Lignje - Ludo More Liga 2018.

More
4 years 3 months ago - 3 years 10 months ago #20284 by zeusfaber
Službena tema Ludo More Lige 2018.

Pravila
  1. U igri smiju sudjelovati svi registrirani korisnici LM foruma
  2. Liga počinje u ponedjeljak 1.10.2018. i traje do 1.3.2018.
  3. Računaju se isključivo ulovi s obale.
  4. Svaka prijava ulova mora sadržavati sljedeće: sliku ulova, opis ulova i opremu.
  5. Glavna slika ulova mora biti slikana na mjestu ulova.
  6. U kadru slike između ostalog mora biti vidljiv i logotip lige koji će biti postavljen za download početkom natjecanja.
  7. Dakle, imati ćemo nagradu za najveći broj upisa u ligi i imati ćemo nagradu za ukupan dojam u ligi. Pravila i za jednu i drugu kategoriju su jasna. Zamislite to kao nagradu stručnog žirija i nagradu publike. Prvu nagradu za ukupan broj upisa biramo mi, a nagradu za ukupan dojam u ligi biraju svi natjecatelji lige. Nagrade za pobjednika u kategorije najviše upisa i ukupan dojam u ligi će biti podjednake, atraktivne i bogate, a uz to nagraditi ćemo i sve ostale sudionike kao i prijašnjih godina uz posebne nagrade.
  8. Pobjednika biraju isključivo ostali natjecatelji lige koji su ostvarili minimalno jedan upis u ligi.

Za pobjedu nije potrebno napraviti lignjocid već pokazati vještinu, kontinuitet i ljubav prema ovoj plemenitoj disciplini. Slobodno stavite i više slika. Npr. ulov (koji je obavezan), zatim pripremu lignje, neki dobar recept, pričicu i sl. Dobrodošao je i video.

Ludo More Liga 2018. će imati i generalnog sponzora kojeg ćemo objaviti sljedeći tjedan. Nakon što objavimo generalnog sponzora, logotip lige će se izmijeniti.

Bitno: Uz fotografiju ide i mali dodatak. Da bi sve bilo čisto ko suza i da budemo sigurno da je fotografija napravljena u svrhu nagradne igre, u kadru mora biti i ovaj PDF dokument ispod.

PDF ili JPG slika...

To je obični A4 format s logotipom i nazivom lige koji ćete skinuti, isprintati i ubaciti u kadar. Ako ste pomorac, svjetioničar ili astronaut i nemate pristup printeru, možete na neki bokun papira ili slobodne napisati "LudoMore.com LML 2018. (lignjolov)" i to je to ;)

Nagrade

Neka igre počnu...
Last edit: 3 years 10 months ago by zeusfaber.
The following user(s) said Thank You: Posejdon79, Manta, crni010, Kvarner, JopaZGRI, tuvok, Ceco, Alien, mandrilo00

Please Log in to join the conversation.

More
4 years 3 months ago #20289 by Baćo68
Ono pravilo da se jednom dnevno prijavljuje ulov ne vrijedi?

Riba(r) ribi grize rep

More
4 years 3 months ago #20290 by zeusfaber

Baćo68 wrote: Ono pravilo da se jednom dnevno prijavljuje ulov ne vrijedi?

Vrijedi :like:
The following user(s) said Thank You: Kvarner, Baćo68, tuvok, Ceco, Alien

More
4 years 3 months ago #20291 by marinac
UPIS BR: 2

Kaštela, 2.10.2018, od 18-19 i 20

-štap graphite leader 862 ml
-rola shimano stradic ci4
-upredenica duel x-wire 8x
-skosavice yamashita, duel 3.0

uvjeti:
-bura u jačanju
-slab istočni kurenat
-dubina oko6 metara
-dno pješčano sa posedonijom

-na prvoj zavjetrini koju sam našao , nije uopće bilo nikakvih naznaka o lignji, osjećaj je bio nikakav.Nakon 15 minuta, odlazim na drugu poštu, koja je bia udaljena stotinjak metara, te u samu noć se obisila jedna lignja.Druga mi je u propadanju povukla, ali je nisam odmah zakačija, nego nakon slijedećeg skosanja zapinje.U roku slijedećih 15 minuta , kačim još 2 lignje.Vitar pojačava, a ja se kupim doma.

:whistle:
The following user(s) said Thank You: zeusfaber, Manta, Zdenko, Kvarner, Baćo68, B_, MIRAN, JopaZGRI, tuvok, Alien

More
4 years 3 months ago #20292 by Baćo68
I ja sam spreman...

File Attachment:

File Attachment:

Riba(r) ribi grize rep
The following user(s) said Thank You: zeusfaber, marinac, Manta, Zdenko, B_, tuvok, mirakulin, Alien

More
4 years 3 months ago #20293 by zeusfaber
Bravo Marinac :like:

Opa Baćo :cheer: Super!
The following user(s) said Thank You: marinac, Baćo68

Time to create page: 0.371 seconds