Starfisher 670

More
11 months 3 weeks ago #29872 by Astro
Replied by Astro on topic Re:Re:Re:Starfisher 670
Bog! Evo i mene sa mojom barkom Kirie 670. To je ustvari ista barka valjda neki drugi proizvođač. Htio sam te pitati ako si slučano ti ili netko koga poznaješ sa istom barkom postavljao MinnKotu pa da se posavjetujem.

Please Log in to join the conversation.

More
11 months 3 weeks ago #29873 by Astro
Replied by Astro on topic Re:Re:Re:Re:Starfisher 670
Dali si slučajno stavljao minnkotu na barku da se posavjetujem ako jesi.

More
11 months 3 weeks ago #29875 by Paragon
Replied by Paragon on topic Starfisher 670
Moj je cca 8-9 litara na uru trosio.
Koliko vozis putne?Posto pretpostavljam da si na 12 maksimalne.
Nisam stavljao MinnKotu prodao sam ga dalje i uzeo Merry Fishera
Je Kirie i Starfisher su u principu ista barka.
Samo neznam dali sam ikad na oglasu vidio Kirie sa preko 75-80ks motorom...
Ti si uveo brod ili si ga nasao kod nas?
Ubaci koju sliku otvori novu temu pa napisi koju o brod.

More
11 months 1 week ago - 11 months 1 week ago #29938 by Astro
Replied by Astro on topic Starfisher 670
Oprosti što si čekao odgovor, nisam baš stalno na internetu. Ja inače vozim od 6-7 čvorova 2000 -2800 điri. Tada mi je buka od motora minimalna i nekako mi super klizi po moru baš na toj brzini a kad sam na moru onda nigdi ne žurim. Na krmi imam flapsove i nemam pojma koliko je bolje jer su na njoj od kad sam je kupio. U međuvremenu sam kupio i Minn Kotu 80 na 24 V i 183 visine ili dužine kako hoćeš i jedva čekam da je ugradim. Tek sam je preuzeo pa sad prikupljam sve što mi je potrebno za ugradnju. Ne znam ako koga zanima barka može je vidjeti na
. Imam neke male zahvate na desnoj strani na gel coatu i one standardne godišnje radove. Stavio sam na krov flexibilni solarni kolektor od 160 w i regulator dual za dvije baterije i sa tim sam super zadovoljan. Dok ne nabavim punjač za Alternator od Minn Kote, namjeravam spojiti solarno na Akumulatore od nje jer ionako uglavnom sam vikendom na barci pa ima vremena da se napune a servisni i startni neka se pune standardno preko alternatora. Ima i struja na vezu pa mogu puniti kad se privežem.
Barku sam uzeo u Francuskoj u Toulonu i to mi je bilo najstresniji period. Od uplate na njihov račun do čekanja prijevoznika da mi doveze barku a taman počelo ovo sa KOVID 19. Ipak je sve prošlo dobro osim šta mi je prijevoznik izgubio po putu nosače tende. To samo budaletine mogu da ne čuje buku od cijevi šta se vuku po putu. Dobro i da je doveza. Eto ako te još nešto zanima pitaj. Ne znam zašto si prodavao svoj ali ja ovog svog ostavljam dok god budem mogao brinuti o njemu.
Last edit: 11 months 1 week ago by Astro.
The following user(s) said Thank You: Paragon

More
11 months 1 week ago - 11 months 1 week ago #29939 by Paragon
Replied by Paragon on topic Starfisher 670
Pozdrav hvala na iscrpnom odgovoru.
Prodao sam je jer mi je trebalo nešto mrvu brže glavna preokupacija mi je ribanje a do posti mi ima u pravilu između 6-15 milja otprilike nekad odem i dalje..Došao je iz Murtera morskim putem. A ako sve bude u redu u planu je s njime poći do Prvića ovo ljeto.Sa starom mi je krajnja destinacija bio Mljet uz planiranje. Sada tamo mogu biti svaki vikend ili slobodan dan.

Inače super brod i prostorno i maritimnim sposobnostima jer sam stvarno ja s njime išao po svakakvim vremenskim uvjetima.Stvarno dobro trpi teže more.
Puno sretnih milja želim sa novim brodom!
Last edit: 11 months 1 week ago by Paragon.

More
10 months 3 weeks ago - 10 months 3 weeks ago #29963 by Rybak
Replied by Rybak on topic Starfisher 670

Paragon wrote: Nisam stavljao MinnKotu prodao sam ga dalje i uzeo Merry Fishera
.

Super! A kojeg Fishera si uzeo?

Ja isto gledam da do proljeca uzmem Merry Fishera ali jos nisam siguran koji model.

Zelim ove starije sa unutarnjim motorom, ali se sam sa sobom borim dali da ostanem pri nekom
manjem modelu do 695 i nekih 20ak godina, ili da ipak odem puno dalje i "usrecim" se sa 805icom...

kod ovih vecih se bojim visoke potrosnje, pogotovo kod 805 negdje pise da trosi 20l/h a negdje 45l/h sa 200ks... ne znam... nisam do sad imao/vozio takve modele pa ne mogu reci sta je istina.
Last edit: 10 months 3 weeks ago by Rybak.

Time to create page: 0.341 seconds