"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Narudžba na Svijet varalica

Više...
Vladek041's Avatar 23 Velj 2021 10:20 #1 od Vladek041
Poštovani gospon Frkachu, ja sam Vladimir iz Zg, tj Vladek041. Imam pitanjce, nadam se da ne smetam. Kupil bi na Svijetu varalica Okuma fuel spin štap 240, 5-25 ili 15-40, pa me zamima jel to ok izbor za početnika u špinanju poput mene, koji bi se par put godišnje spustil do mora špinat brancine. I pitanje drugo, jel moguće osobno preuzimanje u Zagrebu ili mora ić poštom?
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru i još jednom isprika na smetnji.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 23 Velj 2021 17:40 #2 od Paragon
Možda bi ti bilo najbolje da pošalješ mail ili da ga zazoveš.Mislim da je kolega samo povremeno na forumu.Ostalo je nas par i to je to forumi lagano odlaze u prošlost.
Hvala: Vladek041

Molimo prijavite se

Više...
Vladek041's Avatar 23 Velj 2021 17:44 #3 od Vladek041
Hvala ti, mislim si i ja da je najbole dieektno tam pitat. Neka foruma, još se tu među živim ljudima dade najviše naučit. Pozdrav.

Molimo prijavite se

Više...
Dida's Avatar 23 Velj 2021 19:56 #4 od Dida
Replied by Dida on topic Narudžba na Svijet varalica
..malo nas je..
.....al nas ima ..
B)

Molimo prijavite se

Više...
Dida's Avatar 23 Velj 2021 19:56 #5 od Dida
Replied by Dida on topic Narudžba na Svijet varalica
..malo nas je..
.....al nas ima ..
B)

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 26 Velj 2021 14:10 #6 od frkachu

Vladek041 napisao: Poštovani gospon Frkachu, ja sam Vladimir iz Zg, tj Vladek041. Imam pitanjce, nadam se da ne smetam. Kupil bi na Svijetu varalica Okuma fuel spin štap 240, 5-25 ili 15-40, pa me zamima jel to ok izbor za početnika u špinanju poput mene, koji bi se par put godišnje spustil do mora špinat brancine. I pitanje drugo, jel moguće osobno preuzimanje u Zagrebu ili mora ić poštom?

Vladek sam se najavite i dođite do skladišta, složit ćemo nešto :)
Hvala: Dizajn, Vladek041

Molimo prijavite se

Više...
Vladek041's Avatar 26 Velj 2021 16:46 #7 od Vladek041

frkachu napisao:

Vladek041 napisao: Poštovani gospon Frkachu, ja sam Vladimir iz Zg, tj Vladek041. Imam pitanjce, nadam se da ne smetam. Kupil bi na Svijetu varalica Okuma fuel spin štap 240, 5-25 ili 15-40, pa me zamima jel to ok izbor za početnika u špinanju poput mene, koji bi se par put godišnje spustil do mora špinat brancine. I pitanje drugo, jel moguće osobno preuzimanje u Zagrebu ili mora ić poštom?

Vladek sam se najavite i dođite do skladišta, složit ćemo nešto :)

Dogovoreno, čim uhvatim vremena, javim se. Hvala još jednom🍻

Molimo prijavite se

Više...
Vladek041's Avatar 05 Ožu 2021 15:09 #8 od Vladek041
Pitanje.. na kojoj je adresi skladište i jel mogu odma tam u kešu platit?
I primjetil sam da je telefon gospona Saše isti kao i na stranici priborzaribolov, tj olmi usluge. Jel mogu i tam naručit ili kaj? Tamo mi je zapel za oko okumin ufr spin štap i role okuma aria ili okuma fina pro xp.
Ili kad dođem tam bumo slagali kombinaciju? Nemam baš bogzna kakav početni budžet, cca 300 kn .. Eto i koji dan bi se mogli nać? Puno hvala na pomoći unaprijed.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 05 Ožu 2021 16:03 #9 od Paragon
Mislim da bi morali složiti narudžbu da pripreme to sve i na preuzimanju samo dođete platiti.
Vidim zanima vas Okuma UFR spin.Imam ga ja u inačici 3-12 gr za neki ajmo reć LRF i stvarno je super štapić.Ne znam koja gamaža vas zanima.

