"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Elektricni motor za panulu

Više...
Bonzai42's Avatar 11 Svi 2021 10:50 - 11 Svi 2021 11:03 #1 od Bonzai42
Pozdrav ekipo.

Kakva iskustva imate s elektricnim motorima? Koristio bi ga za panulu i kao pomocni motor. Sve vise gledam njegove prednosti kod jednostavnosti koristenja, plug and play, ne zahtjeva servise, benzin, ispod 10kg sto znaci motor koji odnesem kuci i isperem odmah i jos puno toga... Baterije su mi najmanji problem, imam dobre punjace doma i puno polovnih dobrih baterija, a i kupit jednu novu marine bateriju nebi bio problem ako vidim da su ti motori pouzdani i mogu odvoziti dobar vijek bez kvarova...

Kako su se pokazali jeftiniji i skuplji.
Razmisljao sam o minn koti rt45 a vidim ima i puno jeftinjara za duplo manje novce...

Posto mi je glavni motor 40 ks, nije me bas volja radit bezveze sate na minimalnom gasu i ugradivati flapsove...
A sto se tice benzinskih motora, cijene polovnih u ok stanju su tu negdje kao novi minnkotin motor + baterija...

Poslano sa mog LM-G710 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 11 Svi 2021 11:03 od Bonzai42.

Molimo prijavite se