Lignje s obale

More
6 months 3 weeks ago #30429 by Meduza
Replied by Meduza on topic Re:Lignje s obale
Sinoć mi se desilo opet , da sa povlačenjem skosavice na špagi ostane komadić šporkice iz mora ,iako to uredno prije zabačaja pogledam lampom (naglavna sa senzorom) ponekad mi "pobjegne" i dođe do problema tj.stvori mi se čvorić i osjetim prilikom zabačaja udarce kroz vodilice.
Tako sam i sinoć bio prisiljen odrezati ,srećom odmah 50-ak cm iza FG čvora sa FC najlonom
Pošto imam uvjek nekoliko gotovih predveza sa već montiranim đogulinom, krenuo sam uz lampu samo odrezati špagu i privezati novi predvez.
Malo sam doma vježbao ,a sinoć se pokazalo da to vrijedi ,u tren i bez problema sam počeo radit drukčiji čvor nego do sada i to FG čvor sa RIZZUTO završetkom, koji mi se doma kod testiranja pokazao (barem meni) puno jači i sigurniji nego FG.čisti čvor.
Sve je trajalo na mulu oko 5 minuta i nastavio dalje pomalo i zadovoljan jer je već bilo i vrijeme da promijenim predvez ,ali eto umjesto doma lijepo na miru pomalo uz bevandu ,to se uspiješno odradilo i na mulu bez bevande😋

Please Log in to join the conversation.

More
6 months 3 weeks ago #30430 by ico0705
Replied by ico0705 on topic Re:Lignje s obale
Bok,Meduza daj mj napiši kako se točno zove ona Kanji skosavica jako crvena,sa crnim prugama...
tako si je opisivao u svom predzadnjem postu...i koja je to marka ...čuo sam i ja da je ta skosa navodno.dostan lovna...
L.P.

More
6 months 3 weeks ago #30431 by ico0705
Replied by ico0705 on topic Re:Lignje s obale
Bok,Meduza daj mj napiši kako se točno zove ona Kanji skosavica jako crvena,sa crnim prugama...
tako si je opisivao u svom predzadnjem postu...i koja je to marka ...čuo sam i ja da je ta skosa navodno.dostan lovna...
L.P.

More
6 months 3 weeks ago #30432 by Meduza
Bok ico 0705
Evo ja ti i poslikao ove dvije boje ja ih imam u veličini 2.5 kada mi je bonaca i 3.0 kada imam malo burina u lice da mogu bolje bacit.
To su
KANJI PRO SPEC 2.5 I 3.0
Ova sa kojom sam sinoč lovio i opisao je
# 12 SUGIPINKU RED
Ova druga je isto OK ali kod manje mjesečine
# 13 ORANGE CEDAR RED

Brzina tonjenja je
3 - 3.5 sek / 1M
ove su mi se pokazale izuzetno dobre , tako da su puno u upotrebi👍 iako osobno imam skoro sve njihove boje od 2.5, i 3.0.

Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk

More
6 months 3 weeks ago #30433 by Meduza
Ta od sinoć je ova manja oznake #12
I to je 2.5
Ona veća je #13 i ona je 3.0
Ja sam Kanji prvu turu izbor je još bio dosta veliki kupio u Svijet Varalica.
Ove zime sam u tri navrata bio u Zagrebu pa sam pokupovao Kanji u Topfišingu , Maguru i Fisherman Partner u Maksimirskoj.
Znaš kada ih gledaš i uzmeš u ruku to je sasvim drukčije.ali kao izgled ,izrada ,košarica(iglice) stvarno su inpresivne, barem meni.
Zbog toga sam sa njima "pokrio" skoro sve boje u veličinama 2.5 i 3.0.
Ima njih od Kanji još nekoliko boja i nijansa koje vrlo dobro rade , recimo zelena/pink,,
Crveno /pink
Ljubičasto/pink
Orange/gold.
Orange/white.
Itd,,,,,itd,,,,,

More
6 months 3 weeks ago #30434 by Meduza
Evo dok sam sinoč imao još 4 komada slikao sam i tu Kanji skosu 2.5 koja je dobro odradila.

Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk

Time to create page: 0.334 seconds