"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje s obale

Više...
Manta's Avatar 28 Ruj 2015 15:34 #361 od Manta
Replied by Manta on topic Lignje s obale
Prije 4-5 godina sam nabavio sam yozurija model sa iglicama sa strane i na leđima. Roza sa tamnim šarama po boku, izgled čista petica, lovnost nula, Nikad nije ni jedne lignje uhvatila.i napokon sam je prosle sezone posadijo u more. Kasnije sam negdje pročitao da je to bio specijalni model za sipe.Moja nije vidjela ni lignje ni sipe.

Nikad nije kasno dok ne bude prekasno.
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 28 Ruj 2015 15:36 #362 od lignjolovac
Replied by lignjolovac on topic Lignje s obale
[/quote]Mislim da bi dodatne igle,uz oprezno izvlacenje i prihvat jankom,mogle donijet koju lignju vise!?...ipak to je samo moje misljenje jer jos je nikad nisam koristio,a razmisljam da je nabavim....tako da volio bi i ja cut bas nekog ko ima iskustva,kakva je razlika u lovnosti lignje u odnosu na klasicne oite namijenjene lignji?[/quote]

A to je istina,sigurno bi bila i lignja više,iako se meni jako rijetko događa da mi lignja uhvati za glavu. A i kad uhvati za glavu na kraju završi na krunicama i na obali. Kad se lignja izvlači najbitnije je da joj se glava što prije digne iznad površine,ja sam par puta izgubio lijepe komade baš zato što sam im kasno dignuo glavu iznad površine i kako je ona pumpala i radila kontru samo bi pala. I najlon/upredenica moraju biti stalno napeti,može se lagano popustiti ako je baš pitanje o kapitalnom primjerku.
Toliko od mene

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Divlji Čovik's Avatar 28 Ruj 2015 15:40 #363 od Divlji Čovik
Replied by Divlji Čovik on topic Lignje s obale
Nekako sam skeptican vidi li ona te iglice i smetaju joj li? Pa pogledajte kolike su joj oci hahhaha
Hvala: lignjolovac

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 28 Ruj 2015 15:42 #364 od Fanatik
Replied by Fanatik on topic Lignje s obale
Manta hvala iskrenom odgovoru :) ....a kad covjek bolje i promisli pa da su nesto bolje valjda bi se dosad prosirila upotreba tih bocnih iglica,mozda bas imaju i kontra efekt!?....cekamo izvjesce veceras od Divljeg Covika ;)

...orlovi rano lete a kasno sliječu....

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 28 Ruj 2015 15:42 #365 od lignjolovac
I meni nekako upadaju u oči,mislim da je proizvođač i na to mislio. Ali da napomenem,ova skosavica je specijalizirana za SIPE!

– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”

Molimo prijavite se

Više...
Divlji Čovik's Avatar 28 Ruj 2015 15:44 #366 od Divlji Čovik
Meni su govorili u trgovini da je za sipe.

Molimo prijavite se

Više...
Divlji Čovik's Avatar 28 Ruj 2015 15:46 #367 od Divlji Čovik
Iako jednom prilikom je mom prijatelju sipa dopratila skosu q ja sam ima ovk cudo sa sobom pa sam mu je posudia, sipa je samo plivala za njom i promatrala je, bez kacenja...

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Hvala: lignjolovac

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 28 Ruj 2015 15:47 #368 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Lignje s obale
A jest luda ova s krunicama sa strane :cheer: dobra ideja!

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 28 Ruj 2015 15:50 - 28 Ruj 2015 15:51 #369 od lignjolovac
Zeus ideš li ti šta sa obale,vidio sam video kad ti je lijepo tendu okrečila,a bome dobio si i po faci. Baš ste me dobro nasmijali :)

Zadnja izmjena: 28 Ruj 2015 15:51 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 28 Ruj 2015 15:54 #370 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Lignje s obale

lignjolovac napisao: Zeus ideš li ti šta sa obale,vidio sam video kad ti je lijepo tendu okrečila,a bome dobio si i po faci. Baš ste me dobro nasmijali :)

