Lignje s obale

More
7 years 3 months ago #3545 by Niko
Replied by Niko on topic Lignje s obale
Konacno sam se sastao sa morem. Nalazim se u Raznju/Rogoznica. Jel ima neko u okolici da zajedno probamo na lignje ili barem koji savijet gdje bi ih mogao ulovit?

Please Log in to join the conversation.

More
7 years 3 months ago #3548 by marinac
Replied by marinac on topic Lignje s obale
evo slika jučerašnjeg ulova ,kaom šta sam irekao

The following user(s) said Thank You: pepsi, Fanatik

More
7 years 3 months ago #3549 by marinac
odgovor za niku, provaj sa mosta po sredini prema zatoglavu
The following user(s) said Thank You: Niko

More
7 years 3 months ago #3554 by Fanatik
Replied by Fanatik on topic Lignje s obale
Bravo Marinac,nadam se da cemo i prekosutra u jutro imat sto za slikat :)
Ja bio veceras malo promijenit postu,provo dvije nove pôste za koje sam cuo proslih godina da se dobro love i sipe i lignje....al samo me bacilo u minus :sick: ,na jednoj izgubio veterana DTD 3.0 narancasta s bocnom prugom a inace jedna od naj lovnijih,zakacila za neciji senjal od mreze pa eto mozda jos nekom donese srecu a ova druga Yamashita ostala na konopu od barke,tako i ona mozda nekome donese koju lignju....
Hm mozda podjem sa pred jutro na onu moju provjerenu postu.....prebolit izgubljene lignjare ;)

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
The following user(s) said Thank You: pepsi

More
7 years 3 months ago #3560 by marinac
evo san jutros bija od 6-7 i 30, jedna lignja od 25 dkg,točno u 6 i 40.dubina oko 5-6 metara,lagano oblačno, lagani kurenat, tere je pjeskovit, a uhvatila se prilično daleko, na yamashita egi o live size 3.0, podliga marble narančasta.ovaj moj kompanjon šta je vata do mene mi govori da zašto minjam varalicu te se nasmija, a dok je on to reka meni se mašila, kao šta se može viditi i logo je tu, nadam se da će poslužiti, a ija sam ušao u ligu službeno,ali trebat će dost za stigniti fanatika i pepsija, ako se uopće stignu.mislim da će ovo i druge potakniti na takmičarski duh, i neka ne gube nadu i neka daju sve od sebe , te će rezultati doći sami od sebe.
The following user(s) said Thank You: pepsi, Fanatik

More
7 years 3 months ago #3561 by Fanatik
Replied by Fanatik on topic Lignje s obale
Marinac eto sad se bas moze rec da je krenulo i u tvojin vodama :cheer: .Logo je dobar i proso si kvalifikacije definitivno!Samo mogo si slobodno i ovaj kvalifikacijski prijavak objavit u temi LML2015 al nema veze,povezane su teme pa ce ziri sigurno uzet u obzir.
Sto se tice sustizanja Pepsija i mene,nemorate se opterecivat sa tim jerbo,ko sto smo vec napominjali,nije potrebno pocinit lignjocid,najvaznije je da se pokaze neka konstanta izlazaka i interesantan opis sa lijepom fotkom :) tako eto sve su mogucnosti u igri i jos moze bilo ko pobijedit...tako da odje vrijedi ona stara;ko se zadnji smije,naj sladje se smije ;)

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
The following user(s) said Thank You: pepsi

Time to create page: 0.408 seconds