Panula za gofa i zubaca

More
5 years 1 month ago #17845 by Ncrncevic
Koliko od dna vozite lignju

Please Log in to join the conversation.

More
4 years 8 months ago - 4 years 8 months ago #19471 by Duje195o
Replied by Duje195o on topic Panula za gofa i zubaca
Pozdrav, imam problema zadnje vrime na par posti na kojima panulam, a koje su sigurno provjerene poste i drze zubace cijele godine. Znaci nikako da mi zadnje vrime proguta lignju nego mi tupka..znaci tup-tup, tup-tup i onda vise puta kontra u prazno, zadnji puta tup-tup, tup-tup i pustio ga i onda je poceo trest vrh stapa (znaci zakacio se) kontriram ga povucem nekih 10-15m i otkaci se, a obicno zadnje vrime 2 puta napravi tup-tup i lignje nema e sad, molim vas nekakve savjete, nisam vise pametan sto napravit. Ps zadnji ulovljen prije 10ak dana tezio je 7kg
Last edit: 4 years 8 months ago by Duje195o.
The following user(s) said Thank You: zeusfaber, Baćo68, B_, JopaZGRI

More
4 years 8 months ago #19472 by Duje195o
Metar, dva ovisi o terenu i o jeski, neki kazu da su vukli lignju cak 5,6 pa i 7m iznad dna jer da se zubac za njom digne bez problema, a nece je napadat manje napasti poput kantara..ja obicno metar do dva, i svako par minuta provjeravam

More
4 years 8 months ago #19473 by orada277
Da ti mozda kantori lignju ne pojedu?

CATCH I RELEASE..CiR

More
4 years 8 months ago #19474 by Duje195o

orada277 wrote: Da ti mozda kantori lignju ne pojedu?

Ma nije, znan kad su kantari, a kad je zubo..jednostavno nece da zaguca lignju..

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

More
4 years 8 months ago #19481 by zeusfaber
Duje, to je proljeće. Jednostavno ne grizu, ubijaju lignju iz zabave, nisu gladni. Kladim se da ćeš 15.9. ovdje zakačiti sliku zubaca od 10kg s te iste pozicije i reći... da, bio si u pravu ;-)

Time to create page: 0.318 seconds