Lignje s obale

More
7 years 3 months ago - 7 years 3 months ago #3472 by pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje s obale
Hexana 2,40-10-36g + okuma avenger 40=590 kn sa popustom ;)
to mi je onako bila najbolja kombinacija od ovog što imam,ako bi ti nešto drugo javi pa ti provjerim cijenu

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Last edit: 7 years 3 months ago by pepsi.
The following user(s) said Thank You: Fanatik, mirakulin

Please Log in to join the conversation.

More
7 years 3 months ago #3473 by Fanatik
Replied by Fanatik on topic Lignje s obale

pepsi wrote: Volija bi i ja al mi je ova subota radna a definitivno bi nešto tribalo organizirat,s malo volje dalo bi se to,recimo sjever dođe do mene,ja ih pokupim dođemo do tebe,ti nas pokupiš dođemo na jug,tako da niko nemora potegnit cilu relaciju nego je podilimo ili istim putem al u suprotnom smjeru,nebitno B)

Dobra je to ideja!Lijepo bi bilo organizirat neko zajednicko druzenje :cheer: ...da budem iskren u startu,ja sam za sad jako ogranicen u nekim organizacijskim mogucnostima i financijski i zdravstveno,jedva dostakam do poste :unsure: a u prosincu idem ZG i mozda cu trebat jos jednu operaciju...al dobro,bitno je da je ideja krenula i vjerujem da bi se druzenje moglo organizirat,samo da se ekipa bolje poveze :) A bilo bi lijepo jednom u buducnosti,neka Bog da zravlja,kad bi se organiziralo neko sluzbeno LM druzenje uz natjecanje u lignjolovu :cheer:

...orlovi rano lete a kasno sliječu....

More
7 years 3 months ago #3474 by marinac
Replied by marinac on topic Lignje s obale
fanatik, ja ću ako bog da ovog petka ići u Dubrovnik , pa kad dođem , onda ću ti se javti, a to će vjerojatno biti oko 10 sati navečer, pa se možemo dogovorit za uveče ili još bolje unoć pred zoru, ja sam popodne bija i uvatija 2 male sipice, a jedan moj kolega jednu lignju cca. 20 dkg i to na nekog kineza iz peveca, ali nema veze, ja sam jutro uvatija jednu od 25 dkg, a još nemam logo od lignjolova
The following user(s) said Thank You: Fanatik

More
7 years 3 months ago #3475 by Fanatik
Znaci u petak si tu,odlicno!Na ovoj mojoj posti najbolje bi bilo poc oko 11 navecer pa do kad ostanemo,cijelu lignje noc rade nedje do 5ipo,dosta je plitko i s prvom zorom uteknu.Ako budes umoran od puta odmori koju uru pa mozemo oko 3 pa imamo dobre dvije ure za ikoristit,oko 4-5ura ujutro uvujek naleti nesto :)

More
7 years 3 months ago #3476 by Fanatik
A za logo mos samo napisat na bokun papira LML liga 2015,nemoras se trudit crtat ko ja(Picasso :whistle: ),stvarno bi bilo lijepo vidit koju tvoju fotku da jos malo podigne moral ekipi :)

More
7 years 3 months ago #3477 by marinac
Replied by marinac on topic Lignje s obale
fanatik svaka čast na razumijevanju, kad dođem dogovorit se možemo za 3 sata, pa sve do zore, a i moja iskustva su mi kazala da je najbolje u sumrak i u zoru, a ja tijekom noći baš nisam ostajao, već kako sam rekao, a šta se tiče logoa u pravu si, bitno da se vidi da je to to, a da se ostala ekipa moralizira, te da bude šta više rezultata i iskustava koja se mogu podijelitin sa ostalima
The following user(s) said Thank You: Fanatik

Time to create page: 0.418 seconds