"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Karnic 210

• Jo
  • Jo's Avatar Autor teme
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
Jo's Avatar 01 Stu 2020 09:00 #1 od Jo
Karnic 210 was created by Jo
Zanima me ima li tko iskustva oko ovih brodova, slican princip broda kao kuster 550...
Forum je manje vise mrtav, nas par tu nesto pise ali to je sve tanko. Mozda [mention]Paragon [/mention] ili jos netko zna nesto vise u vezi broda.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 01 Stu 2020 17:12 #2 od Paragon
Replied by Paragon on topic Karnic 210
Hmm zaintigriro si me sad sa ovime. Moram priznati da se nisam puno raspitivao o ovakvoj vrsti brodova osim open fishermanima i brodovima sa kabinom i natkabinom.
Mogao bi biti lijepi fisherman s obzirom da ima kabinu i oko kabine je slobodan prostor za setanje.
A moglo bi se cak i prespavati s obzirom da je ipak 7.2m ako je točan navod na oglasima.
Naravno sve to treba vidjeti uživo koliko opreme može stati na njega i koliko ljudi može spavati na njemu.

Molimo prijavite se

• Jo
  • Jo's Avatar Autor teme
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
Jo's Avatar 01 Stu 2020 17:22 #3 od Jo
Replied by Jo on topic Karnic 210
Mene interesiraju brodovi s kabinom, koje je dovoljno niska da mi pirka vjetar dok idem. Jer ljeti one nadkabine nemaju smisla, toliko je ljeti previse vruce nego sto je zimi manje hladno. Tj manje mi zimi smeta sto bi mi moglo bit hladno nego ljeti ona zega iza stakla.
A uostalom moze se stavit ona prozirna cerada zimi koja se nastavlja na bimini, tako te stiti od vjetra i zime.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 04 Stu 2020 16:04 #4 od Paragon
Replied by Paragon on topic Karnic 210
E vidiš meni smeta više kad zimi me uhvati kiša a nemam natkabinu nego što se ljeti skuham u njoj.

Molimo prijavite se

• Đivulin
  • Đivulin's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
  • Znam ribati, uspjesno i neuspjesno.
Više...
Đivulin's Avatar 05 Stu 2020 09:04 #5 od Đivulin
Replied by Đivulin on topic Karnic 210
Ne znam puno o ovome modelu, ali sto se tice samog Karnica, svugdje sam cuo samo pohvale na racun maritimnih svojstava, brzine a i kvalitete. Znam za jednog mozda cak ovaj model, ili jako slican. Covjek ga koristi za taxiranje bez ikakvog velikog mazenja - nepoderivo

...dosta je meni i mojih laži....
Hvala: Jo

Molimo prijavite se