignje s obale
Slažem se da je bolje nego u kafić, no to pređe u ovisnost, jer čim je loše vrijeme i nemožeš ići van nešto ti jako fali . A to je po meni to pa bilo poželjno ili ne.

Molimo prijavite se

Više...
Meduza's Avatar 14 Lis 2021 09:51 #2743 od Meduza
Replied by Meduza on topic Lignje s obale
Evo ni kod nas nije baš sjajno ,bura smata ,jer najbolje pošte(barem meni) gledaju na sjever. Dok nije počela ovako puhati ,bilo je malo jugozapadnog vjetra ,pa nekoliko dana juga , i to je na "mojoj" poziciji vjetar u leđa i malo u bok , Donijelo mi je desetak liganja do sada ,od toga 4 rekao bi solidne od cirka 30-ak deka ostalo sve male. Po prošlogodišnjem sjećanju ,tek oko Mrtvih dana je počelo nešto ozbiljnije da se lovi ,a i veće komade.
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 14 Lis 2021 20:55 - 14 Lis 2021 20:56 #2744 od Duje195o
Replied by Duje195o on topic Lignje s obale
Evo neki sitni ulov večeras za samo pola sata koliko se stiglo otić. Dubina 3m, dno pijesak i trava. PS šteta da nema više lige..

Poslano sa mog BV9900 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 14 Lis 2021 20:56 od Duje195o.
Hvala: Meduza

Molimo prijavite se

Više...
Meduza's Avatar 14 Lis 2021 21:11 #2745 od Meduza
Kod mene na otoku ništa novo ,bura a zavjetrina samo po ograđenim kupalištima ispred hotela koji su popločeni bijelim kamenom ,pa ovakvo crnilo nebi prošlo "lišo", 👍 za ulov.

Molimo prijavite se

Više...
Meduza's Avatar 15 Lis 2021 21:03 #2746 od Meduza
Evo večeras malo popustila bura i otiša provat bacit ,na moju staru uobičajenu lokaciju nije se moglo jer "mrtvo" more je prelijevalo na mul ,a koji je inače cijelu noč ,pa do jutra pod jakim reflektorima jer osvjetljava kupalište , tako da sam se odvezao u dvije uvale dalje isto na mul ,ali relativno dobroza bacit skosavicu ,u najboljem vremenu ,pa do izlaska mjeseca priko borova do mene ,NIŠTA niti pomirisala nije nijedna. Prominija sam 6 skose , 2 od Kanji , jednu Yo-Zuri narančastu ,inače moja zadnja nada kada nijedna neče, pa do Yamashite Eginino keimura ,
Niti za lijek , Šteta mjesec je dobar ,lijepo se sjaji , svakim zabačajem drži me nada možda sada ,ali do 20.30 ništa ,pa spakirao sve i kuči .
Možda u nedelju pa nadalje kada če okretat na jugo nude bolje . Nada umire zadnja . Jeli netko bio bolje sreće večeras ?
Pozdrav .
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 16 Lis 2021 09:16 #2747 od Bonzai42
Replied by Bonzai42 on topic Lignje s obale
Bura je malo stala pa smo ja i frend malo ubili dosadu na novoj poziciji :D

Poslano sa mog LM-G710 koristeći Tapatalk
Hvala: Ceco, Meduza

Molimo prijavite se

Više...
Meduza's Avatar 16 Lis 2021 09:24 #2748 od Meduza
Možda dans bude bolje ,jer jučer je oko 19.30h pojačao vjetar opet ali više na SZ pa se nije moglo radit dobro . Gledam ,jutros bonaca ,valjda če ostati do navečer 😎Dobar ulov dečki ,malo kapule ,par pomidora,kapljicu vina , palentu ,i eto dobar prijateljski ručak.
Hvala: Bonzai42

Molimo prijavite se

Više...
ElectricBerry's Avatar 16 Lis 2021 11:30 #2749 od ElectricBerry
Replied by ElectricBerry on topic Lignje s obale

Bonzai42 napisao: Bura je malo stala pa smo ja i frend malo ubili dosadu na novoj poziciji :D

Poslano sa mog LM-G710 koristeći Tapatalk

Lipe su 👍

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
Hvala: Ceco, Bonzai42

Molimo prijavite se

Hamag