Molimo prijavite se

Više...
Vladek041's Avatar 05 Ožu 2021 16:08 #10 od Vladek041
Hvala puno na brizi, prijarelju.. ma zanima me nekaj da mogu špinat brancine s s ovim površinskim od cca 12,5g i ovima kaj malo zarone do metra oko 5-7g. Taj ufr dođe u torbi, zato sam se zapalil haha. A kolko je dug taj Vaš štap?

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 05 Ožu 2021 16:24 #11 od Paragon
216 cm je moj dug. Dolazi u standardnoj platnenoj torbi,kao manje više svi štapovi.
Doduše meni su rekli da je ovaj 3-12 malo jači od deklariranoga tj da mu je gornja gramaža cca 18 gr. Ja sam sa njime bacao srdelu a volo, samo se ne sjećam dali je bila cijela ili sam je prepolovio.

Molimo prijavite se

Više...
Vladek041's Avatar 05 Ožu 2021 16:35 #12 od Vladek041
A kaja znam, 224 i 216 i nije neka razlika, samo me malo gramaža brine jel bu podnesel štap jaču varalicu i jaču ribu. Ti znaš kak je štap reagiral.

Molimo prijavite se

Više...
Vladek041's Avatar 05 Ožu 2021 16:44 #13 od Vladek041
Evo javili mi iz el-da iz osijeka da imaju berkley cherrywood 2,72 7-28g.. i okuma aria 30 rola, 350 kn. Ne znam ni sam kaj odabrat, ovaj mi paše i po dužini i po gramaži. Berkley bi trebal bit ok kvalitete.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 06 Ožu 2021 00:22 #14 od Paragon
Ako odgovara dužina i gramaža što da ne , osobo nikad nisam imao Berkley.
Pa gle ja sam imao strijelki na 3-12 gr i štap mi se dobro ponašao. Cura je dobila feluna neznam koliko je bio ali sigurno 1kg+.Svi znamo koliko je luda strijelka kad se zakači, a nju mi je bez pol muke odradio kao i njoj feluna.Osjećam na silikoncima grizove bez problema. Jedino zabačaj bi mogao biti bolji sa duljim štapom ali kod mene je teren takav da ne zahtijeva pretjerano dalek zabačaj.

Molimo prijavite se

Više...
Vladek041's Avatar 06 Ožu 2021 07:54 #15 od Vladek041

Paragon napisao: Ako odgovara dužina i gramaža što da ne , osobo nikad nisam imao Berkley.
Pa gle ja sam imao strijelki na 3-12 gr i štap mi se dobro ponašao. Cura je dobila feluna neznam koliko je bio ali sigurno 1kg+.Svi znamo koliko je luda strijelka kad se zakači, a nju mi je bez pol muke odradio kao i njoj feluna.Osjećam na silikoncima grizove bez problema. Jedino zabačaj bi mogao biti bolji sa duljim štapom ali kod mene je teren takav da ne zahtijeva pretjerano dalek zabačaj.

Eee da sam bar uz more, pa da orobam bacit koji put.. al gle, kad dođe vreme da krenem na špinanje, čujemo se i dogovorimo. Hvala ti puno!

Molimo prijavite se

Više...
Vladek041's Avatar 17 Ožu 2021 11:42 #16 od Vladek041
E sa amo da javim da sam u Nevicu, Zadar uzeo Mitchell catch spinning štap, 2,40m, 10-35 gr i upario ga sa shimano nexave 4000rc koju sam imal od prije. Sad samo da mi se mora dočepat da isprobam. Gore je upredenica 8nitna 0,21 i predvez fc 0,18.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 17 Ožu 2021 17:40 #17 od Paragon
malo prejaka upredenica ali sta je tu je sad ostaje samo napad

Molimo prijavite se

Više...
Vladek041's Avatar 17 Ožu 2021 18:07 #18 od Vladek041
A da? Jbg, nju sam jedino imal, planirana je bila za orade, al sam naučil da je bolje monofil koristit, pa sam ovu iskoristil za spin. Jel puno prejaka?

Molimo prijavite se