Lignje s obale

More
7 years 3 months ago #3485 by SRibar
Replied by SRibar on topic Lignje s obale
Hvala još jednom. OK, onda ću nategnuti skroz pa popuštati dok ne budem mogao izvlačiti pandivjernu sa role a da mi se pandivjerna ne ureže previče u ruke. A dalje ću vidjeti sa vremenom.
The following user(s) said Thank You: Fanatik

Please Log in to join the conversation.

More
7 years 3 months ago #3486 by marinac
Replied by marinac on topic Lignje s obale
pepsi, stigla "roba", za 5 danan sve skupa, stvarno dobro izgledaju, a za lov ćete dobiti informacije, ej,kaži mi kak im čuvaš peraje, da li u posebnoj kutijici svaka ili ..
The following user(s) said Thank You: pepsi, Fanatik

More
7 years 3 months ago #3489 by pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje s obale

markoshp wrote:

pepsi wrote: Hexana 2,40-10-36g + okuma avenger 40=590 kn sa popustom ;)
to mi je onako bila najbolja kombinacija od ovog što imam,ako bi ti nešto drugo javi pa ti provjerim cijenu

Odgovara mi, samo da rola nije bijele boje, "svaka sličnost sa NK Hajduk nije namjerna".

Makina je crno bijela(više bijela) pa ti vidi sad.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

More
7 years 3 months ago #3490 by pepsi

marinac wrote: pepsi, stigla "roba", za 5 danan sve skupa, stvarno dobro izgledaju, a za lov ćete dobiti informacije, ej,kaži mi kak im čuvaš peraje, da li u posebnoj kutijici svaka ili ..

Super,jedva čekamo izvještaje :cheer:
a perajice,za sada su svaka u svojoj kutijici dok ne dođe veća torbica jer u ovu više ne stane :lol:

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

More
7 years 3 months ago #3491 by pepsi
Profesor Fanatik je sve lipo objasnija što se kočnice tiče,nemam što dodati ;)

The following user(s) said Thank You: Fanatik

More
7 years 3 months ago #3492 by pepsi

SRibar wrote:

pepsi wrote: Osnova upredenica
.........u i kocnica namistena da proklize na sve teze od skose,.....

Na koji način se namješta kočnica, tj. kako praktično znati do koje granice namjestiti? Ja nisam nikada ribao štapom i mašinicom pa vam je možda moje pitanje u najmanju ruku smiješno ali je meni zagonetka iako sam dosta vrtio po internetu.

Nije smiješno,pitanje je na mistu ako nemaš iskustva jer nema glupih pitanja,samo glupih odgovora a do sada se stvarno odgovaralo fer i korektno bez omalovažavanja onih sa manje iskustva i to mi se sviđa :woohoo:

The following user(s) said Thank You: SRibar, Fanatik

Time to create page: 0.400 seconds