Lignje s obale

More
7 years 3 months ago #3518 by marinac
Replied by marinac on topic Lignje s obale
evo ja jutros od 6-7 bio na lignje , te sm uvatija jednu lignju od 30 dkg, i jednu sipu od 10 dkg, a danas popodne 2 sipe, jedna od 20 , a druga od 10 dkg, tako da sve skupa nije ni loše, a šta se tiče slika one bi sutra trebale biti
The following user(s) said Thank You: pepsi, Fanatik

Please Log in to join the conversation.

More
7 years 3 months ago #3519 by pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje s obale

marinac wrote: evo ja jutros od 6-7 bio na lignje , te sm uvatija jednu lignju od 30 dkg, i jednu sipu od 10 dkg, a danas popodne 2 sipe, jedna od 20 , a druga od 10 dkg, tako da sve skupa nije ni loše, a šta se tiče slika one bi sutra trebale biti

duel ili nešto drugo :cheer:

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

More
7 years 3 months ago #3520 by lignjolovac
Replied by lignjolovac on topic Lignje s obale
Hvala ti pepsi na podršci! Ipak idem od 2 do zore,tad mjesec izlazi, sestra mi je donijela mobitel, :evil: Nažaolost punjač mi nije donijela,nemam pojma na šta je mislila kad punjač nije donijela.ali nema veze idemo probati,pa vam javim rezultate. Bitno je da krene :)

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”
The following user(s) said Thank You: Fanatik

More
7 years 3 months ago #3521 by marinac
nije bija duel, nego yamashita egi q kh 3.0, a uhvatija san je priličnodaleko,nakon drugog skosa sam vidija da povlači upredenicu, skonsa i uhvaćena, a uhvatija san je točno u 7 sati ujutro, a iz prijašnjeg iskustva s te pošte, uhvati se između 6 i 7 sati, pa do 7 i 30, a je gušt kad upredenica krene, a srce tuče, ko to more platiti
The following user(s) said Thank You: Fanatik

More
7 years 3 months ago #3522 by Fanatik
Replied by Fanatik on topic Lignje s obale
Bravo eto i kod Marinca napokon krenulo! :cheer:
Nadam se da ce i Lignjolovac nocas upisat koji bod :) ...od 2 pa do jutra su dobre ure,imas izlazak mjeseca a onda i pred zoru,trebalo bi nesto naletit!
A evo kod mene i veceras sastavilo nebo i zemja,grmi,lampa,trese se i na mjesecu :unsure: ...na zalost ne cini mi se da ce brzo proc :(

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
The following user(s) said Thank You: marinac

More
7 years 3 months ago #3523 by marinac
fanatik, čujemo se sutra uveče

Time to create page: 0.409 seconds