Re:Re:Re:Kayak fishing

More
4 years 1 week ago #21748 by Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Re:Kayak fishing
hahahah da, ali mi izgleda kao bolja opcija od kajaka za ovo što meni treba. Cijena je opet problem jer je skoro cijena jedne postene barke kod nas dok mu je prednost opet transport.

Please Log in to join the conversation.

More
3 years 11 months ago #21999 by Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Re:Re:Kayak fishing
Evo opet me spijun google podsjeća što sam tražio :). Ima ih tu vec za 1000+kn samo sto nikad od tamo nisam uzimao app.alibaba.com/dynamiclink?touchId=6076...ail&shareScene=buyer

I ne znam kako ide shipping

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

More
3 years 11 months ago #22130 by Paragon
Replied by Paragon on topic Re:Re:Re:Kayak fishing
pozz ceco slucajno sam naletio na neki kajak na njuskalu 7000kn pa sam se sjetio ove teme evo link dolje
www.njuskalo.hr/surfanje-ronjenje/kajak-ribicki-oglas-27634700

inace nisam u tim vodama ali izgleda dobar i funkcionalan
posto je budzet 10tkn dali ste razmisljali o kakvom gumenjaku cca 3-4m ili iskljucivo kajak?
pred par dana sam uzeo gumenka 1.80 za svoje egzibicije ljeti kad idemo grupno na kupanje barkom da ja mogu ukrcat stap dva i poc se zezat ovako dok se kupaju
napusem ga za niti 5 minuta noznom pumpom a kad zavrsim egzibicije u torbu i u auto/barku

po papirima moze cca 1-2 milje od obale (1.80m) sa motorinom cca 4ks i vjerojatno bi isao cca 9-10 milja
ja sam uzeo yamahu 2ks na njega i racunam si s brzinom 4-5 milja sa ovim sam motorom nasao test na internetu sa dvije osobe i gumenkom cini mi se 220 i uhvatili su 5 milja na 3/4 gasa(navodno) a motor trosi cca 0.7 l/h

ima jedan ispod 10 tkn na njuskalu 3m i jonhson 15ks (je da je motor star i treba vidjeti kakvo je opcenito stanje gumenjaka)

pozz
The following user(s) said Thank You: Ceco

More
3 years 11 months ago - 3 years 11 months ago #22131 by BlackMarlin
Replied by BlackMarlin on topic Re:Re:Re:Kayak fishing
Ovaj kajak nikako nije pogodan za more. Sjedalo je visoko i za tren ćeš izgubiti ravnotežu i prevrnuti se. To je za mirne vode.

Edit: po slikama izgleda da sjedalo nije fiksno i može se spustiti. Možda bi bio ok onda. Ne znam sad više😂
Last edit: 3 years 11 months ago by BlackMarlin.

More
3 years 11 months ago #22138 by frkachu
Replied by frkachu on topic Re:Re:Re:Kayak fishing

BlackMarlin wrote: Ovaj kajak nikako nije pogodan za more. Sjedalo je visoko i za tren ćeš izgubiti ravnotežu i prevrnuti se. To je za mirne vode.

Edit: po slikama izgleda da sjedalo nije fiksno i može se spustiti. Možda bi bio ok onda. Ne znam sad više😂

imam i ja takvoga, kad veslaš sjedalo se spusti, a kad loviš podigneš ga pa je puno puno udobnije
ovaj kajak nije idealan za more jer je širok i nije brz
feelfree ima jedan noviji model, malo uži i duži za more

More
3 years 11 months ago - 3 years 11 months ago #22141 by Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Re:Re:Kayak fishing
Hvala Paragon
Dobio sam ponudu od rođaka na korištenje neki čamčić sa 5ks motorom. Samo ću morati otići do Hvara po njega.
Gledao sam slične gumenjake s tim da bi ja bio zadovoljan i običnim trolling motorom na njemu.
Kayak fishing me zanima ali je i jako skup sport. Nažalost nemamo domaćeg igrača na tom terenu pa ću ići na Hobbie ili FeelFree u budućnosti.
www.feelfree.hr/kajak-za-ribolov-feelfree-dagon-14-sonar-pod
Ima i Moken model kojeg nema u EU
Last edit: 3 years 11 months ago by Ceco.

Time to create page: 0.326 seconds