Hahaha :lol: Jesi vidio što mi je napravila? Nokaut :lol: hahaha. Ja ti obožavam lignje s kraja, ako odeš na prvi post u ovoj temi vidit ćeš kako mi je ekipa pomogla da ulovim svoju prvu. Nemam puno iskustva, zabacim, tandrkam pa se zakači hahaha :lol: Uskoro krećem i ja (znam, rekao sam ovo već 4 puta, ali sad stvarno) :)
Hvala: pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 28 Ruj 2015 16:10 #371 od lignjolovac
Sjećam se ja tvoje prve lignje,ona još za vrijeme dana i to sa onom šarenom skosavicom od yozuria,kod nas ova bura nikako da stane.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 28 Ruj 2015 16:21 #372 od pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje s obale
Stiglo ovosezonsko pojačanje :cheer: :cheer: :cheer:

direkt iz japana

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Hvala: marinac, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 28 Ruj 2015 16:25 #373 od lignjolovac
Lijepo,možda još koju i naručim vidit ćemo kakva je ponuda u rijeci,čita li tko časopis otvoreno more? ima li koji članak o lignjama u zadnjem izdanju?

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 28 Ruj 2015 16:53 #374 od marinac
Replied by marinac on topic Lignje s obale
pepsi, daj molim te da mi kažeš stranicu ili već , jer bi naručija ez q cast i patapata q pod hitno, budući da ja mogu preko www.plat.co.jp nabaviti patapata q samo veličina 3.0, a ezq mag cast samo 3,5.plizzzz...

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 28 Ruj 2015 17:36 #375 od Geno
Replied by Geno on topic Lignje s obale

marinac napisao: pepsi, daj molim te da mi kažeš stranicu ili već , jer bi naručija ez q cast i patapata q pod hitno, budući da ja mogu preko www.plat.co.jp nabaviti patapata q samo veličina 3.0, a ezq mag cast samo 3,5.plizzzz...

Gdje piše kolika je poštarina na ovome japanskom sajtu?

Ki more more da premori? Niki.

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 28 Ruj 2015 17:52 #376 od marinac
Replied by marinac on topic Lignje s obale
šta sam ja dosad naručiva, bilo to jedna ili 3 skosavice, uvik mi je poštarina bila oko 6$, a oni ti jave kolika je nakon šta ti naručiš, otprilike dan ili dva nakon, a ti tek onda to potvrdiš

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 28 Ruj 2015 17:53 #377 od lignjolovac
Spremio sam se i sad makar sjekire padale ja idem,ovaj puta mjenjam poštu,umjesto na pseću plažu idem na ne baš omiljenu pumpu,a rezultate ću vam javiti čim se vratim. Nacrtao sam onu sliku koja treba biti uz ulov,jer nemam boje u printeru. A nadam se da ćete vidjeti kako sam to nacrtao :P

Hvala: Manta, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Divlji Čovik's Avatar 28 Ruj 2015 19:25 #378 od Divlji Čovik
Evo vratia se, pre caro je more, proba pet vrsta skosa, ni taknit! Samo sam promrza brrrr.... hihi bit ce bolje

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Hvala: marinac, pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 28 Ruj 2015 19:47 #379 od Fanatik
Evo ja se bas spremam...bura je na udare jaka :unsure: ...a pocu provat zabacit mozda se i bude moglo ;)

Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 28 Ruj 2015 19:56 #380 od Fanatik

marinac napisao: pepsi, daj molim te da mi kažeš stranicu ili već , jer bi naručija ez q cast i patapata q pod hitno, budući da ja mogu preko www.plat.co.jp nabaviti patapata q samo veličina 3.0, a ezq mag cast samo 3,5.plizzzz...

Oni ti nemaju stranicu al evo Pepsi je dao broj pa mozemo telefonski naruci :)
pepsi napisao:
"Ok,spremam ih sa strane sutra čim dođem na posa jer mi se čini da od svake što ste rekli da bi uzeli ima po jedna.
Znaci fanatik tu imitaciju škampa a lignjolovac narančastu tamnije glave
Evo vam moj br. za detalje 099/695-7478
a i svi ostali ako što triba slobodno zovnite B)"

Hvala: marinac

Molimo prijavite se