"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Yamaha prvi servis???

• Durabo
  • Durabo's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Durabo's Avatar 01 Tra 2020 23:04 #1 od Durabo
Yamaha prvi servis??? was created by Durabo
Ljudi moji znam da nije vjerovatno najsretniji forum za pitati,ali možda se nadje netko tko ce znati odgovor.
Uglavnom kupio sam sad na ovom sajmu u zagrebu novi vanbrodski motor od yamahe. I sve doslo u dubrovnik,sve ok i napravio taj nulti servis dole u orsana i stavio ga na barku i sve radi sve pet. Medjutim ja sam na Peljescu,i kao sto znate sad je zajebancija micati se sa smjesta prebivalista a kad sam uzimao motor rekli su mi da moram nakon 20h rada motora doci napraviti prvi servis.
I sad mene zanima koliko je taj servis neophodan i sto se konkretno tu radi jer ako nije bas najneophodniji volio bih nastaviti vozit jer ova kvota od 20h mi je pri kraju???
Ako netko zna da me malo prosvijetli i posavjetuje jako bi mi pomogao...???

Mirno more nikada nije stvorilo dobrog mornara!

Molimo prijavite se

Više...
ljagi's Avatar 02 Tra 2020 10:16 #2 od ljagi
Replied by ljagi on topic Yamaha prvi servis???
Mozda je glup odgovor ali da probas nazvat yamahin servis i pitas? mislim da ce shvatit situaciju i iskreno ti odgovorit.

Molimo prijavite se

• Durabo
  • Durabo's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Durabo's Avatar 02 Tra 2020 12:47 #3 od Durabo
Replied by Durabo on topic Yamaha prvi servis???
Ma naravno da nije glupo,ta mi opcija uvijek ostaje nego kontam idem pitati ovdje,mozda ce netko znati...

Mirno more nikada nije stvorilo dobrog mornara!

Molimo prijavite se

• Ando
  • Ando's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Ando's Avatar 02 Tra 2020 17:12 #4 od Ando
Replied by Ando on topic Yamaha prvi servis???
U biti to ti je najviše zbog garancije ,a što se tiće samog servisa ti je promjena ulja i namaščivanje nekih sitnica što te košta oko 350kn.
Hvala: Durabo

Molimo prijavite se

Više...
ljagi's Avatar 02 Tra 2020 17:19 #5 od ljagi

Ando napisao: U biti to ti je najviše zbog garancije ,a što se tiće samog servisa ti je promjena ulja i namaščivanje nekih sitnica što te košta oko 350kn.

Baš to. Znaci zoves tamo di misliš ic na servis i pitaš dali ce ti radit probleme za garanciju ako motor pređe zadani termin servisa... zbog situacije ne vijerujem da će ti radit probleme ali uvijek je dobro znat direktno komu ces, kad ovo sr**je s virusom prođe (oprostite na izrazu) , odnjet motor na servis...

inace nemam pojma da li ce motoru to štetit... sumljam i ne vijerujem... samo ga nemoj gazit... a možda ti i covijek kaže da apsolutno ne.

Molimo prijavite se

Više...
ljagi's Avatar 02 Tra 2020 17:19 - 02 Tra 2020 17:20 #6 od ljagi

Ando napisao: U biti to ti je najviše zbog garancije ,a što se tiće samog servisa ti je promjena ulja i namaščivanje nekih sitnica što te košta oko 350kn.

Baš to. Znaci zoves tamo di misliš ic na servis i pitaš dali ce ti radit probleme za garanciju ako motor pređe zadani termin servisa... zbog situacije ne vijerujem da će ti radit probleme ali uvijek je dobro znat direktno komu ces, kad ovo sr**je s virusom prođe (oprostite na izrazu) , odnjet motor na servis...

inace nemam pojma da li ce motoru to štetit... sumljam i ne vijerujem... samo ga nemoj gazit... a možda ti i covijek kaže da apsolutno ne voziš.
Zadnja izmjena: 02 Tra 2020 17:20 od ljagi.
Hvala: Durabo

Molimo prijavite se

Hamag