"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Varalica za luca

• SaNNo
  • SaNNo's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
SaNNo's Avatar 14 Lis 2019 13:34 #1 od SaNNo
Varalica za luca was created by SaNNo
Zanima me koja je dobra varalica za panulu iz broda za luca? Molim samo one isprobane varalice ☺️

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 15 Lis 2019 13:27 #2 od B_
Replied by B_ on topic Varalica za luca
Luc je dosta gramziva riba pa će udariti na svašta. Ali po mom iskustvu sad ga je možda najbolje hvatati na one male silikonske hobotnice, imaš od yamashite odličan izbor, prozirne i bijele sa šarenim prugama su super.

Molimo prijavite se

• SaNNo
  • SaNNo's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
SaNNo's Avatar 15 Lis 2019 14:22 #3 od SaNNo
Replied by SaNNo on topic Varalica za luca
Ako di nadem ķupit cu, jucer san taman uzeo jednu plasticnu varalicu od dtd bzvz svidila mi se i iso sam odma namore i udrio je jedan luc malo vise od kila.
Hvala: B_

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 15 Lis 2019 20:29 #4 od Igor
Replied by Igor on topic Varalica za luca

SaNNo napisao: Ako di nadem ķupit cu, jucer san taman uzeo jednu plasticnu varalicu od dtd bzvz svidila mi se i iso sam odma namore i udrio je jedan luc malo vise od kila.

https://youtu.be/vuHG5oJy4ek

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 15 Lis 2019 23:04 #5 od Paragon
Replied by Paragon on topic Varalica za luca
Na jugu dobro tuku na miša od Yamashite.
Možeš ga bacati u jato kad zakačaju na površini ili ga možeš vući kao površinsku panulu.
Promijeni zogulin obavezno ako udari palamida veća slučajno.
Hvala: B_

Molimo prijavite se